18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Napad na bank
exculibrus • 2015-06-16, 1:09
Zaznaczam, że informacji o zdarzeniu nie wyszukiwałem, te które posiadam są przekazem ustnym.

Miejsce akcji: Szwecja, Sztokholm, osiedle Skarholem. Aby było zabawniej miejsce zdarzenia to jedno w pizdu ruchliwe centrum: stacja metra, największa w Sztokholmie galeria handlowa, zawsze tłoczna zajezdnia autobusowa (po prawej gdy samochód odjeżdża), dziesiątki sklepików, sklepów i lokali, jakieś 300m pieszo do posterunku policji, z 30 sekund biegiem od stróżówki z ochroniarzami (nie takimi jak w Polsce, ich uprawnienia podchodzą bardziej pod USA). Generalnie zawsze wracając do domu chodziłem w tamtym miejscu i poza wieczorami nigdy nie zdarzyło mi się aby iść niezatłoczonym chodnikiem.

No więc akcja:
Panowie w biały dzień podpalają samochód na polskich blachach (nie wiem czy Polacy - wątpię; po prostu zaraz obok jest osiedle licznie zamieszkane przez Polaków) po to aby mieć dywersję, ok 200m dalej rozpierdalają koparką ścianę banku, wpierdalają się do środka z kałachami, odjeżdżają i uciekają autostradą (milion kamer, korki itp).

Do tej pory nie zostali złapani. Tak właśnie wygląda słoneczna, europejska stolica gwałtów.



btw ostatnio 1.5km od mojego domu a 2km od miejsca napadu wyłowiono z wody ciała młodego polskiego małżeństwa. Brak informacji na ten temat.
Zgłoś
Avatar
AKEVITT 2015-06-16, 1:22 67
a w teksasie 3/4 widzów by zaczęło napierdalać do złodziei z miejsca.
Zgłoś
Avatar
c................t 2015-06-16, 1:33 3
Chyba gilami z nosa.
Zgłoś
Avatar
chester 2015-06-16, 6:12 2
Dzisiejsze społeczeństwo... Idealne do takich akcji. Zamiast coś zadziałać to wszyscy komóreczki bo niezły materiał na YouTube będzie.

I nie chodzi mi o to, że ktoś ma zgrywać pierdolonego Johna McClane'a i ryzykować życiem ale jak już przed tobą stoi gościu z AK-47 i nie boisz się nagrywać, to czemu nie miałby się znaleźć jakiś cwaniak co by mógł podlecieć pod tył samochodu i rozjebać oponę nożem (mówisz że centrum i mnóstwo sklepów to i restauracji/kawiarenek też, nóż by się znalazł). Nawet widać na filmiku jak na koniec się rzucili więc mimo dzisiejszego "pasywnego" społeczeństwa nie jeden kozak by się znalazł co choćby dla nagłówku w gazecie w stylu "Brawurowy napad na bank i odważna interwencja przechodnia" z chęcią utrudniłby im ten napad - tylko trzeba pomyśleć jak. Nie mieliście nigdy takiej rozkminy co byście zrobili jak byliby byście świadkiem napadu na bank?
Zgłoś
Avatar
KaruzeLek 2015-06-16, 6:25 2
AKEVITT napisał/a:

a w teksasie 3/4 widzów by zaczęło napierdalać do złodziei z miejsca.



Ta pewnie ze smartfona i na fejsa...
Zgłoś
Avatar
VIPwood 2015-06-16, 6:47 16
Może to Gang Albanii ??
Zgłoś
Avatar
NieLubjeLudzji 2015-06-16, 7:58 4
Na szczescie w Polsce takie rzeczy nie maja miejsca. Nie sa potrzebne bo banki sa oparte na przedpotopowej technologii , ktora 12-letni "haker" moze obejsc po przeczytaniu kilku tutoriali z neta. Nie zebym wytykal palcami jakis plus bank czy cos.
Zgłoś
Avatar
lol2412 2015-06-16, 9:10 4
KaruzeLek napisał/a:



Ta pewnie ze smartfona i na fejsa...


Świetne masz pojęcie na temat Texasu... Tam nie ma takich pedałków, sami twardziele. Klamę ma każdy i każdy potrafi jej użyć. Poza tym moim zdaniem to najbezpieczniejsze miejsce w USA, mało kolorowych a przestępcy boją się zostać odstrzeleni.
Zgłoś
Avatar
NieLubjeLudzji 2015-06-16, 9:17 1
Zdajesz sobie sprawe z tego, ze Teksas to drugi stan pod wzgledem ilosci napadow na bank?
Zgłoś
Avatar
FenomeN1312 2015-06-16, 10:11
... A później dostałbyś dożywocie, za zabicie dwóch, czy trzech złodziei.
Zgłoś
Avatar
bosslolkowy 2015-06-16, 10:40
Byłem w tym pięknym kraju z 10-12 razy i powiem Wam, że spierdolił się na maska. To co było tam 10lat temu, a teraz to przepaść... szkoda, bo Svensony to fajni ludzie.
Zgłoś
Avatar
kapral 2015-06-16, 12:14 35
chester napisał/a:

Dzisiejsze społeczeństwo... Idealne do takich akcji. Zamiast coś zadziałać to wszyscy komóreczki bo niezły materiał na YouTube będzie.

I nie chodzi mi o to, że ktoś ma zgrywać pierdolonego Johna McClane'a i ryzykować życiem ale jak już przed tobą stoi gościu z AK-47 i nie boisz się nagrywać, to czemu nie miałby się znaleźć jakiś cwaniak co by mógł podlecieć pod tył samochodu i rozjebać oponę nożem (mówisz że centrum i mnóstwo sklepów to i restauracji/kawiarenek też, nóż by się znalazł). Nawet widać na filmiku jak na koniec się rzucili więc mimo dzisiejszego "pasywnego" społeczeństwa nie jeden kozak by się znalazł co choćby dla nagłówku w gazecie w stylu "Brawurowy napad na bank i odważna interwencja przechodnia" z chęcią utrudniłby im ten napad - tylko trzeba pomyśleć jak. Nie mieliście nigdy takiej rozkminy co byście zrobili jak byliby byście świadkiem napadu na bank?



kurwa aż sie zalogowałem pierwszy raz od chuj wie kiedy.

jezeli masz 25 lat to wyjdz kurwa z piwnicy albo najlepiej idz mieszkac do lasu bo poziomem intelektualnym jestes bliżej kory jesionu niż naszego gatunku.

tak kurwa, ktos bedzie ryzykował utratę życia za ubezpieczone pieniądze banku, który swoją drogą ma ich w kurwe dużo.

jesteś niebezpieczny bo jesteś głupi. tak jak ten fajfus co chodził z kamerą i ludzi nagrywał nad wisłą.
idź ty ksiazke poczytaj a myslenie zostaw innym.
Zgłoś
Avatar
d................7 2015-06-16, 12:15 1
Ciekawe ile jeszcze ludzie ukradli po napadzie.
Zgłoś
Avatar
AdamMickiewicz 2015-06-16, 12:17
ładowarka, a nie koparka
Zgłoś
Avatar
Mikizz 2015-06-16, 12:20 3
Mam nadzieję, że ich nigdy nie złapią.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie