18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
maniekslupsk 2013-02-16, 20:10
Kurwa ludzie!!!!!!!!! Dozywotnie prace na sybir wyjebac. Smierc to ulaskawienie a pucha za droga
Zgłoś
Avatar
piotrekpiotrek 2013-02-16, 20:19
nóż to też broń, pech, mógł mieć
Zgłoś
Avatar
torro 2013-02-16, 20:21
Dejna napisał/a:

Kolejny przykład na to że gdyby normalni obywatele mieli broń nie doszło by do zabójstwa bo ci bandyci spierdalali na widok broni.


Ciekwy jestem czy wg ciebie Oscar Pistorius to "normalny obywatel", czy nienormalny.
I czy jego dziewczyna by żyła, gdyby nie miał dostępu do broni...
Zgłoś
Avatar
MrSpook 2013-02-16, 21:00
torro napisał/a:


Ciekwy jestem czy wg ciebie Oscar Pistorius to "normalny obywatel", czy nienormalny.
I czy jego dziewczyna by żyła, gdyby nie miał dostępu do broni...


Przeciwników posiadania broni wzorujących się na Ameryce, w Kanadzie też mają łatwy dostęp do broni, i jest względny spokój w porównaniu do popier... Ameryki... . U nas politycy boją się narodu, dlatego nie chcą go dozbroić.
W kraju w którym uzbrojone bandy czarnuchów często dokonują
włamań w połączeniu z grożeniem bronią przy rabunku, gdzie w gazetach się prawie codziennie o tym czyta, debilizmem byłoby nie posiadanie broni w ramach odstraszania.
Blondyna była durna, wpadając na taki pomysł, w takim kraju. Ewolucja tępi niedostosowane osobniki... Petronius popełni błąd, że nie upewnił się do kogo strzela... a to wynika z braku przeszkolenia.
Zgłoś
Avatar
zelek19 2013-02-16, 21:40
@Dejna
zgadzam się ale z 2 strony te chuje też mogliby miec broń ;/
Zgłoś
Avatar
filipnight 2013-02-16, 23:52
chodziłem z typkiem do podstawówki, tragedia co sie w tej Łodzi dzieje
Zgłoś
Avatar
Pajoresko 2013-02-17, 1:47
dlatego zawsze nosze przy sobie gaz pieprzowy... tzn. RAZ W ŻYCIU GO nie wziąłem i niestety była przykra sytuacja .. jebany zbieg okoliczności : //

Szkoda chłopaka, mam nadzieje, że te dwie gnidy umrą w więzieniu...
Zgłoś
Avatar
TomdeX 2013-02-17, 22:50 36


Kurwa, nie wiem jak to opisać co ci debile mieli na swoją obronę, także postanowiłem wkleić tu najlepsze teksty, bo kurwa mać, aż głowa boli o czegoś takiego...

Zacznijmy od pierwszych faktów, które wskazują na niezłych sadystów...



Ale później jest już tylko gorzej, wszystko wskazuje na to, że to są debile jakich mało... :



A na koniec perełeczka, która jasno pokazuje, że dostaną nominacje do debili roku...



P.S. Wiem, wiem, może to po prostu wymówka, którą zaproponował adwokat, aby wyjść z tego bez dożywocia, ale kurwa mać... za takie teksty powinni zostać wywiezieni w pole i żywcem pogrzebani...
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-02-17, 22:58
Tacy ludzie zasługują na dożywocie, ale nie w naszych więzieniach, a gdzieś w Azji
Zgłoś
Avatar
obrus 2013-02-17, 23:05 4
do piachu ale wczesniej wyciąć narzady by daly życie innym....
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-02-17, 23:14
pierwsze podstawowe pytanie: kto i po co chodzi z nożem...
Zgłoś
Avatar
G................9 2013-02-17, 23:40 11
@up
Kto? Ja. Po co? Zapytaj się po co 4 osób, które wyciągnąłem z palącego się samochodu, odcinając pasy. Po to kurwa. Bo lepiej mieć niż gryźć pasy.

Nóż to narzędzie, tak samo zabójcze jak śrubokręt czy motyka, nie demonizujmy.
Zgłoś
Avatar
maniek1710 2013-02-17, 23:48 8
Takie kurwy powinno sie sadzać na krzesło elektryczne!!
Ja jestem za przywróceniem kary ślmierci dla takich pojebów, gwałcicieli i pedofilów!
Zgłoś
Avatar
kamyk69 2013-02-17, 23:53
Mnie zastanawia jedno. Jak można, idąc, potknąć się o czyjeś nogi? Kurwa! Czy ktoś tego dokonał i mógłby się podzielić wiedzą - jak?

Bo na to wygląda, że panienka najebana, odpierdalała na ulicy i za darmo nie dostała. Albo dziennikarz, który to pisał kończył dziennikarstwo korespondencyjnie.
Zgłoś
Avatar
G................9 2013-02-17, 23:54 8
Chyba większość sadoli na to czekała....

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie