18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Na zawodach
Anal_Intruder_69 • 2024-08-02, 13:16
Sędzia pizda


Cytat:

Zdarzenie miało miejsce w sobotę 22 czerwca podczas niezależnego turnieju zapaśniczego w Concord w Karolinie Północnej. Sędzia przerwał mecz, ponieważ chłopak w białym trykocie trzymał za nogę zawodnika w czerwonej koszulce i podnosił ją z maty. Po gwizdku biały nadal trzymał dolną część nogi i spojrzał na sędziego, nie rozumiejąc, dlaczego zarządzono zatrzymanie. Sędzia powiedział mu, żeby „puścił nogę”. Wtedy tatuś chłopaka w białym wpada na matę, gdy sędzia zaczyna rozmawiać z jego synem, mówiąc mu, że kiedy zagwiżdże, musi zaprzestać walki.
Tego wieczoru sędzia wniósł oskarżenie. Ojca aresztowano w miejscu, w którym mieszka w Wirginii. Wpłacił kaucję i został zwolniony pod warunkiem, że sam się zgłosi na policję w Karolinie Północnej. Ojciec olał to i się nie zgłosił.

Zgłoś
Avatar
P................c 2024-08-02, 13:25 4
Pojebane rednecki
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-02, 13:26 7
Anal_Intruder_69 napisał/a:

ponieważ chłopak w białym trykocie trzymał za nogę zawodnika w czerwonej koszulce



Kurwa, ten opis to chyba w TVN napisali.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-02, 13:30 10
Jebać to. Zawsze robiłem tak jak ten redneck i mam szacunek na mieście. Połowa ludzi uważa, że jestem groźny, a druga połowa, że pojebany, więc z drogi schodzą mi wszyscy.
Dokładnie mi to pasuje.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-02, 13:37 5
smc napisał/a:

Jebać to. Zawsze robiłem tak jak ten redneck i mam szacunek na mieście. Połowa ludzi uważa, że jestem groźny, a druga połowa, że pojebany, więc z drogi schodzą mi wszyscy.
Dokładnie mi to pasuje.



Swój chłop! Tak, jak u mnie! Tylko, że w moim wypadku obie grupy myślą, że jestem pojebany.
Zgłoś
Avatar
SraliBaby_W_Rowie 2024-08-02, 13:54 18
smc napisał/a:

Jebać to. Zawsze robiłem tak jak ten redneck i mam szacunek na mieście. Połowa ludzi uważa, że jestem groźny, a druga połowa, że pojebany, więc z drogi schodzą mi wszyscy.
Dokładnie mi to pasuje.



Ta pierwsza połowa to tak z grzeczności uważa, żeby Ci przykro nie było.
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2024-08-02, 14:04 10
smc napisał/a:

Jebać to. Zawsze robiłem tak jak ten redneck i mam szacunek na mieście. Połowa ludzi uważa, że jestem groźny, a druga połowa, że pojebany, więc z drogi schodzą mi wszyscy.
Dokładnie mi to pasuje.



szacunek na mieście powiadasz hmmm... z tą drugą połową może coś być na rzeczy...

Zgłoś
Avatar
MasterIllia 2024-08-02, 15:11 5
On mógł mu nogę połamać. A tatuś jest jebnięty po prostu.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-08-02, 15:43 22
Ja to współczuję co tam się w domu kurwa dzieje na co dzień z takim pojebanym od sterydów ojcem.
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2024-08-02, 15:59 9
Stary pedal nie potrafi się pogodzić że jego zjebany kaszojad przegrał! Normalnie obraz ojca
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-08-02, 16:34 13
smc napisał/a:

Jebać to. Zawsze robiłem tak jak ten redneck i mam szacunek na mieście. Połowa ludzi uważa, że jestem groźny, a druga połowa, że pojebany, więc z drogi schodzą mi wszyscy.
Dokładnie mi to pasuje.



Dziś gdy szedłem z roboty, to chodnikiem szedł żul. Zszedłem mu z drogi i zauważyłem że wszyscy schodzili mu z drogi. Widziałem, że mu to pasuje. Czy to ty?

[ Dodano: 2024-08-02, 16:34 ]
Sorry ale kurwa nie mogłem się od tego komentarza powstrzymać.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-08-02, 16:50 1
Piękny sport. Chwyt za cipkę albo ptaszka. Dziewczynki vs chłopcy. USA

Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-02, 17:18 1
kris1978 napisał/a:

Dziś gdy szedłem z roboty, to chodnikiem szedł żul. Zszedłem mu z drogi i zauważyłem że wszyscy schodzili mu z drogi. Widziałem, że mu to pasuje. Czy to ty?
Sorry ale kurwa nie mogłem się od tego komentarza powstrzymać.



Całkiem możliwe. W takich spodniach? Często je zakładam, bo je lubię.

Zgłoś
Avatar
Garnki_za_zeta 2024-08-02, 19:29 11
W którym miejscu sędzia jest pizdą? Jak dla mnie spokojnie olał bezmózga, na chuj się z małpoludem męczyć?
Zgłoś
Avatar
shoggoth 2024-08-02, 20:39 4
smc napisał/a:

Jebać to. Zawsze robiłem tak jak ten redneck i mam szacunek na mieście. Połowa ludzi uważa, że jestem groźny, a druga połowa, że pojebany, więc z drogi schodzą mi wszyscy.
Dokładnie mi to pasuje.



I tak jak ten rednek zapomniałeś o smokach i jednorożcach w swojej bajce. Swoją drogą ciekawe, że w profilu masz wpisane ,,kobieta" a piszesz używając form męskich? Czyżby tranzystorek? XD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie