18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
voidinfinity 2015-10-21, 22:30 2
@Maxiter

To że nie widać na nagraniu nie znaczy że nie ma. Nie ma podjazdu i nie ma dzwonka przy drzwiach. Zatem zapewne jest przy bramce.

Poza tym fajna interpretacja granicy posesji Jak nie ogrodzone, znaczy że nie ma granicy - ale to akurat detal. Faktycznie funkcjonariusz ma się zatrzymać w tym miejscu gdzie może przywołać mieszkańca.

A co do policjanta - to czarny spanikował. Zapewne dzielni obrończy wolności do posiadania spluwy zachowaliby zimną krew.

Dziękuje za miłe słowa. Jesteś bardzo zrównoważoną psychicznie osobą
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2015-10-21, 23:00 2
kacaraba napisał/a:

To jest policjant kretyni, miał prawo odjebać tego kundla. Pies na niego ruszył niesprowokowany,



Jakby to był policjant, to nie miałby powodu, żeby spierdalać po zabiciu psa, geniuszu. Nawet, jakby był policjantem, to bez nakazu nie mógłby zabić tego psa, bo murzyn wlazł na teren prywatny, a murzyn z natury nie ma dobrych intencji.
Zgłoś
Avatar
Nowy Porządek 2015-10-21, 23:20
Dlatego pod żadnym względem nie wolno legalizować broni.
Zgłoś
Avatar
TurboGrzesznik 2015-10-21, 23:21 5
chuj mnie obchodzi czy to był policjant czy papież, wpierdolił sie na nie swój teren i odjebał dobrą dusze. A do tego to jeszcze geniusz czarnuch pierdolony... odjebać go tak samo jak tego psa, oko za oko.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2015-10-21, 23:27 1
Ja tam wyjątkowo stanę po stronie czarnego ponieważ policjant w USA ma z pewnością więcej praw niż ten w Polsce, więc jestem przekonany, że wystarczy iż powie, że był sytuacji gdzie było zagrożenie życia lub śmierci i wszyscy zapomną o tej sprawie Kolejna sprawa jest taka, że ten pies biegł do niego w ułamku sekund i policjant nie mógł odczytać jego intencji, a najrozsądniejszym rozwiązaniem była samoobrona. Jedynymi winnymi tutaj są te dwie pindy które bezmyślnie nie przypilnowały psa, bo to tak samo jakby zostawiły zupę na gazie by się gotowała, dziecko samo w domu i wyszły na zakupy.
Poza tym nie można ufać zwierzętom a zwłaszcza gdy są obce, bo sam pamiętam, że moja ciocia miała kiedyś psa który był rewelacyjny w roli psa obronnego i wydawał się przyjazny.. lecz jeśli wszedłeś na jego terytorium(wybieg) nie byłeś kimś z mieszkańców tego domu a nieszczęśliwie kimś obcym to ten pies był gotowy rozszarpać cię na strzępy tak byś był "bohaterem" harda
Zgłoś
Avatar
mesjasz19 2015-10-21, 23:35 5
Obejrzałem od początku film jeszcze raz i widać dokładnie jak typ zjebał sprawę. Po zapukaniu nagle zrobił krok do tyłu bo już słyszał, że coś przez drzwi szczeka, ten zamiast podejść bliżej i zablokować drzwi to się po prostu wycofał i zaczął sięgać po broń. Ja bym powiedział, że zabójstwo z premedytacją, na stryczek czarnucha.
Zgłoś
Avatar
Nikkoo 2015-10-21, 23:37 4
Kiedyś na szkoleniach na które jeździłem z moim psem, instruktor próbował uspokoić jednego z psów(generalnie były tam same owczarki niemieckie) który już był szkolony na agresje, ale jego właściciel przestał uczęszczać na szkolenia i pies zaczął dominować, więc owy właściciel powrócił. Piesek ten jednak nie chciał się dać uspokoić, ściągnął kaganiec i rzucił się na instruktora i nie tak jak ten pies tutaj na filmiku tylko do gardła. Facet nie był dużej postury złapał psa za łeb i sprowadził do parteru. Pies jedynie lekko go skaleczył w kciuka, ponieważ jak sam stwierdził kiedy łapał psa włożył mu palca w pysk. Na tej podstawie uważam, że ten policjant mógłby postąpić w inny sposób, chociażby kopa sprzedać, przecież pies nie jest jadowity ani nie wybucha przy zetknięciu z człowiekiem, uważam że nie było bezpośredniego zagrożenia życia, ale to tylko moje zdanie.
Zgłoś
Avatar
sad12ysta 2015-10-21, 23:51 2
Piesio ucieszony biegnie się przywitać a ten głupi chuj go odstrzelił bo się boi jak małe dziecko. Psy takie są że biegną do ludzi i nie koniecznie żeby gryźć.
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2015-10-21, 23:57 3
Szkoda, że właścicielka go nie zastrzeliła.. no jak można być takim debilem? Na cudzym terenie wyskakiwać z gnatem, bo piesek...
W tym momencie mieszkanka jak najbardziej mogłaby się poczuć zagrożona i mu palnąć w łeb... wchodzi czarnuch i strzela...
Zgłoś
Avatar
W................. 2015-10-22, 0:00 8
Ale się obrońcy pieseczków znaleźli... W dupie byliście i gówno wiecie. Polecam filmik, na którym o połowę mniejszy pies wyszkolony przez policję sprowadza do parteru i obezwładnia 120-kilogramowego uzbrojonego przestępcę. Do tego właśnie są zdolne psy, a osobniki wielkości tego pieseczka były używane przez starożytnych Rzymian - zresztą skutecznie - do zwalczania konnicy przeciwnika. Konnicy! Tak, takie bydlę wielkości rottweilera było w stanie powalić konia!

Więc przestańcie mi tu pierdolić jak ostatnie poparzone mądrale spod budki z piwem, że pieseczek piesunio, bo to czworonożne bydlę mogło w ciągu sekundy rozszarpać tego mundurowego na strzępy, a ruszyło na niego z charakterystycznym dla tej rasy "dupa nisko, łeb wysoko" - postawa agresywna.
Zgłoś
Avatar
parolpl 2015-10-22, 0:16 2
Widzą czarnego z bronią, myślą, że złodziej.

Obrony czarnych. Czemu ich bronicie, dodajecie teorie, że myślą itp. Nie osuszajcie harda ;(
Zgłoś
Avatar
Kopalny 2015-10-22, 1:58
gównoburza bo ktoś kropł psa na sztywno? uwielbiam ten portal
Zgłoś
Avatar
Reseller 2015-10-22, 2:38 4
No kurwa, prawidłowo. Wzorowa postawa funkcjonariusza.
Zgłoś
Avatar
nurgiel 2015-10-22, 3:12
Niektórych tutaj zdrowo popierwiastkowało. Niektórzy w ramach zoofili, czy jak to sobie nazywacie miłości do zwierząt dali by się zagryźć. Murzy nie murzyn, każdy normalny broniłby się przed psem, który na ciebie szarżuje.
Zgłoś
Avatar
mesjasz19 2015-10-22, 10:12
Idąc Twoim tokiem myślenia, każdy normalny pies broni swojego domostwa przed czarnym napastnikiem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie