18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
h................o 2018-03-17, 19:52 1
Jakie kurwa napromieniowanie?
Zgłoś
Avatar
Wacław.Milczek 2018-03-17, 20:05 5
Tacy ludzie mają prawa wyborcze, nic dziwnego, że napromieniowani nami rządzą od 28 lat
Zgłoś
Avatar
Piotru70 2018-03-17, 20:11
Tak to jest jak teściowa się najebie a ty musisz rozładować nawóz do szklarni.
Zgłoś
Avatar
Karpiu94 2018-03-17, 20:18 2
Fifka napisał/a:

Pewnie by zgasił silnik gdyby mu ta rampa, winda czy jak to sie tam fachowo nazywa nie było ptrzebne.


Do tego akurat włączony silnik nie jest potrzebny
Zgłoś
Avatar
fabiothethird 2018-03-17, 21:49 18
Pewnie jest członkinią tego stowarzyszenia

Zgłoś
Avatar
bodzio9391 2018-03-17, 22:17
0-18
Zgłoś
Avatar
Stajan 2018-03-17, 22:47 6
Ja pierdolę, aż mi się przypomniał mój epizod w call center. Drugi dzień po zakończeniu szkolenia teoretycznego i na dzień dobry dzwoni kobieta informując, że ludzie z telewizora ją obserwują dzięki naszemu pakietowi kanałów, a monter podłączył w jej domu gniazdka, przez które potem przejął kontrolę nad wszystkimi urządzeniami i ona nawet piekarnika nie może włączyć. Mnie zamurowało, zdążyłem tylko wykrztusić, że już zapoznaję się ze sprawą i proszę o chwilę cierpliwości. Na szczęście w pobliżu była opiekunka grupy szkoleniowej więc tylko wcisnąłem "mute". "- Magda ratuj, dzwoni jakaś wariatka. - A o co chodzi? - No mówi, że to i to. - No to znasz procedurę, przełącz ją do technicznych. - Na pewno? Nie lepiej do psychiatryka w Rybniku? - A daj spokój, jeszcze nie tacy klienci zadzwonią. Tutaj masz prostą sprawę." W sumie to nawet teraz jestem ciekaw jak goście z działu technicznego sobie z nią poradzili.
Zgłoś
Avatar
r061071 2018-03-17, 23:39
A pani z delirium juz podziekujemy za filmowanie w dupe jebana mac
Zgłoś
Avatar
Danlew 2018-03-17, 23:46
Wy się śmiejecie ale ta babka to zapewne wyborca Pis lub PO
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2018-03-18, 10:43 1
Stajan napisał/a:

Ja pierdolę, aż mi się przypomniał mój epizod w call center. Drugi dzień po zakończeniu szkolenia teoretycznego i na dzień dobry dzwoni kobieta informując, że ludzie z telewizora ją obserwują dzięki naszemu pakietowi kanałów, a monter podłączył w jej domu gniazdka, przez które potem przejął kontrolę nad wszystkimi urządzeniami i ona nawet piekarnika nie może włączyć. Mnie zamurowało, zdążyłem tylko wykrztusić, że już zapoznaję się ze sprawą i proszę o chwilę cierpliwości. Na szczęście w pobliżu była opiekunka grupy szkoleniowej więc tylko wcisnąłem "mute". "- Magda ratuj, dzwoni jakaś wariatka. - A o co chodzi? - No mówi, że to i to. - No to znasz procedurę, przełącz ją do technicznych. - Na pewno? Nie lepiej do psychiatryka w Rybniku? - A daj spokój, jeszcze nie tacy klienci zadzwonią. Tutaj masz prostą sprawę." W sumie to nawet teraz jestem ciekaw jak goście z działu technicznego sobie z nią poradzili.


Na wariatów jest bardzo prosta metoda. Trzeba być tylko przekonywującym i wymyślić coś równie zwariowanego typu jak podłączy ten telewizor przez złodziejkę to ona zablokuje przepływ danych, bo te wycieknął przez pozostałe otwory w złodziejce.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2018-03-18, 10:59
Typowa stara schizofreniczka. Tacy ludzie są prawdziwym wrzodem na społeczeństwie w którym żyje. Na szczęście nigdy nie miałem z tym do czynienia ale słyszałem o takich przypadkach w których taka baba potrafi skutecznie obrzydzić życie innym mieszkańcom okolicy.
Zgłoś
Avatar
Biancaaaa 2018-03-18, 11:25
rzeczywiście baba brzmi jak jakaś.....NAPROMIENIOWANA
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-03-18, 21:03
ja pierdole jacy ludzie są głupi...oooo kuuurwwwwaaaa
Zgłoś
Avatar
barney88 2021-03-06, 13:41
Stara głupia kurwa
Zgłoś