18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Ten tekst pokazujący w krzywym zwierciadle kwestię nadwrażliwości zakłamanego świata na rzekomy antysemityzm na YouTube znika w ciągu 2 sekund po opublikowaniu jako komentarz nawet na bardzo prawicowych kanałach
tak jakby automatycznie był usuwany przez algorytmy YouTuba.
Dlatego pod obrazkiem jest też w formie tekstu aby można było samemu sprawdzić jak cenzura podstępnie sobie działa. Dodajesz komentarz odświeżasz stronę i nie ma po nim śladu . Albo będziesz pokorny albo nie istniejesz
a wolność słowa to fikcja.


Antysemityzm to takie coś że wszyscy się tego boją i rywalizują w podlizywaniu się żydom
aby nie mieć przypiętej łatki antysemity co żydów jeszcze bardziej rozzuchwala.
Koniec z tym trzeba klątwę antysemityzmu unieszkodliwić mówiąc głośno dumnie z podniesionym czołem:
TAK JESTEM ANTYSEMITĄ W STOSUNKU DO TYCH CO NA POLSKĘ PLUJĄ.
A ty żydku uważaj abym nie nazwał cię anytypalestyńczykiem bo będziesz skończony
we współczesnym świecie z łatką
antypalestyńczyka nikt cię nie będzie lubił.
Każdy przejaw anypalestynizmu będzie ścigany z urzędu a negowanie holokaustu który
dokonuje się na biednym okupowanym narodzie Palestyńskim zostanie uznane za zbrodnie!
Wynoś się ty antypalestyńczyku ksenofobiczny nienawistny faszysto
jak możesz łamać zakaz nielubienia Palestyńczyków Wstydź się!

2019-12-06, 23:18
Oto kolejny przykład tekstu który znika z YouTuba natychmiast po wysłaniu . A takie ucinanie dyskusji jest nawet gorsze niż ścieranie się odmiennych światopoglądów. Kreowanie jednej jedynej słusznej narracji w czasach nadchodzącej depopulacji.

Przeglądając czasem harda już dawno odkryłem że gejowych na tym portalu nie brakuje. No to niech wiedzą co myślą o nich heteroseksualne tolerancyjne ch*je :mrgreen: W końcu to jest Sadol a nie przytulisko

2019-12-06, 23:47
Nie należy obrażać prawicowców i wyzywać od ludzi ograniczinych.
Powinno się ich tolerować akceptować ale też doprecyzować gdy się o nich mówi.
W celu tabu przełamania.
Mówiąc o nich używamy pełen nazwy OGRANICZONY ZE WZGLĘDU NA POZIOM INTELEKTUALNY
Gdyż pie**oli głupoty.
A kto pie**oli głupoty ten zawsze jest obarczony niskim poziomem intelektualnym.
Ogólnie myślenie jest wymagające i często osoby z wyższym poziomem intelektualnym popełniają błędy(prawicowcy nie są intelektualistami)
Ze względu na normy polityczne powinniśmy wpierać prawicowców i pomagać im rozwijać się intelektualnie.
Dlatego wypowiadając słowa (pisowiec, ONR-owiec, zwolennik koriwna, konfederacji ) można śmiało powiedzieć - ograniczony umysłowo zjeb.
Mam nadzieję że wyjaśniłem jak nie to prawdopodobne jest że członkostwo w onr jest dla ciebie.

2019-12-06, 23:51
Obaj kopiecie glinę?

2019-12-07, 00:16
Ale o co się rozchodzi?

2019-12-07, 00:30
Miles87 napisał/a:


Mówiąc o nich używamy pełen nazwy OGRANICZONY ZE WZGLĘDU NA POZIOM INTELEKTUALNY
Gdyż pie**oli głupoty.
A kto pie**oli głupoty ten zawsze jest obarczony niskim poziomem intelektualnym.
Ogólnie myślenie jest wymagające i często osoby z wyższym poziomem intelektualnym popełniają błędy(prawicowcy nie są intelektualistami)
Ze względu na normy polityczne powinniśmy wpierać prawicowców i pomagać im rozwijać się intelektualnie.
Dlatego wypowiadając słowa (pisowiec, ONR-owiec, zwolennik koriwna, konfederacji ) można śmiało powiedzieć - ograniczony umysłowo zjeb.
Mam nadzieję że wyjaśniłem jak nie to prawdopodobne jest że członkostwo w onr jest dla ciebie.





Oto intelektualna odpowiedź z braku jakichkolwiek merytorycznych argumentów i logiki kipiąca nienawiścią zbieranina wyzwisk obelg i insynuacji oby tylko przypiąć jakąś łatkę rozmówcy i go zdyskredytować . Spława to po mnie jak woda po kaczce nie wysilaj się bo tylko się ośmieszasz.
Byle żałosny lewak nie jest wstanie mnie obrazić . Raz jeden ci odpisałem nędzarzu szukający atencji i na tym koniec !



Lewicowość i Komunizm to najbardziej podstępna cyniczna ideologia zerująca na głupocie mas które naiwnie jak malutkie dziecko wierzą że można zjeść cukierka i mieć cukierka. Złożone mechanizmy ekonomiczne nie są rozumiane przez większość zwykłych obywateli. Komunistyczny lukratywny przekaz o socjalu pomocy i opiekuńczości państwa a co najważniejsze o równości zawsze będzie zyskiwał zwolenników których myślenie jest proste jak budowa cepa. I ci cyniczni komunistyczni bandyci jak zandberg ( celowo z małej) dobrze o tym wiedzą głosząc swą populistyczną utopię co im daje bycie przy korycie.

2019-12-07, 05:30
Miles87 napisał/a:


prawicowcy nie są intelektualistami.


Szeroko rozumiana prawica w zdecydowanej większości w swojej naturze intelektualna.

Lewica zaś już z natury z intelektualizmem nie ma nic wspólnego ponieważ stawia równość kosztem wolności. Więc dla lewicy osiedlowy przygłup jest tak samo cenny jak doktor, inżynier czy przedsiębiorca. Dlatego na lewicy z jednej strony mamy taką Spurek, Szumilewicza a zdrugiej mamy żydów Hartmana czy Michnika - inteligentnych żydów dobrze wiedzących że jak się zrówna doktora z przygłupią feministką to w społeczeństwie powstanie luka dla żyda który będzie tym wszystkim mógł kierować i czerpać pieniądze. Dlatego tak taż żydzi bardzo polubili lewice, komunizm, marksizm...