18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
PsychoAntysyjonista 2023-12-02, 1:19 13
Proszę państwa, oto Czad.
Obronił, szybko wyjaśnił jemu, a potem reszcie.
Zgłoś
Avatar
Folur 2023-12-02, 1:24 2
a chwycić chuja za jaja i wykręcić tak mocno aż grymas na twarzy się nie pojawi, skuteczne lekarstwo na niepożądane podniety
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2023-12-02, 3:21
Co by nie było - nie kopie się leżącego - ale wyznawcy tęczy tego nie rozumieją.
Zgłoś
Avatar
kris1978 2023-12-02, 4:51 1
A może,
Ona tego chciała
Zgłoś
Avatar
Cupracabra 2023-12-02, 5:41 80
PsikutaBezS napisał/a:

Co by nie było - nie kopie się leżącego - ale wyznawcy tęczy tego nie rozumieją.


Pierdolenie. Jeżeli sytuacja tego wymaga to się kopie.
Jakby było mało na tym świecie gwałcicieli, morderców, gangusów itd.. Nie ma zasad wobec ludzi, którzy nie mają zasad. Koniec, kropka.
Zgłoś
Avatar
Cezar1988 2023-12-02, 6:29 7
Babka pójdzie sobie do domu, a rycerz na białym koniu prawdopodobnie będzie miał sprawę za pobicie.
Zgłoś
Avatar
Gantar 2023-12-02, 8:15 12
A te stare raszple jeszcze mają pretensje do tego gościa, pewnie same by chciały żeby je za kuciape złapał tamten zwyrol.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-12-02, 11:07
Usunął konkurencję. Teraz będzie chciał odprowadzić dziewczynkę i ją zgwałci w krzakach...
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2023-12-02, 11:11 1
smc napisał/a:

Usunął konkurencję. Teraz będzie chciał odprowadzić dziewczynkę i ją zgwałci w krzakach...



Ale śmieszne, hihi.
Zgłoś
Avatar
Praxis 2023-12-02, 13:47 26
Kiedyś w tramwaju mnie macał dorosły chłop gdy byłem dzieckiem i nikt mi nie pomógł. Uciekłem... Sprawa zgłoszona na policję, kilka tygodni później sam go z kolegą dałem na tacy patrolowi policji praktycznie na gorącym uczynku tym razem nie na mnie i wiecie co? Gówno. Nic mu nie zrobili. Kilka lat później spotkałem chłopa w kolejnym tramwaju i znowu do mnie podszedł. Nie wiem czy tak mu się podobałem czy chciał mi zrobić pokaz bezkarności po ostatniej akcji z policją. Byłem już nieco starszy, ale wciąż bardzo się bałem. W pewnym momencie po prostu mu sprzedałem lufę w ryj, aż położył się jak długi. Wtedy nagle ludzie zareagowali, ale na moją niekorzyść. Wykrzyczałem mu w pysk, że odechce mu się macania dzieciaków po tramwajach, a ludziom, że bronią pedofila. Dopiero wtedy ludzie zwątpili kogo bronić. W momencie gdy wstawał sprzedałem mu takiego kopa w zęby i nos l, że wykulał się na ulicę po schodach i na czworaka zamroczony zaczął uciekać. Znieczulica ludzi jest ogromna - nie bójcie się reagować na dziwne zachowania ludzi względem dzieci. Dziecko w takiej sytuacji jest tak sparaliżowane, że tylko czeka na pomoc z zewnątrz, bo nawet nie ma siły się odezwać.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-12-02, 15:13 2
No i prawidłowo że go zdeptał jak karalucha ..... A ludzie zamiast się przyłączyć do deptania śmiecia i wynieś jego dupsko autobusu podczas jazdy ..... To jeszcze z pretensjami
Zgłoś
Avatar
CyCu1794 2023-12-02, 15:15 2
Cupracabra napisał/a:

Pierdolenie. Jeżeli sytuacja tego wymaga to się kopie.
Jakby było mało na tym świecie gwałcicieli, morderców, gangusów itd.. Nie ma zasad wobec ludzi, którzy nie mają zasad. Koniec, kropka.



Kurwa jak pięknie to objebaleś w wyrazy

Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2023-12-02, 16:01 6
PsikutaBezS napisał/a:

Co by nie było - nie kopie się leżącego - ale wyznawcy tęczy tego nie rozumieją.


Tiaaa..To jest sprawiedliwe społecznie wymierzanie sprawiedliwości!Coraz więcej jest takich przypadków;gdy sądy nie zaspokajają poczucia sprawiedliwości u społeczeństwa!W usa za gwałt można zarobić i dożywocie;w Polsce lekarz ginekolog za gwałt na 19-tolatce,podczas jej wizyty po poradę w gabinecie -dostał 4 lata w zawieszeniu,żadnego zawieszenia w wykonywaniu zawodu(!) i dalej pracował,a jego kierownictwo "nic nie wiedziało o procesie i wyroku"!!!Nóż się sam w kieszeni otwiera!


Zgłoś
Avatar
juhc_nimda 2023-12-02, 18:56
Cupracabra napisał/a:

Pierdolenie. Jeżeli sytuacja tego wymaga to się kopie.
Jakby było mało na tym świecie gwałcicieli, morderców, gangusów itd.. Nie ma zasad wobec ludzi, którzy nie mają zasad. Koniec, kropka.



Pierdolenie. Jak jesteś cipa i boisz się że nie poradzisz sobie to bedziesz kopał jak leży.
Zgłoś