18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Jedną z takich osób jest:




Tak właśnie. Wujek Josef. Już od 2 lat jest przetrzymywany w więzieniu (jak mniemam wbrew własnej woli). Samotny, biedny i bezbronny, nikt go nie odwiedza... To On stworzył piękną i szczęśliwą rodzinę. Kochał ją bardzo. Szczególne swoją córkę. Do tego stopnia, iż z jej pomocą poszerzył swoją rodzinę! To On poszerzył nam horyzonty pokazując nam iż można mieć dzieci z... własnymi dziećmi. W tym momencie drogi czytelniku - możesz odwdzięczyć się Wujaszkowi. Wystarczą ok. 3 zł, dzięki którym na twarzy Josefa zawita uśmiech.



Tak więc bierzecie (z portfela, z banku, z dupy, obojętnie) 3 zł. Idziecie na pocztę, kupujecie pocztówkę, znaczek do Austrii. Piszecie na pocztówce życzenia, albo cokolwiek miłego i wysyłacie pod adres:


Justizanstalt Stein
z.H.Josef Fritzl
Steiner Landstr. 4
3500 Krems AUSTRIA

P.S. Jak coś, to możecie napisać normalny list, wysyłać jakieś wasze rysunki, albo małe paczki. Z tym, że listy są czytane, a paczki sprawdzane, więc kałasznikowy, maczety, bomby, narkotyki, ani dz**ki nie przejdą. Aha i wszędzie musicie pisać nadawcę (obojętnie kogo), bo inaczej nie przejdą.

2011-12-20, 01:38
tato-dziadek w ch*j

2011-12-20, 02:38
udalo mu sie stworzyć silnie związaną rodzine, połączeni są wiecej niż jednym więzem rodzinnym Oo

2011-12-20, 04:38
Zajebista inicjatywa, podoba mi się. :amused:

2011-12-20, 08:22
wyślij kartke z dopiskiem twój synek albo córa

2011-12-20, 13:33
To ja lecę na pocztę ...

2011-12-20, 23:01

2011-12-21, 00:08
ja mam lepsza inicjatywę za 3zł,

"Tak więc bierzecie (z portfela, z banku, z dupy, obojętnie) 3 zł. Idziecie po kolegów (o ile ich macie) i napijcie się browara."

A Wujek Josef niech siedzi w pierdlu za kare ze nic na sadistic-a nie wrzucił (no i dlatego ze jest zj***nym zbokiem).

2011-12-21, 00:27
@nikos
Ja mam dla ciebie lepszą, wypie**alaj na quejka

2011-12-21, 14:24
@up No nie pie**ol

Ja...........ro
2011-12-21, 19:49
HA! Nie spodziewałem się tak dobrej wrzuty! Tylko, że by wypadało po szkopsku szprechać na tej kartce. Chociaż, jeśli to szkop z krwi i kości to może mu pie**olnąć kartkę w jidisz?

2011-12-23, 01:34
A właśnie, zapomniałem napisać. W źródełku mówili, że można pisać po niemiecku i po angielsku. Więc nie musicie się wysilać nad językiem hitlerowskim.

@nikos

Skoro on jest j***nym zbokiem, to Ty jesteś j***nym pijakiem. Ty każe pieniądze przepijasz, a on rozbudowywał piwnicę swojemu potomstwu. Co TY osiągnąłeś w swoim marnym życiu?

2011-12-23, 01:35
Napiszę, że jego historia mnie zainspirowała, że będę miał taką fają rodzinkę jak on i że już podjąłem odpowiednie kroki. A później podpiszę się nazwiskiem sąsiada, którego nie cierpię.

2011-12-23, 01:53
Trochę z ryja do Grincha podobny więc na święta pasuje jak ulał

2011-12-23, 02:00
Odnosząc się do w/w postów. Ja tam wole 3 zł wydać na browarka niż na list do Fritzla. Nie to że do niego coś mam, ale nie wysyłam w ogóle kartek świątecznych do nikogo.