18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Nagi pobił policjanta.
poligon6 • 2019-08-02, 22:22
Z okazji corocznego zlotu różnorodnego bydełka na dawny "Przystanek Woodstock" są już pierwsze kwiatki. Pierwszy dość humorystyczny. Naćpany nagi osobnik starł się z aparatem ucisku, czyli policjantem kierującym ruchem, drugi zmarł sobie z przepicia.









No i jeden umarlaczek. Pewnie zasnął pijany na słońcu.

https://www.wprost.pl/zycie/10238912/nie-zyje-uczestnik-festiwalu-polandrock-zmarl-na-polu-namiotowym.html

No i do tego agitacja na maksa, wolne sady, konstytucja i tęczowe gówno na każdym kroku. Myślałem, że nizej nie upadnie przystanek.

2019-08-06, 20:41
mesjans napisał/a:

Nie spodziewałem się że jest na tym portalu tyle osób z kijem w dupie. Nie podoba się impreza to tam nie jedziesz, chcesz jechać nie lubisz błota to nie włazisz w błoto, chcesz się myć codziennie wejdź na allegro i kup bukłak prysznicowy, uważasz muzykę rockową za brzdękanie na mandolinie idź do filharmonii, nie lubisz cisnąć się w namiocie to przyjedź kamperem ale jeśli jesteś sztywniakiem który ma problemy z komunikacją między ludzką i jedynie potrafisz napisać głupoty zasłyszane w tv na internecie to nie wychodź z domu nigdzie i stul jebajło.
Post ID: 5478819
 NIECZYTANY POST  PIWO



Znowu jakieś pryszcze mówia ludziom co maja robić.

2019-08-06, 20:54
poligon6 napisał/a:

To sa polityczne politruki i tyle. Na łancuchu ideologii i swojej partii. I nie ma tu mowy o żadnym profesjonaliźmie, bodnara nawet na broodstoku nagieli jak pytali go o mowę nienawiści i zaczął bełkotać "że to pojęcie płynne" a juraz zaczął szczekać na młodego czlowieka. W dupie mam takich politruków
.



Jasne - 2 letnie audi a5 i pełnoletnia ravka to to samo bo jedno i drugie to 'używana fura'
Przypie**alasz sie do rysy na lakierze audioli ignorujac kompletnie fakt że porównywana z nią toitoika to archaiczny paździerz z innej epoki motoryzacyjnej

poligon6 napisał/a:


Bla, vla PiS, bla, bla, bla prezes i tak dalej.
Hasło brzmiało pomagajcie i róbta co chceta. No to koles moze pomógł a potem zrobił co chciał i odlecial do krainy wiecznego ćpania. Hasło dla debil zrobione przez debila.



w tym samym czasie kilku innych typów jebło złoty strzał na dyskotekach domówkach czy innych 'imprach' - jezcze kilku innych strzeliło samobója albo zostało rozj***nych na pasach przez naj***nych januszy - robienie sensacji z jednostkowego przypadku (zwazywszy na skale ipmrezy) to prostacka demagogia robiąca wrażenie jedynie na mentalnej patologii

2019-08-06, 21:06
Jak ktoś chce sobie ćpać i umrzeć to niech sobie zdycha w domu, a to była jawna napaść na policjanta. Każdego złapanego na tej imprezie z narkotykami powinno się zakuć w kajdanki i spałować jak się nie umie bawić normalnie.

2019-08-07, 08:09
SQRW3L_ponury napisał/a:

w tym samym czasie kilku innych typów jebło złoty strzał na dyskotekach domówkach czy innych 'imprach' - jezcze kilku innych strzeliło samobója albo zostało rozj***nych na pasach przez naj***nych januszy - robienie sensacji z jednostkowego przypadku (zwazywszy na skale ipmrezy) to prostacka demagogia robiąca wrażenie jedynie na mentalnej patologii



Na openerze w tym czasie zanorowano 50 przestepstw i ani jednego zgona. Taka sama organizacja jak na WOŚP kiedy zginaoł adamowicz, burdel i tyle!

2019-08-07, 17:12
Ludzie mówiący o tym, że ludzie tam są poj***ni i nie ma nawet prysznica po prostu tam nie byli. Wyjdźcie stuleje z piwnicy, tvpis wam wyprał mózg. Też nie byłem przekonany do końca co do tej imprezy póki tam nie pojechałem. Chciałbym żeby ludzie na codzień byli tak spoko jak tam, zawsze znajdą się jakieś patusy ale to nie jest utopia.

2019-08-12, 23:03
nie no macie pewnie rację... Tacy jak Wy wysoko urodzeni szlachcice zazwyczaj umieracie na byle bajorku udławieni własnymi rzygami potem wzmianki w TVP rzez ten week utopiło się 20 prawdziwych polaków...