18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Schabik 2013-01-08, 22:57
Nie wiem o chuj tej kobiecie minister czy chuj wie co chodzi. Wszystkie bajki są poprawne, mężczyzna zarabia, kobieta utrzymuje dom. Bóg to słowo w rodzaju męskim i przecież od wieków jakoś tak się utrzymuje że bóg to mężczyzna. W dupach się kurwa przewraca
Zgłoś
Avatar
issenpl 2013-01-08, 23:20
Równo uprawnienie nastąpi dopiero gdy jakiś mężczyzna będzie chciał zostać kobietą, a nie na odwrót.
Zgłoś
Avatar
DisHonoreD 2013-01-08, 23:51
ale po co sie feministki wpierdalaja w tematy dziecięce? nigdy ich nie bedą miały po chuj drazyc temat
Zgłoś
Avatar
JohnnyRocketfingers 2013-01-09, 2:01
"W guowach się popierdoliło!"
Zgłoś
Avatar
javal 2013-01-09, 2:02
Pomijając fakt że pomysł debilny to całkowicie bezsensowny. To jest cenzura BAJEK..więc styknie dopisać gdzieś że dana książka przeznaczona jest dla osób dorosłych i już można ją znowu sprzedawać.
Zgłoś
Avatar
Trupp 2013-01-09, 10:20
"Równouprawnienie dla psów i kotów! Czemu mój kot nie jest traktowany jak pies!? To oburzające.. To wbrew jakimkolwiek normom przyjętym przez UE!" Mniej więcej tak w moim mniemaniu wygląda równouprawnienie.
Zgłoś
Avatar
kolbe11 2013-01-09, 13:19
Ja myślę, żeby wszystkie panie feministki wysłać do krajów islamskich, żeby walczył o zmiany w koranie allaha i mahometa na rodzaj nijaki. Swoją drogą, jezus też chyba był kobietą, judasz już nie, bo jak już by był to byłby problem, że negatywny model kobiety. Panowie, możecie mi powiedzieć jak dobrze przypierdolić feministce żeby się opamiętała ?
Zgłoś
Avatar
skival 2013-01-09, 13:42
Przecież według biblii Bóg stworzył człowieka na własne podobieństwo i pierwszym człowiekiem był facet a później kobieta...
Zgłoś
Avatar
ARPU 2013-01-09, 15:29
Zbliża się następna komuna!!
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-01-09, 18:47
Chlop w robocie, baba w domu - to przeczy rownouprawnieniu. Teraz co bedzie? Moze niech sie za koszykowke wezma, niscy sa dyskryminowani. Jebana zenada.
Zgłoś
Avatar
W................e 2013-01-10, 2:03
Rozpierdoliłabym te pizdy na kawałki. Tak to za równouprawnieniem wrzeszczą, ale jak kurwa szafę trzeba wnieść na ósme piętro to przecież od tego są faceci.
Zgłoś
Avatar
hrynQ 2013-01-11, 0:35
pierdolenie nawet dzieciom żyć nie dacą zasrańce jebane
Zgłoś