18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (15) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Ten tekst pokazujący w krzywym zwierciadle kwestię nadwrażliwości zakłamanego świata na rzekomy antysemityzm na YouTube znika w ciągu 2 sekund po opublikowaniu jako komentarz nawet na bardzo prawicowych kanałach
tak jakby automatycznie był usuwany przez algorytmy YouTuba.
Dlatego pod obrazkiem jest też w formie tekstu aby można było samemu sprawdzić jak cenzura podstępnie sobie działa. Dodajesz komentarz odświeżasz stronę i nie ma po nim śladu . Albo będziesz pokorny albo nie istniejesz
a wolność słowa to fikcja.


Antysemityzm to takie coś że wszyscy się tego boją i rywalizują w podlizywaniu się żydom
aby nie mieć przypiętej łatki antysemity co żydów jeszcze bardziej rozzuchwala.
Koniec z tym trzeba klątwę antysemityzmu unieszkodliwić mówiąc głośno dumnie z podniesionym czołem:
TAK JESTEM ANTYSEMITĄ W STOSUNKU DO TYCH CO NA POLSKĘ PLUJĄ.
A ty żydku uważaj abym nie nazwał cię anytypalestyńczykiem bo będziesz skończony
we współczesnym świecie z łatką
antypalestyńczyka nikt cię nie będzie lubił.
Każdy przejaw anypalestynizmu będzie ścigany z urzędu a negowanie holokaustu który
dokonuje się na biednym okupowanym narodzie Palestyńskim zostanie uznane za zbrodnie!
Wynoś się ty antypalestyńczyku ksenofobiczny nienawistny faszysto
jak możesz łamać zakaz nielubienia Palestyńczyków Wstydź się!

2019-12-04, 19:39
Nie wiedziałem że ból dupy można opisać tyloma słowami

2019-12-04, 19:40
Kiedyś antysemita to była osoba która nie lubiła żydów , a dzisiaj antysemita to jest osoba której żydzi nie lubią.

2019-12-04, 19:46
kmiecioslaw napisał/a:

Nie wiedziałem że ból dupy można opisać tyloma słowami



To już wiesz łap piwo boś młody jeszcze i nie pamiętasz że kiedyś obowiązywał w Polsce zakaz nielubienia kacapów.
A czy to jeszcze Polska czy już Polin tego nikt naprawdę nie wie.

2019-12-04, 19:48
Jak myślicie kto jest bardziej rasistowski czarni czy Żydzi?

2019-12-04, 19:50
To prawda tym ch*ją nic nie można powiedzieć nawet na nich spojrzeć bo ANTYSEMITYZM!!!! Niech lepiej pilnują swej pustyni a i faszyzm obecnie nie istnieje bo lewaki mają też prawo głosu lgbt też ma prawo głosu a faszyzm by ich pozamykał po zakładach pracy i w więzieniach.... :->

Je...........ik
2019-12-04, 19:50
Sprawdzałem i faktycznie po 5 sekundach delete

2019-12-04, 19:51
Nie od dziś wiadomo że boty wyłapuja słowa klucze, nawet całe zwroty, a także zapis fonetyczny czy w zapisie pokemonów np Nl66er zamiast nigger.

Dlatego słowa klucze zastępuje się innymi. Zamiast Żydzi mówimy Eskimosi, górale ze wzgórz Golan itp. To zjawisko zostało juz dawno opisane w polskiej fantastyce, coś podobnego do grypsery.

Niestety wszedzie są usłużne lewackie k***y które donoszą. I wtedy mowa zastępcza nie pomoze

2019-12-04, 20:00
poligon6 napisał/a:

Nie od dziś wiadomo że boty wyłapuja słowa klucze, nawet całe zwroty, a także zapis fonetyczny czy w zapisie pokemonów np Nl66er zamiast nigger.
Dlatego słowa klucze zastępuje się innymi. Zamiast Żydzi mówimy Eskimosi, górale ze wzgórz Golan itp. To zjawisko zostało juz dawno opisane w polskiej fantastyce, coś podobnego do grypsery.
Niestety wszedzie są usłużne lewackie k***y które donoszą. I wtedy mowa zastępcza nie pomoze



Tak to prawda. Ale da się jeszcze system przechytrzyć w inny sposób nie zmieniając słów gdyż algorytmy mogą z pomocą usłużnych konfidentów nauczyć się wszelkich słownych zamienników.

Zobacz najświeższy komentarz pod filmem o tytule: "Czy Żydzi mordowali Polaków w trakcie Powstania?! | Ewa Rzeuska"


Oto ten sposób

:-D

2019-12-04, 20:05
OpenStreetMaps napisał/a:

Tak to prawda. Ale da się jeszcze przechytrzyć w inny sposób nie zmieniając słów gdyż algorytmy mogą z pomocą usłużnych konfidentów nauczyć się wszelkich słownych zamienników.



Dlatego ten język musi być żywy i ciagle się zmieniać, chyba Zajdel to opisywał. Kiedy cenzorzy podsłuch*jacy ludzi nie mieli zielonego pojęcia o czym mowa bo kontekst zmieniał się z dnia na dzień. Wiadomo w koncu utarte zwroty jak np gruzojady odnośnie cyganów zostana wklepane do słownika bota, ale po to jest język by sie rozwijał.

Oczywiście problemem wtedy staje się żywy moderat, który moze załapać kontekst, na szczescie wtedy jest tylko ban a nie sprawa karna. Bo chyba nikt normalny nie oskarży eskimosów o mordowanie Palestyńczyków.

2019-12-04, 20:26
Antysemityzm jest politycznie bardzo użyteczny, w związku z tym, wszyscy z tego narzędzia korzystają, jak tylko mogą. Warto jednak zwrócić uwagę, że – po pierwsze – o tym, co jest antysemityzmem, nie decyduje ani Kościół, ani nikt inny, tylko właśnie Żydzi. Na przykład Liga Antydefamacyjna, jako „antysemickie” piętnuje opinie, że Żydzi mają nieproporcjonalne do swej liczebności wpływy w świecie finansów, czy w amerykańskim przemyśle rozrywkowym. Taka opinia może być albo prawdziwa, albo nie – ale nie jest „antysemicka”. Nawiasem mówiąc, jedna i druga jest nie tylko prawdziwa, ale stanowi „oczywistą oczywistość”. Powiadam, że Liga Antydefamacyjna, która ma bardzo dużo na ten temat do powiedzenia – bo to ona właściwie decyduje, kto jest antysemitą, a kto nie - właściwie stawia znak równości między antysemityzmem a spostrzegawczością, dlatego ja powiadam, że w dzisiejszych czasach antysemitą nie jest tylko albo dureń, albo świnia, bo jeżeli ktoś nie zauważa tego znaku równości, to jest durniem, a jeśli zauważa i udaje, że nie zauważa, bo liczy na jakieś korzyści, to jest świnią, więc abo dureń albo świnia - Stanisław Michalkiewicz


A to z dziś :roll:


bb...........55
2019-12-04, 20:41
Ja pie**ole, nie uczyli was w szkole, co to są zdania składowe i gdzie się stawia przecinki. Przecież tego się nie da czytać.

2019-12-04, 20:43
@freaky
Stary dowcip żydowski mi się przypomniał.
"Co gorszego może zrobić człowiek żydom, od Holocaustu? Obrabować żydowski bank."

2019-12-04, 20:44
>freaky< Sami sobie strzelają w kolano nim większa sztucznie stworzona ochrona tym większa niechęć dla tego narodu nawet u tych którzy byli filosemitami . To tak jak z powszechnie znienawidzonymi reklamami. Tacy Janusze marketingu z "Menda Expert" myślą że nim więcej napie**olą reklam w TV , radio , necie i na mieście to tym więcej ludzi do nich przyjdzie. A efekt jest przeciw skuteczny jak ja widzę lub słyszę Mendę Expert to demon się we mnie budzi który chce w tą stronę rzucić odbezpieczony granat.

2019-12-04, 21:17
mygyry napisał/a:

Jak myślicie kto jest bardziej rasistowski czarni czy Żydzi?



Już odpowiadam kolego, połączenie obu - afrosemita