18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
R................t 2013-02-21, 9:30
A Prolumpizm ok?
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-02-21, 14:23 47
Lepiej się tego nie da zobrazować. Kij w oczy komunistycznym unijnym standardom.
Zgłoś
Avatar
nickerus 2013-02-21, 15:25 14
Tylko czarni, zółci i ciapaci mogą być dumni ze swojej rasy. Biały dumny to faszysta. Biała rasa tworzy prawo i normy, przez które łatwiej jest ją prześladować i poniżać.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-02-21, 15:35 2
MrDrwalu napisał/a:

Wkrótce ustawa trafi do sejmu...


A następnie do trybunału konstytucyjnego...
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-02-21, 15:45 4
Och nie! Nie będzie już można pluć jadem na homoseksualistów, lewaków i każdego, kto nie jest dostatecznie prawicowy i pobożny? To straszne.
Zgłoś
Avatar
N................o 2013-02-21, 15:47 1
Kurwa! Niech Tusk wie, że cierpliwość obywateli ma swoje granice...
Zgłoś
Avatar
michael323 2013-02-21, 15:55
Kolejna forma cenzury w szeroko pojmowanej "poprawności politycznej"
Zgłoś
Avatar
S................x 2013-02-21, 16:02 20
Loaloa napisał/a:

Och nie! Nie będzie już można pluć jadem na homoseksualistów, lewaków i każdego, kto nie jest dostatecznie prawicowy i pobożny? To straszne.



Czytam twoje lewackie wypociny w innych tematach i trzeba stwierdzić, że mocno niedomagasz intelektualnie.
Ironizowanie też ci nie wychodzi.
Uczucie to jest mi nieznane, natomiast ty wydajesz się być bardzo doświadczony na tym polu, więc mi powiedz, jak to jest być lewacką spierdoliną?
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2013-02-21, 16:09
Nie dajmy lewactwu ogarnąć świata. Tak nam dopomóż Bóg.

A przy okazji rozjebać ciapatych i cyganów.
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-02-21, 17:11 5
Slonx, masz rację i pięknie to przedstawiłeś. Myślę, że bycie lewacką spierdoliną jest jak oddawanie się fetyszowi zwanemu koprofili. Nie podoba mi się, że nienormalność jest uważana za wzorzec postępowania, nie akceptuję faktu, że w imię ideologii mam się podporządkować komuś, dać zabić lub narazić bliskich na niebezpieczeństwo. Tak jest z homoseksualizmem, arabami i innymi grupami, które chcą być nadrzędne i lepiej, by Loaloa sobie to uświadomił. Ciekawe, że nigdy nikt nie mówi o popularnym zjawisku heterofobii (kurwa, nawet przeglądarka podkreśla ten wyraz, tylko homofobia jest "poprawna")?
Zgłoś
Avatar
infernoth 2013-02-21, 17:52
Parabanki, związki partnerskie a małżeństwa, mowa nienawiści, kreatywna rachunkowość ministerstwa finansów, cenzura "interwencyjna" - oj kombinują skurczybyki.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-02-21, 19:05
Slonx napisał/a:



Czytam twoje lewackie wypociny w innych tematach i trzeba stwierdzić, że mocno niedomagasz intelektualnie.
Ironizowanie też ci nie wychodzi.
Uczucie to jest mi nieznane, natomiast ty wydajesz się być bardzo doświadczony na tym polu, więc mi powiedz, jak to jest być lewacką spierdoliną?



Haha! Naucz mnie ironii mistrzu! Inteligentny bojownik, co bardzo domaga intelektualnie...

Jak to jest być fanatykiem, Slonx? Gdybyś dostatecznie dużo studiował ideologów swoich (tzn. myślicieli chrześcijańskich), wiedziałbyś, że nie należy pewnym być swych racji: swą uwagę winieneś skupić na kontemplacji świata, nie szukać egzemplifikacji słuszności swych poglądów.
Zgłoś
Avatar
Raar 2013-02-21, 20:32 1
Od kiedy wilk jest rasą gatunku owiec?
Zgłoś
Avatar
piotruniusz 2013-02-21, 21:12 1
infernoth napisał/a:

Parabanki, związki partnerskie a małżeństwa, mowa nienawiści, kreatywna rachunkowość ministerstwa finansów, cenzura "interwencyjna" - oj kombinują skurczybyki.



Ach ta Europa cała i postęp cywilizacyjny..... po chuj nam to wszystko, lepiej było w ogóle ognia nie wymyślać tylko siedzieć w jaskiniach po ciemku i nie było by problemów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie