18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Muzułmanin w Danii
MaestroRCS • 2012-10-30, 11:13
Oto jak sie zachowują nasi pokojowo nastawieni przyjaciele z Bliskiego Wschodu. Wymagany angielski na poziomi prymitywnym.



Szkoda babinki troche, bo nic nie zawiniła raczej...
Zgłoś
Avatar
djoshin 2012-10-30, 11:24 28
plomba na ryj 4 buty w żebra i stuli pysk islamskie mścierwo kozojebca a tak wogóle allach gotuje jezusowi herbate a machomet podaje kapcie
Zgłoś
Avatar
koliberk 2012-10-30, 11:35
no pewnie ze nic nie zawiniła, przecież mozołki to pojeby sa !
Zgłoś
Avatar
Sanbi 2012-10-30, 11:41
Byłem w Danni Sporo czasu i moge powiedzieć że to jest chamski kraj,dziewczyny urody niemieckiej (częsciej widać kobiety zachlane niż chlopaków)
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-10-30, 11:46 12
Cytat:

plomba na ryj 4 buty w żebra i stuli pysk islamskie mścierwo kozojebca a tak wogóle allach gotuje jezusowi herbate a machomet podaje kapcie


oho nie ma co startować do ciebie, jezusowy bojówkarzu
Zgłoś
Avatar
adik799 2012-10-30, 11:54 90
@up
Co tu mam ten stary cieśla do tego tematu, że go wspominasz. Obrońca brudasów się znalazł. Na moje to wszystkim "obcokrajowcom", którzy się tak zachowują trzeba wjebać. Przyjedzie Ci ciapaty i jeszcze swoje rządy będzie zaprowadzał w cudzym państwie. To są największe skurwysyny jakie chodzą po ziemi. na początku wszystko ładnie pięknie, my tylko przyjechaliśmy na trochę, jesteśmy bardzo tolerancyjni, nie będziemy Wam przeszkadzać, to wasze państwo, będziemy w porządku. A im ich więcej to się nawet obowiązującego języka nie uczą i zaczynają tworzyć swoje państwo w państwie.
Podsumowując, nie chce ich tutaj i niech wypierdalają. Sram na poprawność polityczną, a internet to jedno z niewielu miejsc gdzie jeszcze można wyrazić swoje zdanie, bo na ulicy to Cię zamkną w imię obrony tolerancji.
Zgłoś
Avatar
djoshin 2012-10-30, 12:05 8
@pakicio jestem uczulony na ludzką krzywdę a w szczególności jak ktoś sie dopierdala do bogu ducha winnych starszych osób
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-10-30, 12:13 1
2xup
ja nie bronie brudasa, tylko lece po kimś kto uwielbia jezusa
Zgłoś
Avatar
irish 2012-10-30, 12:32 4
europa sama strzeliła sobie w stope, robiąc jakieś prawa dzięki którym ciapatemu nie można dać w ryj, bo rasizm. na szczescie w polsce nikt sie nie pierdoli, niewazne czy ciapaty czy smołowaty, jak nie umiesz sie zachować to wypierdalaj. a skoro dunczycy to cieńkie wafle, niech sie męczą z akbarami.
Zgłoś
Avatar
Moreq 2012-10-30, 12:35
@pakicitio

Ważne że masz cel w życiu i konsekwentnie go realizujesz.
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-10-30, 13:41 1
@maestrorcs
z tego co slyszalem polacy na emigracji to taki sam problem co te brudasy. najgorsze dno zawsze ciagnie tam gdzie jest latwiej, a ze te kraje im stwarzaja mozliwosci to tych mozliwosci naduzywaja. a te pare porzadnych osob co przyleci razem z nimi nie wyrobi opinii wszystkim.
Zgłoś
Avatar
MaestroRCS 2012-10-30, 14:07
lapps napisał/a:

@maestrorcs
z tego co slyszalem polacy na emigracji to taki sam problem co te brudasy. najgorsze dno zawsze ciagnie tam gdzie jest latwiej, a ze te kraje im stwarzaja mozliwosci to tych mozliwosci naduzywaja. a te pare porzadnych osob co przyleci razem z nimi nie wyrobi opinii wszystkim.



Mieszkam w Angli, i powiem Ci, że masz sporo racji. Może nie jesteśmy tacy dzicy i nieokrzesani jak oni, ale większość Polaków w Uk nie rezprezentuje sobą niestety zbyt dużego poziomu :/
Zgłoś
Avatar
kufel01 2012-10-30, 14:45 5
Mieszkałem i pracowałem w Danii i musze wam powiedzieć że to piękny kraj z bardzo uprzejmym i tolerancyjnym społeczeństwem. Żyje się tam bardzo lekko praktycznie bez stresu! i jak widze taką kurwe ciapatą co jeszcze starszą kobiete zaczepia to mam ochote wyjebać ten cały zajebany islamski syf tam skąd przylazł ! Ja rozumiem najebać sie i coś rozjebać zdarza się , albo mieszkać w 18 osób na melinie ale kurwa próbować swoje poryte poglądy wprowadzać w krajach cywilizowanych jeszcze w taki bezczelny sposób??zero szacunku do takich ludzi ... zero
Zgłoś
Avatar
maciupeq 2012-10-30, 16:28
Masz całą masę podobnie pokojowych katolików w swoim kraju, zacznij od swojego podwórka
Zgłoś
Avatar
Jubybrd 2012-10-30, 17:14 3
ciesze się że Polsce nie ma tolerancji i takich sytuacji raczej nie ma bo gdyby to było u nas to gościu po takich tekstach do starszej Pani albo w ogóle do jakiej kolwiek kobiety został by zbutowany i wyjebany z busa w trybie natychmiastowym...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie