18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Kargho 2009-07-15, 12:01 2


a to mały przedsmak
Zgłoś
Avatar
luki24 2009-07-15, 12:39
rml napisał/a:

ciekawe jaka maja prowizje od 'nawrocenia'



Nie mają. Oni to muszą robić bo kierownictwo sekty im każe. W przeciwnym przypadku mają przejebane. Sekta działa w ten sposób że uzależnia człowieka od siebie. Poprzez załatwienie pracy, mieszkania, stworzenia odpowiedniego środowiska etc... Człowiek jest z każdej strony osaczony i musi się podporządkować. W przeciwnym przypadku zniszczą go...
Zgłoś
Avatar
Gamba 2009-07-15, 13:44 1
"Nie mają. Oni to muszą robić bo kierownictwo sekty im każe. W przeciwnym przypadku mają przejebane. Sekta działa w ten sposób że uzależnia człowieka od siebie."
mhm.... taa...

"Wiele międzynarodowych organizacji świeckich, także sądowniczych, uznaje ich jako znaną religię, obecnie w większości krajów świata są oni zarejestrowani jako legalny związek wyznaniowy. Czasami Świadkowie Jehowy w zależności od ustawodawstwa wymieniani są jako sekta. We Francji sąd uznał, że Świadkowie Jehowy są sektą, co nie zmieniło statusu prawnego twierdzącego, że są nadal zalegalizowanym związkiem wyznaniowym"

może zanim zaczniesz używać słowa sekta, sprawdź czy używasz go poprawnie luki
Zgłoś
Avatar
luki24 2009-07-15, 15:09
Gamba, gadasz jakbyś był jednym z nich... co za różnica czy sekta czy zalegalizowany związek wyznaniowy. Ja tylko podzieliłem się wiedzą o systemie ich działania. A Ty się czepiasz pierdół.
Zgłoś
Avatar
Demoness 2009-07-15, 16:09
luki24 napisał/a:

Gamba, gadasz jakbyś był jednym z nich...



No to Gamba się wydał
Zgłoś
Avatar
RastaSoldat 2009-07-15, 18:20
o ja cie pierdole mamy pierdolonego jechowca na forum...
tak naprawdę to dobrze, że nie spamują for, maila, gg itede swoim pierdoleniem... jakby wysyłali jakieś panny ala typowa blondi z teledysku to bym ją wpuścił do domu
Zgłoś
Avatar
E................e 2009-07-15, 18:21
RastaSoldat, przystopuj
Zgłoś
Avatar
Gamba 2009-07-15, 20:15
luki24 napisał/a:

Gamba, gadasz jakbyś był jednym z nich... co za różnica czy sekta czy zalegalizowany związek wyznaniowy. Ja tylko podzieliłem się wiedzą o systemie ich działania. A Ty się czepiasz pierdół.


Nie jestem Świadkiem, ale znam strukture działania ich RELIGII ponieważ miałem z nią styczność i powiem Ci tylko że pierdolisz takie głupoty, że aż się przykro robi... Ciekawe skąd żeś tą wiedzę swoją czerpał że takie głupoty piszesz Jak o czymś nie masz pojęcia to się lepiej nie odzywaj. I faktycznie ich nachalność jest mega wkurwiająca, ale są porządniejsi i dużo mniej obłudni od kościoła katolickiego.

RastaSoldat napisał/a:

o ja cie pierdole mamy pierdolonego jechowca na forum...
tak naprawdę to dobrze, że nie spamują for, maila, gg itede swoim pierdoleniem... jakby wysyłali jakieś panny ala typowa blondi z teledysku to bym ją wpuścił do domu


Kultura aż od Ciebie bije
Zgłoś
Avatar
RastaSoldat 2009-07-15, 20:32
Przepraszam wszystkich użytkowników, którzy musieli czytać to co napisałem, temat tzw. jechowców działa na mnie jak plachta na byka. Proszę o wybaczenie szczególnie kobiety ponieważ uważam za nie stosowne używanie wulgaryzmów w ich towarzystwie, po prostu mnie poniosło...
Zgłoś
Avatar
luki24 2009-07-15, 20:34
Gamba napisał/a:

są porządniejsi i dużo mniej obłudni od kościoła katolickiego.


słuchaj koleś to Ty nie znasz struktury ich działalności skoro tak ich chwalisz. Widocznie albo pozujesz na jakiegoś mega supcio kulturalnego tolerancyjnego gostka albo z niewiedzy pierdolisz głupoty. Naczytałeś się bzdur albo oni sami Ci je wpoili i je podświadomie głosisz. Gdybyś tylko znał ich działalność od podszewki... Zmieniłbyś zdanie. Ja jehowa nie jestem ani nie byłem mam znajomego któremu zniszczyli życie i od strony zaplecza coś o nich wiem, ponadto inny mój znajomek (niestety nawiedzony katol) tak się za to że go nękają wkurwił na nich, że postanowił zbadać to zgrupowanie i wiele się potwierdza. A to życze abyś znalazł się w tych ich "świetych sto czterdziestu czterech tysiącach zbawionych" tylko co kurwa z resztą???
Zgłoś
Avatar
maciejpiet 2009-07-16, 1:11
Gamba napisał/a:

są porządniejsi i dużo mniej obłudni od kościoła katolickiego.



racja. z tego co wiem, jak nie dostosowywujesz sie do ich zasad (zdrada w małżeństwie, używki, złodziejstwo itd.) to Cie wypierdalaja ze wspólnoty i dzieje sie to bardzo czesto. w kosciele istnieje cos takiego jak ekskomunika, ale znacie kogos to sie tego dorobil ? bo ja kurwa nie. i powiem wam, ze predzej bym sie zapisal do jehowych niz wrocilbym do KK. tak jak Gamba pisze... nikt tam nikomu łachy nie robi i nie ma dewocji.

luki24 napisał/a:

słuchaj koleś to Ty nie znasz struktury ich działalności skoro tak ich chwalisz. Widocznie albo pozujesz na jakiegoś mega supcio kulturalnego tolerancyjnego gostka albo z niewiedzy pierdolisz głupoty. Naczytałeś się bzdur albo oni sami Ci je wpoili i je podświadomie głosisz. Gdybyś tylko znał ich działalność od podszewki... Zmieniłbyś zdanie. Ja jehowa nie jestem ani nie byłem mam znajomego któremu zniszczyli życie i od strony zaplecza coś o nich wiem, ponadto inny mój znajomek (niestety nawiedzony katol) tak się za to że go nękają wkurwił na nich, że postanowił zbadać to zgrupowanie i wiele się potwierdza. A to życze abyś znalazł się w tych ich "świetych sto czterdziestu czterech zbawionych" tylko co kurwa z resztą???



a ja znam kolesia ktoremu alkohol zniszczyl zycie, a pomimo to dalej łoje browar. i co z tego ? wszedzie znajdziesz popierdolencow, nie tylko wsrod jehowych. swiadkowie jehowy zasady maja spoko, i wiara sama w sobie tez niczego zlego nie uczy, wiec o co chodzi ? definicja sekty wyglada tak, ze jest to grupa wyznaniowa na ktorej czele stoi guru (który ubezwłasnowolnia swoich wyznawców). wiec prosze mi tu nie pierdolic ze jehowi to sekta... bo w takim wypadku, wszystkie wyznawane dzisiaj religie byly sektami, tylko ze na przestrzeni lat dorobily sie swoich dogmatow.

ogolnie tez mam w dupie jehowych i nie lubie nachodzenia w chacie, ale szanuje tych ludzi
Zgłoś
Avatar
A................t 2009-07-16, 6:29
maciejpiet napisał/a:

ogolnie tez mam w dupie jehowych i nie lubie nachodzenia w chacie, ale szanuje tych ludzi



Twój sposób wyrażania szacunku mnie rozwala
Zgłoś
Avatar
Demoness 2009-07-16, 10:32 1
maciejpiet napisał/a:

swiadkowie jehowy zasady maja spoko, i wiara sama w sobie tez niczego zlego nie uczy



zwłaszcza w takich przypadkach jak ten, gdy moja kuzynka stanęła na granicy śmierci, bo rozlał jej się wyrostek robaczkowy, została jej może godzina życia, a oczywiście jej jehowa matka nie dała pozwolenia na żadną operację (tak samo jak jest z transfuzją krwi), bo ni chuja żeby działać niezgodnie z tym jak im ich jebany jehowa przykazał - gdyby ktośtam trzeci się nie wtrącił (teraz już nie pamiętam, to chyba mój kuzyn był) to dziewczyna by już nie żyła.

Tak, mam w rodzinie przypadek osoby, czy z resztą nawet całej rodziny mojej ciotki, której jehowcy i ich wiara zniszczyła życie.

Dodam tylko tyle, że obecnie sprawa tej właśnie ciotki ma się tak, że zabrali jej dzieci, mieszkanie, a ona sama jest "lekko" walnięta psychicznie (mieli ją zamykać do szpitala psychiatrycznego, ale na razie ta kwestia jest w toku).
Innymi słowy - wrak człowieka, a jeszcze niedawno nawet latała i wszystkim opowiadała o jej cudownym jehowie
Zgłoś
Avatar
Gamba 2009-07-16, 10:37 1
luki24 napisał/a:


słuchaj koleś to Ty nie znasz struktury ich działalności skoro tak ich chwalisz. Widocznie albo pozujesz na jakiegoś mega supcio kulturalnego tolerancyjnego gostka albo z niewiedzy pierdolisz głupoty. Naczytałeś się bzdur albo oni sami Ci je wpoili i je podświadomie głosisz. Gdybyś tylko znał ich działalność od podszewki... Zmieniłbyś zdanie. Ja jehowa nie jestem ani nie byłem mam znajomego któremu zniszczyli życie i od strony zaplecza coś o nich wiem, ponadto inny mój znajomek (niestety nawiedzony katol) tak się za to że go nękają wkurwił na nich, że postanowił zbadać to zgrupowanie i wiele się potwierdza. A to życze abyś znalazł się w tych ich "świetych sto czterdziestu czterech tysiącach zbawionych" tylko co kurwa z resztą???



1. Czytaj uważnie gościu, bo nie chwalę... Nie zamierzam chwalić żadnej religii, ponieważ są to wszystko wymysły ludzi którzy muszą w coś wierzyć a jedyna słuszna religia to pastafarianizm!
2. Co do 144tyś, to właśnie widać jak dobrze znasz ich religię, bowiem 144 tysiące to liczba pomazańców Bożych którzy mają trafić do nieba i być u boku Boga. Pozostali wierni będą żyć na odnowionej ziemi przez wieczność (ale nuda ). Takie jest ich założenie armaggedonu (w którym zginą Ci źli) i odnowienia ziemi...
3. Mam w rodzinie paru świadków, sam uczęszczałem na ich spotkania żeby zobaczyć jak to wygląda i po prostu widzę, że chciałeś się chyba popisać, albo jesteś na prawdę bardzo ograniczony i mówisz coś o czym na prawdę nie masz pojęcia, bo nic co mówisz nie pokrywa się z rzeczywistością.4
4. Wojny niszczą życia milionom/miliardom ludzi, a kościół niejednokrotnie błogosławił te wyprawy wojenne. Świadkowie nie mogą prowadzić wojen i są zwolnieni z służby wojskowej. Twierdzisz że świadkowie zniszczyli życie twojego kolegi, spójrz ile istnień zniszczył kościół katolicki... W samych krucjatach krzyżowych chociażby...
Zgłoś
Avatar
R................x 2009-07-16, 10:49 1
Gamba napisał/a:

Twierdzisz że świadkowie zniszczyli życie twojego kolegi, spójrz ile istnień zniszczył kościół katolicki... W samych krucjatach krzyżowych chociażby...



Uwielbiam kiedy ludzie wyciągają ten argument, tak samo można powiedzieć że nienawidzi się niemców bo ponad 60 lat temu napadli na Polskę. Jest to religia skąpana we krwi ale to było paręset lat temu, nie trzeba wyciągać takich argumentów żeby pokazać jak bardzo jest ona be.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie