18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Na zawodach
Anal_Intruder_69 • 2024-08-02, 13:16
Sędzia pizda


Cytat:

Zdarzenie miało miejsce w sobotę 22 czerwca podczas niezależnego turnieju zapaśniczego w Concord w Karolinie Północnej. Sędzia przerwał mecz, ponieważ chłopak w białym trykocie trzymał za nogę zawodnika w czerwonej koszulce i podnosił ją z maty. Po gwizdku biały nadal trzymał dolną część nogi i spojrzał na sędziego, nie rozumiejąc, dlaczego zarządzono zatrzymanie. Sędzia powiedział mu, żeby „puścił nogę”. Wtedy tatuś chłopaka w białym wpada na matę, gdy sędzia zaczyna rozmawiać z jego synem, mówiąc mu, że kiedy zagwiżdże, musi zaprzestać walki.
Tego wieczoru sędzia wniósł oskarżenie. Ojca aresztowano w miejscu, w którym mieszka w Wirginii. Wpłacił kaucję i został zwolniony pod warunkiem, że sam się zgłosi na policję w Karolinie Północnej. Ojciec olał to i się nie zgłosił.

Zgłoś
Avatar
raistpol 2024-08-02, 21:00
W stylu wolnym i w zapasach kobiet można wykonywać ataki na nogi i atakować nogami. Jednym z podstawowych działań w stylu wolnym jest atak na nogi. Może to być uchwyt jednej nogi lub uchwyt dwóch nóg. Atak ten można wykonać powalając przeciwnika poprzez zastawienia lub haczenia nogi przeciwnika, lub wykonując rzut z uchwytem nogi lub dwóch nóg.

Eeee nie bardzo rozumiem sędziego pedała....jak chce założyć chwyt japonski to jak mam to zrobić bez chwytania za nogę...?
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2024-08-03, 0:25 1
Nie spotkałem się z ani jedną sytuacją, żeby wpierdalanie się rodzica w sport dziecka i "bronienie" go w podobnych sytuacjach jak na filmie - wyszło dzieciakowi na dobre...
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-08-03, 12:53
smc napisał/a:

Jebać to. Zawsze robiłem tak jak ten redneck i mam szacunek na mieście. Połowa ludzi uważa, że jestem groźny, a druga połowa, że pojebany, więc z drogi schodzą mi wszyscy.
Dokładnie mi to pasuje.



Chyba jak pedał-czarnuch. Tylko od tyłu mniejszego kolesia potrafi zaatakować.
Zgłoś