18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Eksperyment na lekcji chemii - teraz popularne
Morderstwo na posterunku
Veni_Vidi • 2024-07-28, 14:12
Rosyjscy policjanci skatowali na śmierć "bohatera wojennego", który trafił w ich ręce.

Służby nie mają litości nawet wobec swoich obywateli w Rosji. 48-letni Achmet był jednym z weteranów "specjalnej operacji wojskowej". Został aresztowany i przewieziony na komisariat w związku z zakłócaniem porządku. Ręce miał skute kajdankami od tyłu. Musiał być agresywny, ponieważ mundurowi obezwładniali go, gdy leżał na ziemi. W pewnym momencie widać nawet, jak jeden z funkcjonariuszy, używa w stosunku do niego paralizatora.



Zanim zaczniecie "wieszać psy" to przypomnę wam, że Putin wypuścił przestępców z więzień i zrobił z nich żołnierzy. Teraz po powrocie robią to samo co przed uwięzieniem i mogą posiadać broń...
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-28, 15:30 4
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Endriu ułaskawił tylko kilku w sumie chyba mniej niż komor ale i tak w zestawieniu rządzi bolek. Ale i tak nie ma porównania do 20tys
money.pl/gospodarka/20-tys-wiezniow-wyjdzie-wczesniej-na-wolnosc-wicem...



Licytowanie kto ułaskawił ilu jest bezsensowne, Ążej ułaskawił pedofila ułaskawił też ludzi którzy niszczyli życie innym nadużywając władzy i pozycji. A to dobre nie jest. Poprzednicy możliwe że też mieli swoje za uszami, wybielał ich nie będę.
A że ok 20 ty s ludzi wyjdzie na wolność to dobrze, znaczy będzie dobrze o ile to będą ludzie którzy tak naprawdę za kraty nigdy trafić nie powinni. Czyli np: skazani za posiadanie 0,5 grama maryśki, ale z biednych rodzin bez koneksji nie to co (sz)Mata. poprzednia władza i obsadzona przez nią prokuratura hurtem wsadzała do pudła za różne przestępstwa za które można by zasądzić dozór, lub zawiasy, lub areszt domowy. Statystyki sobie poprawiali, a Państwo (czyli podatnicy, czyli między innymi ty zapewne) musiało tych osadzonych utrzymywać.
Zgłoś
Avatar
__ 2024-07-28, 15:36 4
takamahi napisał/a:

Licytowanie kto ułaskawił ilu jest bezesnsowne, Ążej ułaskawił pedofila ułaskawił też ludzi którzy niszczyli życie innym nadużywając władzy i pozycji. A to dobre nie jest. Poprzednicy możliwe że też mieli swoje za uszami, wybielał ich nie będę.
A że ok 20 ty s ludzi wyjdzie na wolność to dobrze, znaczy będzie dobrze o ile to będą ludzie którzy tak naprawdę za kraty nigdy trafić nie powinni. Czyli np skazani za posiadanie 0,5 grama maryśki, ale z biednych rodzin bez koneksji nie to co (sz)Mata. poprzednia władza i obsadzona przez nią prokuratura hurtem wsadzała do pudła za różne przestępstwa za które można by zasądzić dozór, lub zawiasy, lub areszt domowy. Statystyki sobie poprawiali, a Państwo (czyli podatnicy, czyli między innymi ty zaperwne) musiało tych osadzonych utrzymywać.



Ziomeczku zacznijmy od tego że prokuratury rejonowe w większych miastach czyli te prokuratury od pół grama Maryśki od lat są pod butem PO. Jak myślisz dlaczego wyszli na ulicę z transparentami wolne sądy kiefy pisowce chcieli zrobić czystki w tym? Druga kwestia wypuszczanie z więzień to zaboeg czysto ekonomiczny i wyskoczą alimenciarze, dziesiony tak samo jak i peżoty. Sprawiedliwości w sądach nie ma już od dawna
Zgłoś
Avatar
xoxoConMan 2024-07-28, 15:36 1
Dlaczego mielibyśmy wieszać psy, gdy sowiety same się eliminują? Oby częściej!
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-28, 15:38 2
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Ziomeczku zacznijmy od tego że prokuratury rejonowe w większych miastach czyli te prokuratury od pół grama Maryśki od lat są pod butem PO. Jak myślisz dlaczego wyszli na ulicę z transparentami wolne sądy kiefy pisowce chcieli zrobić czystki w tym? Druga kwestia wypuszczanie z więzień to zaboeg czysto ekonomiczny i wyskoczą alimenciarze, dziesiony tak samo jak i peżoty. Sprawiedliwości w sądach nie ma już od dawna



Nie zabardzo wiesz co mówisz, w 2015 roku zmienili się prokuratorzy na propisowskich, akurat miałem wtedy z prokuraturą nieco do czynienia i na tę zmianę trafiłem, w największym Polskim mieście. Dopiero od ostatnich wyborów w prokuraturze trwa odpisowywanie.

Owszem zbieg czysto ekonomiczny, i bardzo dobrze bo przez wsadzanie do więzień ludzi którzy tam się znaleźć nie powinni, koszty wzrosły lawinowo.
A kto wyjdzie to się dopiero zobaczy, ja mam nadzieję że wyjdą ci co do których można zastosować środki łagodniejsze, czyli Ci z więzień o najniższym rygorze. Zobaczymy jak będzie dlatego pisanie że będzie tak i tak na pewno to wróżenie z fusów, poczekamy, zobaczymy.
Zgłoś
Avatar
__ 2024-07-28, 15:45 4
takamahi napisał/a:

Nie zabardzo wiesz co mówisz, w 2015 roku zmienili się prokuratorzy na propisowskich, akurat miałem wtedy z prokuraturą nieco do czynienia i na tę zmianę trafiłem, w największym Polskim mieście. Dopiero od ostatnich wyborów w prokuraturze trwa odpisowywanie.
Owszem zbieg czysto ekonomiczny, i bardzo dobrze bo przez wsadzanie do więzień ludzi którzy tam się znaleźć nie powinni, koszty wzrosły lawinowo.
A kto wyjdzie to się dopiero zobaczy, ja mam nadzieję że wyjdą ci co do których można zastosować środki łagodniejsze, czyli Ci z więzień o najniższym rygorze. Zobaczymy jak będzie dlatego pisanie że będzie tak i tak na pewno to wróżenie z fusów, poczekamy, zobaczymy.


A co ty gadasz 😂 Te same mordy w sądach i prokuraturach są od lat nic się nie zmienia
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-28, 15:48 2
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

A co ty gadasz 😂 Te same mordy w sądach i prokuraturach są od lat nic się nie zmienia



O sądach nie wiem, nie maiłem do czynienia zbyt wiele, w prokuraturach mam zupełnie inne doświadczania, mordy się zmieniły zresztą masz nawet gdzieś w necie jak by ci się chciało poszukać prasówki z fotkami z zaprzysiężeń w 2015/2016 roku.

prawo.pl/prawnicy-sady/powolano-nowych-prokuratorow-i-asesorow,180444.html masz 9 lutego 2015, a tutaj gov.pl/web/prokuratura-krajowa/prokurator-krajowy-wreczyl-powolania-prokuratorom już powołania pisowskie rok 2016, ilu z nich teraz urzęduje nie chce mi się sprawdzać ale w ciemno obstawię, że niewielu.
Zgłoś
Avatar
turbonekro 2024-07-28, 17:03 3
Poczekajcie jak ukropy z frontu wrócą do nas.
Będzie przejebane, bo dla mnie urk/kacap jeden chuj i mentalność.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-07-28, 18:00 2
turbonekro napisał/a:

Poczekajcie jak ukropy z frontu wrócą do nas.
Będzie przejebane, bo dla mnie urk/kacap jeden chuj i mentalność.


Miejsce gdzie wrócą to nie do was a do domu, bo te tereny to, wbrew konstytucji Kacapstanu, Ukraina nie Kacapia.

Zaś od nas (czyli z Polski) niestety wiele z nich wyjedzie jak się wojna skończy — szkoda bo to porządni ludzie.
Zgłoś
Avatar
pajonk 2024-07-28, 18:03 4
takamahi napisał/a:

Licytowanie kto ułaskawił ilu jest bezsensowne, Ążej ułaskawił pedofila ułaskawił też ludzi którzy niszczyli życie innym nadużywając władzy i pozycji. A to dobre nie jest. Poprzednicy możliwe że też mieli swoje za uszami, wybielał ich nie będę.
A że ok 20 ty s ludzi wyjdzie na wolność to dobrze, znaczy będzie dobrze o ile to będą ludzie którzy tak naprawdę za kraty nigdy trafić nie powinni. Czyli np: skazani za posiadanie 0,5 grama maryśki, ale z biednych rodzin bez koneksji nie to co (sz)Mata. poprzednia władza i obsadzona przez nią prokuratura hurtem wsadzała do pudła za różne przestępstwa za które można by zasądzić dozór, lub zawiasy, lub areszt domowy. Statystyki sobie poprawiali, a Państwo (czyli podatnicy, czyli między innymi ty zapewne) musiało tych osadzonych utrzymywać.



Wpisy równie błyskotliwe co zdjęcie profilowe. Jeszcze napisz proszę, dlaczego rezygnacja z atomu i cpk jest dla nas dobra gówno prawda, całą dobę, prosto do japy.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-28, 18:39 2
Veni_Vidi napisał/a:

Zanim zaczniecie "wieszać psy"


Ale psy zrobiły co trzeba, po co ich wieszać.
Zgłoś
Avatar
Ppoolicjjaaa 2024-07-28, 18:54 1
hoszo napisał/a:

Ale tam będą mieli syf jak te wszystkie soldaty do nich wrócą po wojnie.



i bardzo kurwa dobrze ptfuuu
Zgłoś
Avatar
KremufkowyPotwor 2024-07-28, 20:07 4
U nas nie lespi są na komendach
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-28, 21:23 1
pajonk napisał/a:

gówno prawda, całą dobę, prosto do japy.



Niespecjalnie mnie interesuje co codziennie robisz, jak i po co.

pajonk napisał/a:

Jeszcze napisz proszę, dlaczego rezygnacja z atomu i cpk jest dla nas dobra



Sam właśnie napisałeś że podobno jest dobra, więc sam wytłumacz.

pajonk napisał/a:

Wpisy równie błyskotliwe co zdjęcie profilowe



Z doświadczenia wiem że avatara, a nie żadnego profilowego - to nie pejsbuk, czepiają się tylko Ci co nie potrafią merytorycznych argumentów używać.
Zgłoś
Avatar
Kormork 2024-07-28, 21:35 2
E tam jebać ruskich. W tym wypadku to combo ruski i ciapaty jednocześnie.
Zgłoś
Avatar
Pedalski_Wlamywacz_2 2024-07-28, 22:17 4
Metody jak i nas we Wrocławiu teraz takie akcję są raz na jakiś czas ale zobaczycie jak przybysze zza wschodniej granicy zostaną przyjęci do policji będą was pałować i cisnąć z uśmiechem na ustach. Dopiero wtedy się zacznie jazda bez trzymanki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie