18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
Dejna 2013-02-16, 10:37 165
Kolejny przykład na to że gdyby normalni obywatele mieli broń nie doszło by do zabójstwa bo ci bandyci spierdalali na widok broni.
Zgłoś
Avatar
gressive 2013-02-16, 10:38 74
To są skurwysyny, ale szczerze mówiąc podejrzewam, że napastnik miał taki zamiar od wyjścia z domu! Wiecie, ''dawaj komuś wjebiemy''. Kurwy jebane, nawet z kobietą wyjść się nie da. Smutne to jest.
Zgłoś
Avatar
AmorPatriae 2013-02-16, 10:41 91
Kara śmierci. Po prostu kara śmierci.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-02-16, 10:50 65
Jak mnie wkurwiają takie gnidy, które szukają zaczepki. Wczoraj idę sobie przez osiedle, koło północy, stoi dwóch typów (na oko jednostrzałowcy dla mnie, choć fighter nie jestem), dookoła lata pitbull bez kagańca, a te pizdy jeszcze za mną krzyczą "ej, cwelu". Kurwa jak mi się ciśnienie podniosło. Jebane kozaki bo z psem. Chyba szczyt cioterstwa.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-02-16, 11:03 5
@up
Jak nam bongmana zapierdolą to się stąd wyloguję
Najgorsze co by Ci mogli zrobić to utopić.

Żartuję. Trezba na harda włazić przecież.
Zgłoś
Avatar
m851 2013-02-16, 11:18 28
@up ja pierdole kurwa ogarnijcie się, nie ważne co BongMan napisze, zaraz pojawia się milion postów nie na temat, ani to śmieszne, ani pała od tego nie rośnie, więc na chuj się jarać?
Zgłoś
Avatar
misiorysio 2013-02-16, 11:20 20
Na ul. Piotrkowskiej w Łodzi w sobotę ok. godz. 3 został zamordowany 20-letni mężczyzna. Nieznany sprawca zadał mu kilka ciosów ostrym narzędziem.

20-letni mężczyzna wraz z dziewczyną bawili się w nocy z piątku na sobotę w jednej z łódzkich dyskotek przy Piotrkowskiej. Po godz. 2 opuścili dyskotekę i postanowili przejść się Piotrkowską. Wkrótce usiedli na krużganku jednej z kamienic przy Piotrkowskiej niedaleko skrzyżowania z ul. 6 Sierpnia.

Kilka minut przed godz. 3 podeszło do nich dwóch dobrze zbudowanych i elegancko ubranych mężczyzn w wieku ok.

Jeden z mężczyzn zaczepiał dziewczynę i według nieoficjalnych informacji, uderzył ją otwartą dłonią w twarz. Dziewczyna poprosiła mężczyznę o pomoc. 20-latek zaczął gonić mężczyzn, którzy szli w kierunku ul. Mickiewicza. Dogonił ich za skrzyżowaniem z 6 Sierpnia.

Gdy dobiegał do mężczyzn, jeden z nich wyciągnął nóż i z zaskoczenia zaatakował 20-latka. Według nieoficjalnych informacji, młody mężczyzna otrzymał łącznie 9 ciosów nożem w brzuch, plecy, szyję i twarz. Rany były rozległe, mężczyzna nie miał szans na przeżycie. Chwiejąc się na nogach, 20-latek zrobił jeszcze kilka kroków. Potem upadł na chodnik, tuż przy bramie posesji Piotrkowska 67.

- Całe zajście trwało kilkadziesiąt sekund i nie było poprzedzone bójką - mówi Joanna Kącka, rzeczniczka łódzkiej policji. - Jako pierwszy zauważył je funkcjonariusz obsługujący miejski monitoring, to on wezwał na miejsce patrol policji. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchali świadków i zabezpieczyli już nagrania z kamer monitoringu miejskiego.

Okoliczności tej tragedii ustala Komenda Miejska Policji w Łodzi pod nadzorem Prokuratury Łódź-Śródmieście. Policjanci apelują do osób, które około godz. 3 przebywały na ulicy Piotrkowskiej w pobliżu skrzyżowania z ulicą 6-go Sierpnia, o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu KMP pod numerem telefonu 42 665-14-51 (w godz. 8-16), lub całodobowo pod numerami 997 / 112.

źródło:
dzienniklodzki.pl/artykul/763171,morderstwo-na-piotrkowskiej-w-lodzi-z...

jak dla mnie jest duże prawdopodobieństwo że dziewczyna znała napastników, i z drugiej strony po co ten koles ich gonił? sytuacja przejebana no ale po chuj gonic 2 karków o 3 w nocy?
Zgłoś
Avatar
longlong7 2013-02-16, 11:56
policja to szyfr, dobrze widać w odbiciu "poloneza" że to ruska mafia
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2013-02-16, 12:21
Wielki szacunek dla tego gościa! Świetnie się zachował, ale trafił na skurwysynów...
Piwo dla niego, a bande debili złapać i dożywocie skurwysynom!
Zgłoś
Avatar
Fiestas 2013-02-16, 12:22 1
Dejna napisał/a:

Kolejny przykład na to że gdyby normalni obywatele mieli broń nie doszło by do zabójstwa bo ci bandyci spierdalali na widok broni.



Albo zginałby zastrzelony własną bronią i niebezpieczni debile mieliby jeszcze jeden pistolet, który użyliby wielokrotnie tej nocy.
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-02-16, 12:55 3
Dejna napisał/a:

Kolejny przykład na to że gdyby normalni obywatele mieli broń nie doszło by do zabójstwa bo ci bandyci spierdalali na widok broni.


Ta... albo sami zaczeliby strzelać ;]
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2013-02-16, 13:59
Łódź powoli tonie
Zgłoś
Avatar
Luis 2013-02-16, 14:00 8
Dejna napisał/a:

Kolejny przykład na to że gdyby normalni obywatele mieli broń nie doszło by do zabójstwa bo ci bandyci spierdalali na widok broni.


o kurwa dawno nie słyszałam większej głupoty a nie pomyślałeś, że jakby można było mieć broń to mogliby zabić i jego i ją ?
i niby jak państwo miałoby zgadnąć kto jest "normalnym" obywatelem, a kto nie. Na słowo?
Zgłoś
Avatar
Butter 2013-02-16, 14:01 25
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie