18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
🔥 Nie podoba się? To wyjazd! - teraz popularne
Avatar
hitmeme 2024-06-30, 11:06
Dobrze że nie mieszkam w dużym mieście i nie muszę oglądać tego robactwa . Czekam z niecierpliwością na mocniejsze materiały materiały z naszego kraju.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-30, 11:11
Palolem napisał/a:

Jest nam bardzo ok, a śmieci to akurat nawpuszczał pis



Nie, nie jest. Ja stąd spierdalam. Szukam atrakcyjnej działki z daleka od lewactwa! Zna ktoś może fajne miejscowości gdzie twardo przeciwstawiają się zidioceniu?
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-06-30, 11:17 2
sameshitman napisał/a:

Typie wypier#alaj stąd Tusko-kmiocie! Ten typ zrujnował Polskę w przeciągu 8 lat. Stocznie poszły pod młotek za bezcen, OFE załatwione, luka VAT taka, że po pierwszym roku od objęcia rządów przez Pisiorów nagle sprzedaż paliwa o 1/3 wzrosła. Więc wypierdalaj z tym pachołkiem i popychlem. Jest tu jakiś ban na takich zjebów politycznego kurwidołka? Mam w dupie Pisiorów, mam w dupie Platfusów, Konfederatów i innych zjebów partyjnych. Ale bilnas jest taki, że LOT i Orlen został odłowiony złodziejom z rąk. I gdyby nie PiSiory i tego nie byłoby w PL rękach. Więc ze wszystkich złodzei - ci akurat czemu się przyczynili. Platfusowe esbeckie rządy to wieczna stagnacja, degrengolada i jebany niedasizm. Zaraz do kasacji poślą: . TVP, PKP Cargo, Poczta Polska, ponownie będą próbować jebnąć LOT, a potem i Orlen. Komputer kwantowy już na śmietniku, Porty na Odrze i Mierzei - poszły się jebać. Ledwo się dorwali do władzy, już spółki skarbu państwa wykazują straty. O czym my tu mówimy, kurwa, matole polityczny?
A teraz spakuj mandżur i wypierdalaj w podskokach.



Brawo udowodniłeś że oglądałeś codziennie tvppis i wszytsko łynkąłeś jak gimnazialistka 🙂 słychać wycie? Znakomicie, idź teraz się popłakac w swojej piwnicy 🙂
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2024-06-30, 11:53 2
pazuzu napisał/a:

Brawo udowodniłeś że oglądałeś codziennie tvppis i wszytsko łynkąłeś jak gimnazialistka 🙂 słychać wycie? Znakomicie, idź teraz się popłakac w swojej piwnicy 🙂



Jak się czyta te twoje wysrywy można dostać sraczki, innych argumentów nie posiadasz 😂 najgorsza kara jaka można mieć to słuchać twego zdania, ciekawe czy w domu taki wyszczekany jesteś, idź tam pizzę podobno rozdają na wiejskiej, wpierdolisz margharite i wystawisz oko 😂
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2024-06-30, 11:57
kkurwaaa ludzie prawaki pierdolone pomóżcie mu jest upał! jak mozna przejsc obojetnie obok spragnionego typa w duzej potrzebie, jesli nikt mu nie da pićku to ja wystawie swoj kran i naszczam mu do ryja...
Zgłoś
Avatar
Ramiell 2024-06-30, 12:26
Ja też na Tuska głosowałem! Mam pokaźną posiadłość na mazurach a polityka Tuska nie dość że pozwala mi kraść to jeszcze do tego dosram Warszawiaczką. Niech mają tych inżynierów i doktorów jak najwięcej!
Zgłoś
Avatar
htp 2024-06-30, 12:51
turor napisał/a:

"Między nami" - Malgorzata Tusk, dokształć się nieuku
"Standardowe to nie było. Nie powiem, że z dobrym efektem, bo przemoc nigdy nie daje dobrych efektów. Wszyscy moi koledzy dostawali, ale mój ojciec może bił trochę częściej i mocniej. Jedyny dzień, kiedy starał się być łagodniejszy, to Wigilia, ale i tak mu nie wychodziło." D.Tusk
"Chciałam odejść, gdy nasz synek miał półtora roku [...] Znalazłam. Zakochałam się, tak po prostu, nie wiadomo kiedy. Znowu ktoś zwracał na mnie uwagę". - Małgorzata Tusk
Nie musisz odszczekiwać, musisz wierzyć i ufać



Przynajmniej nie kłamie. Napisz może coś o córce Kaczyńskiego.
Zgłoś
Avatar
Kubikson 2024-06-30, 13:17
wchujemuje21 napisał/a:

Głosowaliscie warszawiacy na niego to macie xDD i bardzo dobrze wam.



Chłopie. To za 8 letnich rządów PiSu zauważyłem wyraźnie, że najebało tego od groma. I nie tylko w Warszawie, ale nawet w moim 130 tysięcznym mieście.
Zgłoś
Avatar
xoxoConMan 2024-06-30, 14:08 1
To teraz tylko wystarczy, że nauczy się po polsku "leczę wszystkie schorzenia ruchaniem" i ustawi się kolejka chętnych.
Zgłoś
Avatar
ungubungu 2024-06-30, 15:22
wchujemuje21 napisał/a:

Głosowaliscie warszawiacy na niego to macie xDD i bardzo dobrze wam.



Pole zaorane? Co z Waszym strajkiem biedaczki?
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-06-30, 15:54
skywalker75 napisał/a:

Rząd PiS u wydawał wizy pracownicze i wpuszczał ich po to, żeby na ciebie pracowali, rząd Tuska wpuszcza ich po to żebyś to ty na nich pracował... Rozumiesz tą drobną różnice?



a ilu ich Tusk wpuścił? była jakaś decyzja? ustawa? rozporządzenie? konkrety.
Zgłoś
Avatar
PR0boszcz 2024-06-30, 16:32
Ale fejk, przecież to nie Warszawa xdddd
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2024-06-30, 17:54 2
Geraldinio napisał/a:

a ilu ich Tusk wpuścił? była jakaś decyzja? ustawa? rozporządzenie? konkrety.



Plują Ci na łeb, a Ty udajesz że pada deszcz czy co? Jak będą ich setki tysięcy to powiesz że to opaleni Polacy czy jak, Nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć że ktoś robi Cię w chuja, ja to bym wszystkich takich jak Ty zamknął z tymi lekarzami w jakimś ogrodzonym obozie i twórzcie sobie społeczeństwo, byś z kuntakinte murował iglo z gowna a potem dziwił się co tak śmierdzi 😂

[ Dodano 2024-06-30, 17:56 ]
Na prawdę żeby mieć dwie ręce i nogi a nie potrafić iść zarobić na siebie, rozumiem jakby był kadłubkiem to chuj wrzucił bym go do tej Wisły, a tak złamanego grosza bym mu nie dał
Zgłoś
Avatar
utrOne 2024-06-30, 20:03
wchujemuje21 napisał/a:

Głosowaliscie warszawiacy na niego to macie xDD i bardzo dobrze wam.



Nie głosowałem na żadnego lekarza!
Zgłoś
Avatar
vukoo27 2024-06-30, 20:14 3
Bardzo dobrze, miasto jebanych lemingów. Bojkotowali referendum to teraz niech dymają te całe lewactwo....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie