18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
P................i 2014-02-08, 13:17 53
Jedna lufka - może dwie - własnoręcznie hodowanego na parapecie kwiatka, raz na tydzień w sobotę jest bardzo przyjemnym urozmaiceniem piwka z kolegami. Ci wyżej, coś tam pierdolą o narkomani - niech się jebną w czerep
Zgłoś
Avatar
Gruby Brzuch 2014-02-08, 16:27
Ale zapierdala, pewnie dobrze chciało mu się jarać.
Zgłoś
Avatar
Prosatan 2014-02-08, 17:45 14
Fejk. Każdy wie że marihunaen się wstrzykuje.
Zgłoś
Avatar
avic 2014-02-08, 22:49 11
Ciekawe o ile więcej piwka/wódeczki/drinków wypili wszyscy krzyżowcy antynarkotykowi powyżej, od czasu kiedy ja ostatniego bucha śmierdziucha pociągnąłem...
Zgłoś
Avatar
kiwaz 2014-02-09, 1:04 2
Jako osoba lubiąca "przypalić" ,dochodzę do wniosku,że na świecie jest tylu "postępowych" i "odlotowych" idiotów,więc dobrze,że u nas jest zakazana trawa.Przecież te osły to by tylko ćpały i się nawzajem jebały...
Umiar,Polacy.Umiar ,bo tego wam brakuje,lewaki...
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-02-09, 14:53 34
kiwaz napisał/a:

Jako osoba lubiąca "przypalić" ,dochodzę do wniosku,że na świecie jest tylu "postępowych" i "odlotowych" idiotów,więc dobrze,że u nas jest zakazana trawa.Przecież te osły to by tylko ćpały i się nawzajem jebały...
Umiar,Polacy.Umiar ,bo tego wam brakuje,lewaki...


Tak, a twój stary z twoim szwagrem jak piją razem wódkę, to później nawzajem wsadzają sobie najebani dildo w dupę, srają sobie na klatę i zlizują rzygając sobie do mordy ty zapewne nie wiesz nawet jak trawa wygląda. Stereotypami posługują się jedynie ludzie, którzy mają bardzo ubogi iloraz inteligencji. Chciałbyś zakazywać i ograniczać jak typowa czerwona kurwa a wyzywasz ludzi od lewaków? Śmiesz pierdolić coś o umiarze, chociaż tyle debilizmu w twojej wypowiedzi, że brakuje skali? Nie wypowiadaj się, proszę. Bo ktoś ten rzadki śmierdzący kał będzie zmuszony przeczytać
Zgłoś
Avatar
DARX 2014-02-09, 17:53
heh dilerek sie chwali towarem, nigdy go nieodpalil!!!
Zgłoś
Avatar
LisekChytrusek 2014-02-09, 17:54
ciekawe jak sobie to wstrzyknie
Zgłoś
Avatar
k................1 2014-02-09, 17:56 2
99% filmu to lizanie karteczek
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2014-02-09, 18:01 6
@trane1
Powiedział ten, co co tydzień chla do nieprzytomności. Hipokryci jebani.
Zgłoś
Avatar
jagielon 2014-02-09, 18:01
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Garulec 2014-02-09, 18:03
@ trane1

Idź się napić wódeczki
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2014-02-09, 18:05 2
@ Kiwacz, po twoim komentarzu jestem pewien, że piszesz o sobie.
Wszystko dla ludzi, nie dla idiotów. Wódka dla ludzi, ale trzeba pić z umiarem i nie wsiadać np za kółko, nie robić awantur.
Tak samo można zajarać, jeżeli nie przeszkadza to nikomu, nie jest się w pracy( chyba że to nie przeszkadza w pracy np artyści), ale też z umiarem, nie robiąc z siebie idioty, nie robiąc z palenia religii.

Nie można się poddawać nałogom, bo każdy jest zły.

Jeżeli chodzi o mnie , to gdyby była legalna trawka w Polsce to pewnie bym sobie zasadził jedną roślinę i
zjarał bym ją z przyjaciółmi. Bez gloryfikacji, zwyczajnie do piwka dla śmiechu.

Nie wiem czy to prawda, że trawa leczy, nie sprawdzałem, a jestem ostrożny co do takich twierdzeń.
Może ktoś to wymyślił specjalnie, żeby zarabiać na lekach z maryśki. Nie wiem.
Tak czy inaczej paliłem, nic mi nie jest. Tylko nie polecam łączyć z wódką:/
Zgłoś
Avatar
lukazh 2014-02-09, 18:18
Skręcić, skręcił. A gwizdek to sam się zrobi?
Zgłoś
Avatar
uwazajBysNieOdpadl 2014-02-09, 18:21
alveanerleo2 napisał/a:

Kurwa. Przy tym temacie mój detektor gimbusów wychodzi poza skalę. Jebać narkomańską modę!



Jebać takie ochlaj mordy ja ty, którzy spuszczają się na widok wódki, potem rzygają pod siebie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie