18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Można obrażać cyganów.
mefiek • 2013-11-19, 14:43
Nie wiem czy ktoś o tym słyszał, bo to z gazety regionalnej, i CHYBA nie było o tym głośno w kraju.

Cytat:

Sprawa zaczęła się w czerwcu. W samym centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w dzielnicy w której zamieszkuje najwięcej gorzowskich cyganów, ktoś nadał sieci WI-FI piękną i szlachetną nazwę "Cyganie do gazu". Sprawą zainteresowała się policja. Mieszkanie 24-letniego właściciela sieci zostało przeszukane.


Cały artykuł tutaj.

Dziś ukazał się kolejny artykuł w tej sprawie.

Cytat:

Postępowanie przeciwko właścicielowi sieci Wi-Fi "Cyganie do gazu" zostało umorzone przez prokuraturę Podejrzany był o publiczne nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym - przestępstwo, za które grozi do 3 lat więzienia.
Śledztwo zostało umorzone z powodu niewykrycia sprawcy(!!), właściciel routera wytłumaczył, że tak skonfigurowany router kupił na giełdzie i nie wie, kto jest jego poprzednim właścicielem.


Cały artykuł tutaj.

Cóż, polskie sądownictwo poraz kolejny pokazało jak bardzo jest nieudolne, jednak tym razem chyba można mu to wybaczyć
Zgłoś
Avatar
Galian 2013-11-19, 14:50 54
Jakie, kurwa, nieudolne? Tym razem idealnie obroniło biedaka, który chciał tylko wygazować żydów przed pojebanym prawem!
Zgłoś
Avatar
l................5 2013-11-19, 15:06 14
A co? Mieli go zamknąć za szerzenie prawdy? Dobry motyw z tą "giełdą"
Zgłoś
Avatar
Maślanek 2013-11-19, 15:23 2
Poszedłby do pierdla za nazwę sieci, no i tyle jeszcze z tym zachodu, ehh... Powinniśmy zejść do podziemi i jebnąć w całą ziemię atomówkę, wtedy problem nienawiści rasowej byłby mało znaczący.
Zgłoś
Avatar
mazuralf 2013-11-19, 15:37 3
Dobry motyw "na giełdę" prawie tak samo dobry jak gdy ekipa jechała na ustawke w lesie i gdy zatrzymala ich policja tlumaczyli sie ze jadą na grzyby.
Zgłoś
Avatar
patroy 2013-11-19, 16:51 1
Czyli jakbym sobie wymalował samochód w podobne hasła to ewentualną sprawę by umorzono bo kupiłem używane np drzwi na giełdzie od nieznanej mi osoby?
Zgłoś
Avatar
Eustachy6 2013-11-19, 16:54 5
Mój Gorzów... taki piękny
Zgłoś
Avatar
lordkowal 2013-11-19, 17:00 3
Inne pytanie: gdzie cygany zobaczyli ta nazwe sieci? Komputer komus zajebali? Jestem zaskoczony(nie, nie tym, ze zajebali - tym, ze go wlaczyli).
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-11-19, 17:42 11
up
Raczej lewactwo go podpierdoliło
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2013-11-19, 18:04 1
Wielki browar za zmniejszenie rozmiaru litery c w nazwie tych stworzeń, i dla wszystkich komentujących!

P.S. A typ też dobry inteligient, ja bym się tłumaczył że to żart, i ciekawe jakbym skończył.
Zgłoś
Avatar
Mojoo 2013-11-19, 18:06
Teraz, cyganie żeby się odegrać zrobią sieć o nazwie "POLACY TO CWELE", aaa zapomniałem, przecież ich nie stać na router xDDDD
Zgłoś
Avatar
Matush5 2013-11-19, 18:07 15
Ja jakiś czas temu też nawyzywałem taką kurwe cygańską.... Byłem z matulą w tesco właśnie w gorzowie wlkp. i jakiś cygan nabrał do koszyka jakiś serów, twarogów, kiełbas i poszedł do kasy tej samoobsługowej. Coś tam liczy, liczy, liczy nagle drze ryja, zawołał ekspedientke młoda dziewczyna może 19 lat i do niej z ryjem, że jemu kupony zniżkowe nie działają (a miał skurwiel całą kieszeń chuj wie skąd) ale miał te kupony na owoce - więc siłą rzeczy nie mogły mu działać bo owoców po prostu nie miał. I tak jemu ta dziewczyna powiedziała " Tylko na owoce " a ten z ryjem do niej na całe tesco że " on ma tyle kuponów to za darmo powinni mu dać bo tyle zniżek ma, że Polacy to złodzieje..."

To sobie myśle, o ty chuju złamany smordzie (a akurat kasowałem obok zakupy) i mówie " zamknij morde brudasie jebany i wypierdalaj do siebie się panoszyć bo Ci ryj rozpierdolę o tą kase "

Wtenczas brudas zamknął swoją brudną twarz i z wielkim zaskoczeniem i przerażeniem na mnie patrzył i zaczął wołać policje tj. " Policja BIJĄ ! "

Na szczęście ochroniarze wszystko widzieli i przyglądali się tej sytuacji i kazali brudasowi opuścić market... Brudas w towarzystwie dwóch ochroniarzy wyskoczył do mnie z tekstem " Dawaj teraz polaczku " no i szedłem ale matula mnie za fraki wzieła żebym się uspokoił. Podejrzewam, że gdyby nie mama to wyjebał bym mu w ryj a kurwa jebana zaraz ze swoją rodziną donos by złożyli i przyszli w 30 osób że byli świadkami jak go bije...
Zgłoś
Avatar
boberm 2013-11-19, 18:30 1
Mojoo napisał/a:

Teraz, cyganie żeby się odegrać zrobią sieć o nazwie "POLACY TO CWELE", aaa zapomniałem, przecież ich nie stać na router xDDDD



Podpierdolą, jak wszystko. Prąd też podpierdolą.

Dawno nie byłem tak dumny ze swojego miasta.
Zgłoś
Avatar
RLTW 2013-11-19, 20:51 1
Ja pierdole, witamy w kraju, w którym możesz zostać aresztowany za nazwę swojej sieci WiFi. Do głowy przychodzą tylko dwa słowa: kurwa Polska.
Zgłoś
Avatar
loop25 2013-11-19, 22:11
co ty piesdolisz o Polskim Sądzie . Wyrok jak najbvardziej własciwy

ciawusy to PRAW OBYWATELSKICH miec nie powinni bo tak wolą
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie