18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Nagi pobił policjanta.
poligon6 • 2019-08-02, 22:22
Z okazji corocznego zlotu różnorodnego bydełka na dawny "Przystanek Woodstock" są już pierwsze kwiatki. Pierwszy dość humorystyczny. Naćpany nagi osobnik starł się z aparatem ucisku, czyli policjantem kierującym ruchem, drugi zmarł sobie z przepicia.









No i jeden umarlaczek. Pewnie zasnął pijany na słońcu.

https://www.wprost.pl/zycie/10238912/nie-zyje-uczestnik-festiwalu-polandrock-zmarl-na-polu-namiotowym.html

No i do tego agitacja na maksa, wolne sady, konstytucja i tęczowe gówno na każdym kroku. Myślałem, że nizej nie upadnie przystanek.

2019-08-02, 22:34
Co do brudstoku to mnie zawsze bawi jak ci wszyscy co tam latają ćpać, obciągać gałę, chlać, paplać się w błocie, drzeć mordy do kogoś drącego mordę na scenie pie**olą później, że to nie chodzi o ćpanie, obciąganie, chlanie ani paplanie się w błocie jak świnie tylko to kulturalny koncert dla normalnych ludzi.

Dosłownie jakby mi ktoś idący do burdelu pie**olił, że idzie tam bo jest studentem medycyny i chce tylko zebrać materiały naukowe.

2019-08-02, 22:39
Brudstok w formie. Nie zrozumiem ładowania się w miejsce pełne błota i śmieci po to, by spać trzy dni w namiocie (albo prędzej wymiocie) bez prysznica, tylko po to, by posłuchać jak ktoś brzdękoli na gitarce. Mówią, że można tam spotkać fajnych ludzi i pewno mają rację, ale poznasz raz, drugi, dziesiąty, a jedenasty albo Ci ktoś wpie**oli, albo zgwałci. Niestety, ale to jest raczej spęd ludzi szukających taniej rozrywki nie wymagającej większego wysiłku intelektualnego, klasa średnio-niższa odłoży ze trzy-cztery stówki, plecak harnasia albo jakiejś podłej wódki, zrzuta na paliwo, albo PKP i heja, pora za odmóżdzenie się po zapie**alaniu całego roku w ch*jowej robocie. Dlatego preferuję wyjazd w gronie max paru zaufanych osób gdzieś poza ten kraj, wszystko dograne na ostatni guzik, w miejsce, gdzie są prysznice, osobne pokoje i coś innego do żarcia niż zupka chińska albo parówki z biedronki, a nie pchanie się w stado, zbieraninę ludzi o wątpliwych walorach estetycznych i intelektualnych.



2019-08-02, 22:45
No tak... bo w 200tys mieście jest spokój, kultura, nikt nie umiera (z naćpania), nikt nie sapie do policmajstra...
(Nigdy nie byłem, nie zamierzam, tylko wyrażam opinię.)

2019-08-02, 23:32
Jedź, zobacz, przeżyj i się wypowiadaj..

2019-08-02, 23:51
Golde napisał/a:

Jedź, zobacz, przeżyj i się wypowiadaj..



A waliłeś kiedyś helenę po kablach w jakimś małpim gaju z kilkoma bezdomnymi?

Jedź, zobacz, przeżyj i się wypowiadaj... :roll:

2019-08-03, 00:03
Golde napisał/a:

Jedź, zobacz, przeżyj i się wypowiadaj..


Ja bym pojechałbym, ale niestety myję się codziennie i na dodatek wodą.

2019-08-03, 00:23
I jak co roku, sadole, których rodzice nie puścili na Woodstock wylewają swoje żale.

2019-08-03, 00:56
Kto w młodości nie poszalał, ten na starość jest taki drętwy jak niektórzy z komentujących.

2019-08-03, 06:22
Może to był ten słynny "latarnik" w stroju służbowym od Trzaskowskiego?

2019-08-03, 08:31
A tu filmik z akcji. Nawet gliniarz całkiem sprawnie go zglebował.



2019-08-03, 08:36
remi1982 napisał/a:

A tu filmik z akcji. Nawet gliniarz całkiem sprawnie go zglebował.



Duże piwko dla policjanta. ...


2019-08-03, 08:43
Na onecie jest jak na poll & coś tam , sędzia Tuleja czy Stuleja zawija o domniemaniu niewinności wobec nawet najgroźniejszych przestępców . Ja chcę , żeby ten klient mnie rozpatrywał jak w życiu mnie noga się powinie . No on jest obiektywny przeh*j . Tak odbiegłem trochę od tematu , ale zerknijcie bo dawno nie słyszałem nic uczciwszego .

2019-08-03, 08:49
remi1982 napisał/a:

A tu filmik z akcji. Nawet gliniarz całkiem sprawnie go zglebował.



Znowu ta czerwona szmata Bodnar bedzie lamentował ze nago kogos do aresztu zawieźli :-) .

2019-08-03, 09:39
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Duże piwko dla policjanta. ...



się muszą zajmować owsikowym gównem ..