18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Malinaa 2013-01-16, 20:24
PreiSS to sie ubiera jak kurwa biskup i mu mało ? Kurwa ten na wózku też dobry tu widać że oni to traktują jak prace zresztą po frekwencji to widać jak się im chce chodzić dosejmu wg mnie takie zajęcie powinno być dla ludzi z jakimś tam powołaniem którzy mają pomysł i będą dumni z bycia posłem i nie będą paczeli na to ile zarabiają w innych krajach a będą zarabiali dla obywateli tyle. A odczucia po materiale :"nosz kurwa co za cyrk i jeszcze biedroń..."
Zgłoś
Avatar
Dejna 2013-01-16, 20:38
Kiedyś bycie w parlamencie to był zaszczyt i nie otrzymywano żadnych pieniędzy i był cenzus majątkowy. I było zrobione po to by nie było jak dziś by żreć pieniądze podatnika i brać kredyty posalskie oprocentowane na śmieszny procent.
Zgłoś
Avatar
warszawiak123 2013-01-16, 20:43 4
Jak mało zarabiają to niech zmienią prace.
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-01-16, 20:50
podniesc place parlamentarzystow. przy okazji tez stoczniowcow, gornikow, policjantow, nauczycieli i sluzbie zdrowia.
Zgłoś
Avatar
nockeer 2013-01-16, 20:52 2
Biedroń - "Ruch mi dobrze robi" - Ale, że jak? Że kibole Ruchu mu w parku obciągają???
Zgłoś
Avatar
maciasdkl 2013-01-16, 20:57
Jaka praca taka płaca...
Zgłoś
Avatar
pkh 2013-01-16, 20:58
Ale pierdolenie! Co z tego, że w Japonii-Sraponii zarabiają 8 razy więcej?! Przecież to nie jest miarodajne porównanie, trzeba to odnieść np do średniej/minimalnej płacy w państwie, albo do PKB albo czegokolwiek...
Tak samo jak chrzanią, że w Polsce jest najtańsza benzyna w UE, a jakoś nie wspomną że za średnią pensje niemiec sobie kupi 5 razy wiecej paliwa niż Polak.

Kurwa, mam 21 lat, może jeszcze zdążę się zadomowić w Australii..
Zgłoś
Avatar
mlody354 2013-01-16, 20:59 1
kurwa złamasy pierdolone ja na stanowisku technika laboratorium zarabiam 1700 netto jaka kurwa średnia krajowa? pojeby pierdolone nic nie robią i 35k miesięcznie zarabiają
Zgłoś
Avatar
yohnell 2013-01-16, 21:00
W dupach im się poprzewracało
Zgłoś
Avatar
socjodrwal 2013-01-16, 21:02
Niech zawijają do Japonii jak im tak źle, nikt nie będzie za nimi tęsknił
Zgłoś
Avatar
kubaska5 2013-01-16, 21:08
Ja właśnie mieszkam we Włoszech i tu biorą przykład z polskiej płacy politycznej bo jak możecie zauważyć na początku we Włoszech zarabiają jako dródzy w rankingu światowym. Wypłat za prace polityczne takie jak poseł i senator a widać bardzo dobrze co zrobili z Włochami mimo ze zarabiają miliony a zrujnowali i tak kraj prawie do bankructwa.chuja bym im dał w dupę za te wszystkie układy i przyjacielskie przekręty na polskim rozwoju infrastrukturalnym i budowlanym jebani układy i syn Nysa synowi zawsze wszystko załatwi.
Zgłoś
Avatar
mayhem86 2013-01-16, 21:09
Adrian Gąbka tak samo ładnie gada jak się nazywa..
Zgłoś
Avatar
P................A 2013-01-16, 21:11 3
Zgłoś
Avatar
hycel 2013-01-16, 21:18
35k miesięcznie. No ja pierdole. Jakbym rocznie tyle miał, to bym się cieszył.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2013-01-16, 21:24 2
Ooo kurwa aż mi piana do pyska podleciała. Kuuurwy pierdolone, Polacy spierdalają z tego kraju masami za lepszym życiem, żeby całe życie nie jebać w kredytach po czubek głowy, żeby nie musieć wiecznie zaciskać tego pierdolonego pasa bo nawet na jedzenie nie starcza, wszystko coraz droższe, krajowa gospodarka sprzedana innym krajom, rosja jebie nas w dupę, a wy kurwy polityczki jebane jeszcze śmiejecie się nam prosto w ryj mówiąc że za mało zarabiacie. Wam powinno się upierdolić kompletnie pensję, i dopóki przeciętny Polak nie będzie żył godnie, zawód"polityk" nie powinien być nagradzany, was powinno się karać a nie podwyżki dawać leniwe ścierwa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie