18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-03-27, 20:11 2
Justynka99 napisał/a:

Tjaaa, kobieta prowokuje. niszczenie czyjegoś sprzętu z tekstem "i co mi zrobisz" to w ogóle nie jest żadna, nawet najmniejsza prowokacja. Mogłabym się podjąć prowadzenia takiej sprawy i wątpię i dziewczyna na pewno by wyszła na tym na swoje. Pomijając fakt, że to śćierwo wygląda na patologicznego brata, a nie męża, czy chłopaka.



Zluzuj majty lambadziaro. To tylko zwyczajna ustawka dla takich pelikanów jakty, które łykają wszystko łącznie z nasieniem swojego starego.
Zgłoś
Avatar
wins89 2021-03-27, 20:43
tak się robi wyświetlenia
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2021-03-27, 20:53 1
Należało jej się, aktoreczka ze spalonego teatru...
Zgłoś
Avatar
rafalzmarek 2021-03-27, 20:53
Halman tak krwawi bity penisem po pysku. Sprawdzone info jego matka opowiadała
Zgłoś
Avatar
czlowieknoz 2021-03-27, 21:27
Asuritta napisał/a:

Takie są kobiety musza prowokować ZAWSZE, wie że typ nie lubi muzyki czarnuchów gdzie pierdolą o gangach trawie jebaniu i mordowaniu, nie kurwa musi włączyć przy nim by go WKURWIĆ, potem zaczyna używać przemocy fizycznej facet kurwa zaciska żeby wytrzymuje do czasu i gdy już kurwa oddał jej ta pizda od razu wielce błaga o litość, o nie oddawanie jej bo ona jest tu poszkodowana NOŻ Kurwa Mać.
Kobiety są ułomne to nie jest Patologia to norma u KOBIET gdy szuka pretekstu do awantury by chuj wie co pokazać ... księżniczki jebane



Oj, co prawda, to prawda

Zgłoś
Avatar
Maja83 2021-03-27, 22:03 2
Takiego fejka to tylko cioty łykną.
Zgłoś
Avatar
Szydlo 2021-03-27, 22:08
Jusz w pierwszej minucie ma czolo umazane krfia !
Zgłoś
Avatar
p................a 2021-03-27, 22:15
Wpuścić sukę do getta na 15 minut, to jej się odechce czarnuchów
Zgłoś
Avatar
rambo007 2021-03-28, 0:03
żałosna prowokacja.
Zgłoś
Avatar
stawaza7 2021-03-28, 0:47
Patologia lewacko Niemiecka...
Zgłoś
Avatar
cexior 2021-03-28, 1:34
Vinyl napisał/a:

Chociaż przyznaje to typa mina na coś w sobie z agresji utajonej a mina Karyny na coś w sobie z ofiary



A Ty masz w sobie coś z debila bo nawet po polsku nie umiesz normalnie napisać.
Zgłoś
Avatar
Dot 2021-03-28, 1:50
Justynka99 napisał/a:

Tjaaa, kobieta prowokuje. niszczenie czyjegoś sprzętu z tekstem "i co mi zrobisz" to w ogóle nie jest żadna, nawet najmniejsza prowokacja. Mogłabym się podjąć prowadzenia takiej sprawy i wątpię i dziewczyna na pewno by wyszła na tym na swoje. Pomijając fakt, że to śćierwo wygląda na patologicznego brata, a nie męża, czy chłopaka.



zacna prawniczko na studiach no bo oczywiście mając 22 lata masz już zapewne tytuł mecenasa więc broń co popadnie, a jeśli film to nie ustawka i koleś mówi że "marriage annuled" no to rzeczywiście brat, nie mam nic do kobiet, szanuje, ale już nie mogę słuchać tych amebopodobnych wypowiedzi na poziomie 20 punktów IQ gdzie dzieci z orzeczeniem w zerówce mają mądrzejsze spostrzeżenia, jeśli uważasz że obronisz ją, wygrasz itd, to najpierw zacznij od B2, pracuje na co dzień z ludźmi, z ludźmi którzy powinni mieć jakieś kompetencje i to w sumie wysokie i naprawdę chciałbym aby czasem pomyśleli bo kraj by funkcjonował inaczej - pozdro dla kumatych, ale jak widzę to jak działają, co wiedzą i jak rozumieją co się do nich mówi, to po prostu słabo mi się robi
Zgłoś
Avatar
raistpol 2021-03-28, 8:43
jedyne prawilne leave mi alone suko

ps
ustawka

Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2021-03-28, 10:25
no to teraz laska przytnie filmik, pójdzie na policję, że luby ją bije i on ma przejebane, a ona może sobie słuchać co chce
Zgłoś
Avatar
programista4k 2021-03-28, 11:59
Dostała za to, że wyzwała Pana Boga. Co trzeba mieć w bani by tak mówić to nie wiem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie