18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Najlepszy sposób na długi
Flodzia • 2022-11-07, 8:25


Wg źródła kobieta Karuna za namową psiapsółki zaciągnęła wysoki kredyt w banku oraz zapożyczyła się u znajomych i przekazała te pieniądze swej psiapsółce, która rzekomo miała je zainwestować w BC Co stało się tak na prawdę z pieniędzmi tego nie wiadomo bo psiapsółka przestała odbierać telefony i Karuna została z dużymi długami których nie była w stanie spłacać.

amarujala.com/madhya-pradesh/indore/karuna-suicide-case-indore-before-...
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2022-11-07, 8:30 1
Głupich nie sieją.
Zgłoś
Avatar
0rion 2022-11-07, 8:38 14
naprawde smutne
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2022-11-07, 8:41 1
Nie chce mi się wierzyć, żeby to było takie proste. Rdzenia nie przerwała, a przed odruchowym ratowaniem się łapskami od uduszenia nie powstrzymałaby się. Równie dobrze można by wstrzymać oddech i w ten sposób się udusić, gdyby to było takie proste. Jeszcze jaką mięciutką pętlę sobie zrobiła...Fejk, jak dla mnie.
Zgłoś
Avatar
Payan 2022-11-07, 8:44 55
Znawca_Cipek napisał/a:

Nie chce mi się wierzyć, żeby to było takie proste. Rdzenia nie przerwała, a przed odruchowym ratowaniem się łapskami od uduszenia nie powstrzymałaby się. Równie dobrze można by wstrzymać oddech i w ten sposób się udusić, gdyby to było takie proste. Jeszcze jaką mięciutką pętlę sobie zrobiła...Fejk, jak dla mnie.



Znasz się tak jak na cipkach.
Zgłoś
Avatar
unpleasant 2022-11-07, 8:58 1
o piniata ... będą cukierki.
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2022-11-07, 8:59 10
Znawca_Cipek napisał/a:

Fejk, jak dla mnie.



nie wiesz co znaczy desperacja pisząc takie pierdy. Można nie chcieć żyć tak bardzo, że powstrzymujesz odruchy. Jak widzisz dobrą dupę na mieście staje Ci, ale nie biegniesz jej ruchać. Chociaz z tobą to chuj wie.
Zgłoś
Avatar
p47 2022-11-07, 9:24 2
Trochę kròtkie ale wybrzydzać nie można.
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2022-11-07, 9:36 4
Też tak kiedyś miałem, że przyjaciółka nie odbierała telefonu. Potem się okazało, że zmieniła numer, bo podała mi firmowy, a zmieniła pracę.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2022-11-07, 10:15 30
Znawca_Cipek napisał/a:

Nie chce mi się wierzyć, żeby to było takie proste. Rdzenia nie przerwała, a przed odruchowym ratowaniem się łapskami od uduszenia nie powstrzymałaby się. Równie dobrze można by wstrzymać oddech i w ten sposób się udusić, gdyby to było takie proste. Jeszcze jaką mięciutką pętlę sobie zrobiła...Fejk, jak dla mnie.



Co innego powstrzymywać powietrze a co innego nie móc oddychać, przez fizyczna blokadę, poza tym wieszając się pętla uciska na tętnice szyjne i utrudnienia dopływ krwi do mózgu, więc tracisz przytomność szybciej niż się udusisz. Ludzie się wieszają na klamkach od drzwi, siedząc.
Zgłoś
Avatar
OldMann 2022-11-07, 10:34 2
Znawca_Cipek napisał/a:

Nie chce mi się wierzyć, żeby to było takie proste. Rdzenia nie przerwała, a przed odruchowym ratowaniem się łapskami od uduszenia nie powstrzymałaby się. Równie dobrze można by wstrzymać oddech i w ten sposób się udusić, gdyby to było takie proste. Jeszcze jaką mięciutką pętlę sobie zrobiła...Fejk, jak dla mnie.



pętlę zrobiła od tego co miała pod ręką, a co do odruchów to mało widziałeś, pierwszy przykład z brzegu żeby daleko nie szukać:

Thích Quảng Ðức [tʰǐk̟ kʷâːŋ ɗɨ̌k], właśc. Lâm Văn Tức (ur. 1897, zm. 11 czerwca 1963 w Sajgonie) – buddyjski mnich mahajany, który dokonał aktu samospalenia w proteście przeciwko dyktaturze i prześladowaniom buddyzmu w Wietnamie Południowym przez rząd katolickiego prezydenta Ngô Đình Diệma.

Zgłoś
Avatar
rAw_Virus 2022-11-07, 11:35
Dobry zwyczaj weź spierniczaj, nie pożyczam!
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-11-07, 11:41 1
I dyndała długo i szczęśliwie.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2022-11-07, 11:42 6
Ładne dziewczę i z klasą to zrobiła na dobrej jakości płótnie od firany.
Co do duszenia się podczas powieszenia, to wydaje mi się, że jeżeli pętla jest dobrze i ciaśniutko założona, tak jak w tym przypadku, to najpierw zostaje zablokowany dopływ krwi (z tlenem) do mózgu poprzez zaciśnięcie tętnic szyjnych w skutek czego samobójca traci szybko przytomność. Sam proces oddychania (pobierania tlenu przez nos do płuc) nie jest zablokowany. Stąd wynika brak reakcji samoobronnej na wystąpienie zagrożenia życia.

Jak kiedyś spróbuję i mi się nie uda, to powiem wam, czy to prawda i jak się dyndało te kilka sekund, chyba, że ktoś próbował, to niech opowie, jakie są wrażenia.
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2022-11-07, 12:03 4
Kamera HD-CVI lub podobna wykonana nieprawidłowo bo ma tak zwanego ducha. Czyli interferencję obrazu idącą z okablowania. Dlatego przechodzi kolorowy pasek przez ekran.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie