18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:21
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
🔥 Powrót człowieka skurwiela - teraz popularne
Avatar
Geraldinio 2024-06-29, 22:30 17
Mnich94 napisał/a:

@:
Tyle się pierdoli ile to pisiory wpuścili brudasów ale dokumentów na to nie ma. Najlepsze że to od +-3 MSC (rządzi rudy) - wychodzą takie kwiatki więc przestań sam siebie okłamywać



Dowody są tak ewidentne, że nawet rząd pisu wyjebał za to swojego wice spraw zagranicznych, Dane z msz po audycie są jednoznaczne. Zaprzeczanie oczywistym faktom tylko ośmiesza i pogrąża pisobolszewików.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-06-29, 22:32 7
turor napisał/a:

"Między nami" - Malgorzata Tusk, dokształć się nieuku
"Standardowe to nie było. Nie powiem, że z dobrym efektem, bo przemoc nigdy nie daje dobrych efektów. Wszyscy moi koledzy dostawali, ale mój ojciec może bił trochę częściej i mocniej. Jedyny dzień, kiedy starał się być łagodniejszy, to Wigilia, ale i tak mu nie wychodziło." D.Tusk
"Chciałam odejść, gdy nasz synek miał półtora roku [...] Znalazłam. Zakochałam się, tak po prostu, nie wiadomo kiedy. Znowu ktoś zwracał na mnie uwagę". - Małgorzata Tusk
Nie musisz odszczekiwać, musisz wierzyć i ufać



Ale niby o czym to świadczy? Tusk został przewodniczącym rady Europejskiej jednym z najważniejszych ludzi w Europie, był i jest premierem polski. A ty kim jestes? Jakimś januszem z zapizdowa który wylewa swoje prawackie żale 😀
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-29, 23:00 8
pazuzu napisał/a:

Ale niby o czym to świadczy? Tusk został przewodniczącym rady Europejskiej jednym z najważniejszych ludzi w Europie, był i jest premierem polski. A ty kim jestes? Jakimś januszem z zapizdowa który wylewa swoje prawackie żale 😀



Europa dużą, ale Polska już małą. Klasyka antypolskiego lewactwa.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-06-29, 23:17
dżonyłojlker napisał/a:

Europa dużą, ale Polska już małą. Klasyka antypolskiego lewactwa.



Oj już nie pierdol, piszę z telefonu tak mi się wstawiło. Nie doszukuj się drugiego dna 🙂
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-30, 0:37 4
To jest kładka Trzaskowskiego-Solorza.

A co do wyborców KO to ci imbecyle jutro powiedzą, że geje to też sprawka pisiorów
To jest kurwa najgorszy rodzaj ludzi, których można ostrzegać przed tym do czego doprowadzi wybranie KO, po czym oni wybiorą, prognoza się ziści a oni i tak pierdolną, że to pis
Zgłoś
Avatar
Machol 2024-06-30, 1:32
Toż to zwykły cygan jest.
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2024-06-30, 1:54 5
Jakiś chłop pierwszy raz chyba swoją wioskę opuścił i zobaczył śniadego, wrzucił na sadola i 30 osób zaczęło pierdolić o tusku i trzaskowskim

Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2024-06-30, 1:54
Pewnie lekarz z kupioną wizą.
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-06-30, 3:51 3
Geraldinio napisał/a:

Dowody są tak ewidentne, że nawet rząd pisu wyjebał za to swojego wice spraw zagranicznych, Dane z msz po audycie są jednoznaczne. Zaprzeczanie oczywistym faktom tylko ośmiesza i pogrąża pisobolszewików.



Na to,że wybierzecie w wyborach KOGOŚ,kto nie będzie KRADŁ,CHACHMĘCIŁ I OSZUKIWAŁ-NIE LICZCIE!Nie ma u nas w narodzie takich ..archaniołów,i to w Kościele zwłaszcza!SIŁA GENU ZŁODZIEJSTWA,kształtowana przez wieki zaborów,okupacji i układów(jak warszawski) wyhodowała GENETYCZNE przekonanie,że jak jest państwowe-to można to kraść,zbijać na tym nieuczciwe geszefty,A NAWET ZNISZCZYC-bo "państwowe to CUDZE,narzucone -i od ciemiężycieli,więc można to kraść i niszczyć"!Tak,że..co nam pozostaje w wyborach?WYBRAĆ TEGO KOGO WOLIMY,ŻE NAS BĘDZIE OKRADAŁ!😁 Czy będzie to..kolejny ZABORCA (z twarzą szwabskiej "unii",która z Polski zrobi małorozgarniętych parobasów niemiec(co właśnie zaczyna się dziać!😡))-czy zlodziei z twarzą "państwa narodowego",też..nieżle nas skubiący,,ale chociaż USIŁUJĄCY obronić Polskę jako państwo narodowe,w miarę suwerenne,o perspektywach rozwoju ekonomicznego,(czego szwabskie geny tfuska nie mogą scierpieć!) i Polaków,którzy nie będą musieli emigrować z Polski za chlebem;o czymś "do chleba"-nie wspominając..Tylko będą mieli PRAWO kultywować swoją (krwawą) histprię i tożsamość narodową!Wychowywałam się w PRL-u..I wiecie,co wam powiem?BARDZIEJ POLSKA BYŁA POLSKĄ Z TYMI RUSKIMI WOJSKAMI POD LEGNICĄ NIŻ JEST DZISIAJ,z tym szwabskim agentem który już wykańcza Polskę,a..rozkręci się,jeśli osadzi w przyszłym roku jakiegoś swojego,zaprzedanego sobie ZDRAJCĘ na stanowisku prezydenta!😡Idą te wybory prezydenckie;dlatego łajdacy z Muzeum w Gdańsku..łaskawie PRZYWRÓCILI WYSTAWĘ KOLBEGO I ULMÓW!(a gdzie PILECKI?😡)Pileckiego,TE SZMATY,PRZEGNIŁE ZDRADĄ POLSKI-WŁAŚNIE TRAKTUJĄ TAK jak na poniższym zdjęciu!!😡😡😡Mieliśmy swoje WSZYSTKO:huty,kopalnie,cementownie,stalownie,fabryki celulozy,tkalnie-DZIŚ NIE MAMY NIC,bo wszystko rozkradziono i wyprzedano za bezcen!Gdy ważyły się losy polskich stoczni,w Brukseli-tfusk,mist bronić polskich interesów w Brukseli-pojechał sobie na narty,z rodziną-w Dolomity!Polskie stocznie upadły;wydano na nie wyrok!Za to..pozostawiono stocznie Merkel,niemieckie!😡To,że ten zdrajca Polski,NIGDY NIE POLAK!😡-pałęta się po polskiej polityce-to..ZDRADA taka,że Targowica przy tym biega w krótkich spodenkach!I to WASZE dzieło,Polacy!FAKT,którego RANGA WSTYDU-zapisze WAS w historii Świata!😡



Zgłoś
Avatar
skywalker75 2024-06-30, 5:52 8
pazuzu napisał/a:

A co ma się trzaskowski do tego rząd pisu wpuszczal kozojebców?
Pomyliłeś historie ze swoją rodziną, ale widać próbujesz tę traume wyprzeć z pamięci



Rząd PiS u wydawał wizy pracownicze i wpuszczał ich po to, żeby na ciebie pracowali, rząd Tuska wpuszcza ich po to żebyś to ty na nich pracował... Rozumiesz tą drobną różnice?
Zgłoś
Avatar
madufo 2024-06-30, 8:24 2
sameshitman napisał/a:

Typie wypier#alaj stąd Tusko-kmiocie! Ten typ zrujnował Polskę w przeciągu 8 lat. Stocznie poszły pod młotek za bezcen, OFE załatwione, luka VAT taka, że po pierwszym roku od objęcia rządów przez Pisiorów nagle sprzedaż paliwa o 1/3 wzrosła. Więc wypierdalaj z tym pachołkiem i popychlem. Jest tu jakiś ban na takich zjebów politycznego kurwidołka? Mam w dupie Pisiorów, mam w dupie Platfusów, Konfederatów i innych zjebów partyjnych. Ale bilnas jest taki, że LOT i Orlen został odłowiony złodziejom z rąk. I gdyby nie PiSiory i tego nie byłoby w PL rękach. Więc ze wszystkich złodzei - ci akurat czemu się przyczynili. Platfusowe esbeckie rządy to wieczna stagnacja, degrengolada i jebany niedasizm. Zaraz do kasacji poślą: . TVP, PKP Cargo, Poczta Polska, ponownie będą próbować jebnąć LOT, a potem i Orlen. Komputer kwantowy już na śmietniku, Porty na Odrze i Mierzei - poszły się jebać. Ledwo się dorwali do władzy, już spółki skarbu państwa wykazują straty. O czym my tu mówimy, kurwa, matole polityczny?
A teraz spakuj mandżur i wypierdalaj w podskokach.



Nie wiem stary jakie dragi nakurwiasz, ale podziel się trochę.
Zgłoś
Avatar
Havelock 2024-06-30, 8:56 5
pazuzu napisał/a:

A co ma się trzaskowski do tego rząd pisu wpuszczal kozojebców?



Czyli wg Ciebie nie ma różnicy pomiędzy wizami pracowniczymi, a ludkami którzy opłacają przemytników, bo im się socjalu u niemiaszków zachciało?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-30, 10:14 4
madufo napisał/a:

Nie wiem stary jakie dragi nakurwiasz, ale podziel się trochę.



To nie dragi, tylko edukacja i książki. Im więcej czytasz tym łatwiej jest zrozumieć dłuższe wypowiedzi. Polecam.
Zgłoś
Avatar
Palolem 2024-06-30, 10:48
wchujemuje21 napisał/a:

Głosowaliscie warszawiacy na niego to macie xDD i bardzo dobrze wam.



Jest nam bardzo ok, a śmieci to akurat nawpuszczał pis
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2024-06-30, 10:54
Czemu w tym kraju za wywóz śmieci odpowiedzialna jest Niemiecka strona, to już Polska nie może być od tego żeby na tym zarabiać, ciekawe skąd jest remondis 😂 nam się nie opłaca bo po co skoro Niemcy mogą, każdy lewak to kabareciarz 😂 z nich to tylko się śmiać
Zgłoś