18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Ten tekst pokazujący w krzywym zwierciadle kwestię nadwrażliwości zakłamanego świata na rzekomy antysemityzm na YouTube znika w ciągu 2 sekund po opublikowaniu jako komentarz nawet na bardzo prawicowych kanałach
tak jakby automatycznie był usuwany przez algorytmy YouTuba.
Dlatego pod obrazkiem jest też w formie tekstu aby można było samemu sprawdzić jak cenzura podstępnie sobie działa. Dodajesz komentarz odświeżasz stronę i nie ma po nim śladu . Albo będziesz pokorny albo nie istniejesz
a wolność słowa to fikcja.


Antysemityzm to takie coś że wszyscy się tego boją i rywalizują w podlizywaniu się żydom
aby nie mieć przypiętej łatki antysemity co żydów jeszcze bardziej rozzuchwala.
Koniec z tym trzeba klątwę antysemityzmu unieszkodliwić mówiąc głośno dumnie z podniesionym czołem:
TAK JESTEM ANTYSEMITĄ W STOSUNKU DO TYCH CO NA POLSKĘ PLUJĄ.
A ty żydku uważaj abym nie nazwał cię anytypalestyńczykiem bo będziesz skończony
we współczesnym świecie z łatką
antypalestyńczyka nikt cię nie będzie lubił.
Każdy przejaw anypalestynizmu będzie ścigany z urzędu a negowanie holokaustu który
dokonuje się na biednym okupowanym narodzie Palestyńskim zostanie uznane za zbrodnie!
Wynoś się ty antypalestyńczyku ksenofobiczny nienawistny faszysto
jak możesz łamać zakaz nielubienia Palestyńczyków Wstydź się!

2019-12-04, 21:33
poligon6 napisał/a:

Dlatego ten język musi być żywy i ciagle się zmieniać, chyba Zajdel to opisywał. Kiedy cenzorzy podsłuch*jacy ludzi nie mieli zielonego pojęcia o czym mowa bo kontekst zmieniał się z dnia na dzień. Wiadomo w koncu utarte zwroty jak np gruzojady odnośnie cyganów zostana wklepane do słownika bota, ale po to jest język by sie rozwijał.
Oczywiście problemem wtedy staje się żywy moderat, który moze załapać kontekst, na szczescie wtedy jest tylko ban a nie sprawa karna. Bo chyba nikt normalny nie oskarży eskimosów o mordowanie Palestyńczyków.



Zajdel? Mówisz o "koalangu"?
-Niebieski anioł nawiedził mnie wieczorową porą.
-Przestrzeni skrawek pustką się wypełnił?

m7eznb napisał/a:

Już odpowiadam kolego, połączenie obu - afrosemita



Po naszemu to będzie "mużyd".

2019-12-04, 21:38
żmij napisał/a:

Zajdel? Mówisz o "koalangu"?
-Niebieski anioł nawiedził mnie wieczorową porą.
-Przestrzeni skrawek pustką się wypełnił?



Dokłądnie, nie chciało mi się szukać, ale aż takie przewrotności piszać o obcinaczach napletka nie trzeba uzywać :-) .

2019-12-04, 21:47
Żydostwo to rak na tej planecie.

2019-12-04, 23:38
aż zrzut ekranu zrobiłem dla potomnych że sadistic takie porządne dokumenty udostępnił

2019-12-05, 00:27
A ja mam to w dupie. Temat offtop, powinien wylądować w śmietniku. Może i jest to prawda co jest tam napisane, ale Sadistic to nie miejsce na politykę. Błagam, nie róbcie z tej strony kolejnego pie**olonego wykopu.

2019-12-05, 01:10
OpenStreetMaps napisał/a:

To już wiesz łap piwo boś młody jeszcze i nie pamiętasz że kiedyś obowiązywał w Polsce zakaz nielubienia kacapów.
A czy to jeszcze Polska czy już Polin tego nikt naprawdę nie wie.



Swoje przekonania polityczne czerpiesz z Internetu

2019-12-05, 06:23
kmiecioslaw napisał/a:

Swoje przekonania polityczne czerpiesz z Internetu



Dziękuję za komplement gdybym je czerpał z telewizorka lub co gorsza z książek pana GroSSa lub pani Olgi Nawoji to nie różniłbym się od innych Goii

2019-12-05, 06:23
Hhaha, beka z was z patriotów. Powiem tak. Jak myślicie czy taki macierewicz by walczył za naród na wojnie? Pierwszy by sp***olil i by się sprzedał. A wam wmawiaja żeby być patrotami. Patriota to mieso armatnie. Sztuczne uśmiechy i obiecanki a wy wierzycie im. Władza to największe oszustwo jakie może być a wy dalej myślicie że jest okej. Gdy nie będziecie już potrzebini będziecie dla nich smieciem to wyrzucenia.

2019-12-05, 07:35
poza Europą myślą idioci że w czasie wojny ginęli tylko żydzi, a wszczęli ją naziści,
żydzi dobrze kręcą opinią publiczną i widać to coraz częściej

2019-12-05, 08:03
OpenStreetMaps napisał/a:

Dziękuję za komplement gdybym je czerpał z telewizorka lub co gorsza z książek pana GroSSa lub pani Olgi Nawoji to nie różniłbym się od innych Goii



Teraz są nowsze wyznaczniki prawdy, np tak zwany profesor grabowski (specjalnie z małej litery). Żydki organizuja mu odczyty na całym świecie.

I powiedz sam, czy jakby ktoś ci płacił za pisanie banialuk, obwoził po świecie i jeszcze wzbudzałoby to szacunek (fakt udawany), to zawsze znajdzie sie menda lub dwie w każdym narodzie które to zrobia.

Przypomne ze Bolszewie 17 września poparł Przyboś, Lec, Boy-Żeleński. Tymrand i wielu innych "literatów".

2019-12-05, 08:06
Polaczki biedaczki i ich ból dupy i wyimaginowany ogólnoświatowy spisek żydowski :mrgreen:







2019-12-05, 08:37
A ja nie lubie żydów i już. Jest jakiś prawny obowiązek / nakaz lubienia ich ?

2019-12-05, 10:06
Oto egzemplarz szkodnika antypolskiego który sieje ferment - jak całe prawicowe antypolskie sk***ysyństwo.

2019-12-05, 14:19
Żydzi nie są semitami oni są syjonistami !!!!!!!!!!!!

2019-12-06, 00:46
Uwaga nak***iam suchara.
Jak się nazywa żyd z kosmosu?
Ufojudek :-D