18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Nagi pobił policjanta.
poligon6 • 2019-08-02, 22:22
Z okazji corocznego zlotu różnorodnego bydełka na dawny "Przystanek Woodstock" są już pierwsze kwiatki. Pierwszy dość humorystyczny. Naćpany nagi osobnik starł się z aparatem ucisku, czyli policjantem kierującym ruchem, drugi zmarł sobie z przepicia.









No i jeden umarlaczek. Pewnie zasnął pijany na słońcu.

https://www.wprost.pl/zycie/10238912/nie-zyje-uczestnik-festiwalu-polandrock-zmarl-na-polu-namiotowym.html

No i do tego agitacja na maksa, wolne sady, konstytucja i tęczowe gówno na każdym kroku. Myślałem, że nizej nie upadnie przystanek.

2019-08-04, 00:21
15 sierpnia pielgrzymka na Jasną Górę. Jedzcie i zobaczcie co się tam dzieje. Sam byłem i w życiu się tak nie obr*chałem! Impreza Owsiaka to przy tym małe piwo.

2019-08-04, 14:33
pasiasty55 napisał/a:

Kto nie był niech się nie wypowiada.


Nie muszę doświadczać okropieństw wojny, by stwierdzić, że jest zła.

2019-08-04, 17:37
pasiasty55 napisał/a:

Kto nie był niech się nie wypowiada. Chlejusy są jak wszędzie w każdym mieście. Na 700-800 tys ludzi w jednym miejscu jest bardzo mało incydentów bujek czy podobnych. W byle enerdżi wiecej kolesi na fecie niż na Woodstocku w przeliczeniu dajmy na to 100 osób. Zioło to zioło, co chwila coś czuc, i co z tego? Prysznice są i to ciepłe, więc nie pie**olić mi tu. Masa przyjaźnie nastawionych ludzi, z super poczuciem humoru i sporo zagranicznych gości z którymi fajnie się wymienia przemyślenia oraz ogólnie rozmawia. A z pedałowaniem się bądź innymi pedo-sytuacjami nie miałem do czynienia, a jeżdżę od 8 lat co roku. Pojeździe, a się przelocie albo i nie, wtedy oceniajcie ! Pozdrawiam:-)



Cos ściemniasz. Podobno to nie jedyny "incydent" z nagim gościem w tym roku. Na dużej scenie ponoć na jednym z koncertów tańczył całkiem goły facet. Jeśli uważasz ze to normalne to nie mam pytań.

2019-08-05, 00:14
A niech się taplają w błocie i mieszkają w śmieciach. Nic mi do tego.
Ale temu parszywemu komuniście Owsikowi hemoroidowi ch*j do dupy za plucie jadem na innych Polaków.

2019-08-05, 11:04
Czytając te negatywne komentarze wniosek nasuwa się tylko jeden: nikt, ale to nikt, z was nigdy tam do k***y nędzy nie był. Ale wiecie o tej imprezie absolutnie wszystko. Skąd się pytam? Ano z propagandowej telewizji i łykacie to wszystko jak młode pelikany. Miałem identyczne zdanie jak wy o Woodstocku, że to smród, brud, kiła i mogiła i ćpuny i pojeby harekriszna i ch*j wie co jeszcze dopóki w końcu sam pojechałem rok temu i przekonałem się na własne oczy jak to jest na tym festiwalu. Nie chcę go bronić, skąd. Chcę tylko powiedzieć jak KOLOSALNA różnica jest między faktyczną rzeczywistością, a tą którą nam serwują "rzetelne" media gównego nurtu. Byłem w tak wielkim szoku, że ja pie**ole. Byłem tam przez 3 dni i w tym czasie nie wydarzyło się absolutnie k***a NIC z tego co macie w telewizorze rok w rok. Nie było taplania się w błocie, nie było ćpunów, nie było jakiegoś totalnego k***a chaosu. Były rodziny z dziećmi, kulturalna zabawa, profesjonalna organizacja z ratownikami, policją itd. Polecam Pol'and'Rock czy Woodstock każdemu, serio.
Wypadki się zdarzają. W głównej mierze nie jeździ tam też żadna elita umysłowa. Pisząc negatywnie o polandrock macie rację, na pewno, ale nie całkowitą do ch*ja wacława!! Przekonajcie się sami, na własne oczy, naprawdę. Polecam wyłączyć telewizor.

Poza tym sprawdźcie sobie w mapach gogla GDZIE ten festiwal się odbywa. To nie jest mieście, to nie jest nawet na jakichś obrzeżach miasta. To jest zdala od wszystkiego na środku j***nego pola, gdzie niczego i nikogo innego tam k***a nie ma. Nikomu to nawet nie ma szans przeszkadzać, ale oczywiście całe KILOMETRY pchają się tam ludzie, którzy mają z tym festiwalem problem. Kto tu jest poj***ny w takim razie? Jesteśmy wolnymi ludźmi i naprawdę nie możemy sobie zorganizować takiej imprezy hen daleko za lasem, na środku pola, gdzie nikomu to nie przeszkadza? Nikt tam "dziennikarzy" z kamerami nie zaprasza, uwierzcie mi. Nikt wam tego nie każe w telewizji czy Internecie oglądać, SAMI się wpraszacie z pretensjami. No to się k***a pytam, kto ma tutaj problem?! To był dla mnie kolejny szok, którego doświadczyłem kiedy się przekonałem na własne oczy jak to jest z tym polandrockiem. Akurat to mnie bardzo zdziwiło, dlaczego kogoś tak bardzo k***a obchodzi co robi grupa ludzi na środku j***nego pola, daleko daleko od postronnych ludzi.

2019-08-05, 11:33
@up stary daj spokój. Z debilami będziesz się wdawał w dyskusję? Rzucają przynętę, żeby zrobić trolowanie.
Co roku prowokują jak jest Woodstock.
Pamiętaj, że większość z tych hejterów chodzi na jasną górę (zabawna nazwa na centrali ciemnoty) bije pokłony przed typem, który podobno urodził się z dziewicy i daje kasę grubasowi w maybachu :)

2019-08-05, 14:09
A ja byłem jakoś się codziennie kilka razy brałem prysznic cieplutka woda, toi toie w miarę zadbane z papierem toaletowym. Ale nie spałem na dziko tylko w wydzielonych płatnych miejscach. Także proponuje. Smieciuchy wszędzie ale przy takiej ilości ludzi to nie możliwe żeby ich nie było, worki na śmieci były gdyby ludki bardziej się przykładali to by było czyściej. Tutaj niestety na minus. Sceny, muzyka super. Garmażerka zdecydowanie się polepszyła nie było sraczki. Nie polecam dla ludzi którzy nie lubią łazić, myją ręce kilkadziesiąt razy dziennie. Lgbt było kilka akcentów, musiałem odwrócić głowę nie trawię tego. Ogólnie jak dla mnie zbyt duża impreza, zbyt dużo ludzi. Ale także czułem się bardziej bezpiecznie jak na techno mułowych imprezach.

Odnośnie dwóch trupów, na tyle ludzi dwa zgony to bardzo mało. Zawsze się znajdzie ktoś kto ma lewy alkohol, albo chleje codziennie do upadłego. Gdyby przestrzegali zasad ogólnodostępnych i używali mózgu pewnie dalej by żyli.


2019-08-05, 14:34
Jakaś masakra co tutaj się wyprawia. Czytałem komentarze w pierwszej strony i.... brakuje mi słów. Większość z Was nie była tam nigdy, więc wyspisujecie kompletne bzdury.
Fakt, zdarzają się ludzie robiący dziwne akacje , nie każdemu muszą się podobać zachowania nie których ludzi ale do cholery !!! Wybieracie przejaskrawione przypadki i przedstawiacie to jako dowód dla całości.
Jeżeli w jakimś mieście zobaczę naj***nego faceta w centrum to mam pisać że wszyscy w danym mieście są pijakami ?

Dla Was , jak ktoś robi coś czego nie lubicie to trzeba go zjechać od razu ?




Ps. Woda w prysznicach JEST ciepła !

poligon6 napisał/a:

Znowu ta czerwona szmata Bodnar bedzie lamentował ze nago kogos do aresztu zawieźli .



Jaki ty człowieku jesteś głupi. Nie potrafisz zrozumieć że nawet oskarżony o zabójstwo , w każdym demokratyczny kraju ma swoje prawa ?
Tobie najbardziej odpowiadałby lincz a potem powieszenie na centralnym placu miasta ?
Szczególnie że Bodnar własnie od tego jest żeby pilnować przestrzegania prawa.

radek1600 napisał/a:

To są efekty promowania lewacko-ćpunerskich imprez po, których zostaje tylko bród. Po zakuciu tego gościa w kajdanki powinien jeszcze dostać prewencyjnie pałą żeby mu wybić głupoty z głowy.



Bardzo dobrze że policja go zabrała , nie robi się takich rzeczy. Jednak mieszanie do tego chorej polityki jest żałosne.
Tobie za to pasuje torcik z wafelków i urodziny w lesie , prawda ?


2019-08-05, 15:34
Ja właśnie wróciłem z PolandRoku i ten komentarz co ma najwięcej piw to jakiś trol, który nigdy tam nie był i jest z gazety polskiej czy od pisuarów. Weźcie się ogarnijcie i sami pojedźcie i sami oceńcie jak tam to wszytko wygląda. A nie słuchacie się jakiś benkartów.

2019-08-05, 18:15
skandal napisał/a:

Jaki ty człowieku jesteś głupi. Nie potrafisz zrozumieć że nawet oskarżony o zabójstwo , w każdym demokratyczny kraju ma swoje prawa ?
Tobie najbardziej odpowiadałby lincz a potem powieszenie na centralnym placu miasta ?
Szczególnie że Bodnar własnie od tego jest żeby pilnować przestrzegania prawa.



Nie ujadaj mi to człowieku, Bodnar to zwykla popierdółka, a nie strażnik prawa, taki sam typ jak Ziobro. Do tego ch*ja miał racji z aresztowaniem zabójcy, bo nawet nie zna procedur policyjnych. Ale predzej wytłumacze to koniowi niz tobie.

surojak napisał/a:

Ja właśnie wróciłem z PolandRoku i ten komentarz co ma najwięcej piw to jakiś trol, który nigdy tam nie był i jest z gazety polskiej czy od pisuarów. Weźcie się ogarnijcie i sami pojedźcie i sami oceńcie jak tam to wszytko wygląda. A nie słuchacie się jakiś benkartów.




No wizisz a ja bywałem od prawie samego poczatku, jak jedyne co było do jedzenia to gotowana kukurydza i grochówka. Z roku na rok coraz wiekszy syf, teraz dwie ofiary smiertelne, reklamy, i politycy nagabujacy uczestników. Kompletny k***idołek. Jakieś imprezy techno, pełno naćpanego towarzystwa. Nie powiem czasem cos sie przyjarało czy wciagneło, ale teraz ogrom ludzi nafukanych do granic mozliwości. I k***a ten cyrk z sedziami i pie**olenie Owsika. Dno!

2019-08-06, 00:27
poligon6 napisał/a:

Nie ujadaj mi to człowieku, Bodnar to zwykla popierdółka, a nie strażnik prawa, taki sam typ jak Ziobro. Do tego ch*ja miał racji z aresztowaniem zabójcy, bo nawet nie zna procedur policyjnych



Trzeba mieć niezłego strita żeby jedną miarą zmierzyć typa który zniszczył życie kilkunastu osobom w ramach osobistej wendety za rzekomą śmiercv ojca od goscia którego najwiekszą winą jest wykazanie braku profesjonalizmu wsród służb (zgodnie z zawodem który wykonuje)

poligon6 napisał/a:


No wizisz a ja bywałem od prawie samego poczatku, jak jedyne co było do jedzenia to gotowana kukurydza i grochówka. Z roku na rok coraz wiekszy syf, teraz dwie ofiary smiertelne, reklamy, i politycy nagabujacy uczestników. Kompletny k***idołek. Jakieś imprezy techno, pełno naćpanego towarzystwa. Nie powiem czasem cos sie przyjarało czy wciagneło, ale teraz ogrom ludzi nafukanych do granic mozliwości. I k***a ten cyrk z sedziami i pie**olenie Owsika. Dno!



Po ch*j owijasz w bawełnę - napisz wprost ze jak ty jezdziłes po to żeby sie nacpać to było cool ale teraz już nie jest bo ty już nie ćpiesz/nie jezdzisz

PS. ten owsiak to faktycznie ma tupet tak zupełnie bez żenady odgryzac sie pislamowi (który robi wszystko zeby rozj***ć finansowo ten festiwal) - kawał ku*asa z niego - powinien zamknąć morde i dać im spokojnie rozpie**alać to czego jeszcze nie rozpie**olili

2019-08-06, 08:16
SQRW3L_ponury napisał/a:


Trzeba mieć niezłego strita żeby jedną miarą zmierzyć typa który zniszczył życie kilkunastu osobom w ramach osobistej wendety za rzekomą śmiercv ojca od goscia którego najwiekszą winą jest wykazanie braku profesjonalizmu wsród służb (zgodnie z zawodem który wykonuje)



Jakiego profesjonalizmu? O czym ty pie**olisz? Policja miała prawo uzyc kajdanek zespolonych, a to ze poszedła w samych slipkach wynikało z zachowania sladów na ubraniu i obuwiu. Jedynie zrobienie zdjecia było karygodne. Bo tylko w tej spraswie jest postepowanie, wiec ch*ja się zan ten rzecznik

SQRW3L_ponury napisał/a:

Po ch*j owijasz w bawełnę - napisz wprost ze jak ty jezdziłes po to żeby sie nacpać to było cool ale teraz już nie jest bo ty już nie ćpiesz/nie jezdzisz




Cpać też trzeba umieć, jak sie okazało zmarły 34 latek przedawkował fete, efekt "róbta co chceta".

2019-08-06, 14:14
poligon6 napisał/a:

Jakiego profesjonalizmu? O czym ty pie**olisz? Policja miała prawo uzyc kajdanek zespolonych, a to ze poszedła w samych slipkach wynikało z zachowania sladów na ubraniu i obuwiu. Jedynie zrobienie zdjecia było karygodne. Bo tylko w tej spraswie jest postepowanie, wiec ch*ja się zan ten rzecznik
Cpać też trzeba umieć, jak sie okazało zmarły 34 latek przedawkował fete, efekt "róbta co chceta".



Nawet gdyby uznać ze te pisoskie przypie**alanie sie do bodnara o detale i robienie z nich 'sprawy' ma jakiekolwiek znacznieie merytoryczne (a nie ma w zestaieniem zawodu kytóry wytykonuje) to i tak nie zmienia to faktu ze to inna kategoria człowieka w zestawieniu z zioberem i jego prywatną wendetką - nawet przy całkowitym pominięciu etyki - licząc jedynie 'poziom profesjonalizmu przy wykonywaniu obowiazków urzędnika'

Odnosnie róbta co chceta to hasło owsiaka - rozumiane literalnie - ewidentnie dotarło najbardziej do propislamskiej czesci społeczenstwa - wspartego zresztą dzielnie i pręznie w 'robieniu co sie chce' (czyli nicnierobieniu) przez prezesa w postaci branych na cięzki kredyt pincetplusów trzystaplusów wyprawek i socjalu wszelkiej masci

2019-08-06, 16:34
SQRW3L_ponury napisał/a:

o i tak nie zmienia to faktu ze to inna kategoria człowieka w zestawieniu z zioberem i jego prywatną wendetką - nawet przy całkowitym pominięciu etyki - licząc jedynie 'poziom profesjonalizmu przy wykonywaniu obowiazków urzędnika'



To sa polityczne politruki i tyle. Na łancuchu ideologii i swojej partii. I nie ma tu mowy o żadnym profesjonaliźmie, bodnara nawet na broodstoku nagieli jak pytali go o mowę nienawiści i zaczął bełkotać "że to pojęcie płynne" a juraz zaczął szczekać na młodego czlowieka. W dupie mam takich politruków

SQRW3L_ponury napisał/a:

Odnosnie róbta co chceta to hasło owsiaka - rozumiane literalnie - ewidentnie dotarło najbardziej do propislamskiej czesci społeczenstwa - wspartego zresztą dzielnie i pręznie w 'robieniu co sie chce' (czyli nicnierobieniu) przez prezesa w postaci branych na cięzki kredyt pincetplusów trzystaplusów wyprawek i socjalu wszelkiej masci




Bla, vla PiS, bla, bla, bla prezes i tak dalej.

Hasło brzmiało pomagajcie i róbta co chceta. No to koles moze pomógł a potem zrobił co chciał i odlecial do krainy wiecznego ćpania. Hasło dla debil zrobione przez debila.

2019-08-06, 18:51
Nie spodziewałem się że jest na tym portalu tyle osób z kijem w dupie. Nie podoba się impreza to tam nie jedziesz, chcesz jechać nie lubisz błota to nie włazisz w błoto, chcesz się myć codziennie wejdź na allegro i kup bukłak prysznicowy, uważasz muzykę rockową za brzdękanie na mandolinie idź do filharmonii, nie lubisz cisnąć się w namiocie to przyjedź kamperem ale jeśli jesteś sztywniakiem który ma problemy z komunikacją między ludzką i jedynie potrafisz napisać głupoty zasłyszane w tv na internecie to nie wychodź z domu nigdzie i stul jebajło.