18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
turor 2024-08-19, 9:59 4
Znowu jakiś butloszczoch, po parkingowych studiach, wcielał w praktykę swoje fakultety
Zgłoś
Avatar
SzczamNakoran 2024-08-19, 11:18 2
Jak bym był szczęściarzem z samochodu w którym to się nagrało, poszedł bym i zagrał w totka 😉
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2024-08-19, 13:40
Kurwa mać nowiutkie Toyoty....
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-19, 14:03 2
najprzytomniejszy spierdolił z puszki
Zgłoś
Avatar
M.D. 2024-08-19, 14:09
metyoo napisał/a:

najprzytomniejszy spierdolił z puszki



a jakby go wgniotła do murku, to odwrotny komentarz
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-08-19, 14:25 2
M.D. napisał/a:

a jakby go wgniotła do murku, to odwrotny komentarz



Tak czy siak, była akcja i podjął reakcje a nie patrzył jak samochody spadają mu na łeb xD
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-19, 14:31
M.D. napisał/a:

a jakby go wgniotła do murku, to odwrotny komentarz



zareagował lepiej niż skośnooki kierowca, który zastanawiał się "jebnie/nie jebnie"
Zgłoś
Avatar
janiestad666 2024-08-19, 14:33
a wiecie ze coraz wiecej skosnych jest u nas zatrudnianych na tiry w polskich firmach? murzyni i ruscy, bialorusini
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-19, 15:30 1
janiestad666 napisał/a:

a wiecie ze coraz wiecej skosnych jest u nas zatrudnianych na tiry w polskich firmach? murzyni i ruscy, bialorusini



bardziej hindusi, bangladesz, filipiny. potrafią się dostosować do tutejszego stylu jazdy, ale prawda, że jegomość w turbanie wygląda w polskiej ciężarówce co najmniej dziwnie
Zgłoś
Avatar
Długopłetwiec 2024-08-19, 15:33 3
metyoo napisał/a:

bardziej hindusi, bangladesz, filipiny. potrafią się dostosować do tutejszego stylu jazdy, ale prawda, że jegomość w turbanie wygląda w polskiej ciężarówce co najmniej dziwnie


Biorą "takich" bo nasi za te głodowe pensje nie chcą pracować, ot co, 2k samego Zusu, i co ma człowiek z tego? Kolejki i chamskich lekarzy, a i sponsorujemy 800+
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-08-19, 16:08
Producent zadowolony - już otwiera szampana.
Zgłoś
Avatar
Polak_mały 2024-08-19, 18:44
Lobo24 napisał/a:

Kurwa mać nowiutkie Toyoty....



Spokojnie, w salonie odmalują i sprzedadzą jako nówka bezwypadkowy. Widziałeś kiedyś żeby ktoś w salonie miernikiem lakier sprawdzał? A kto ma lakiernika czy blacharza wśród znajomych może usłyszy kiedyś historie z salonową nówką, albo o przeglądzie w ASO 😅
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-19, 22:51
Polak_mały napisał/a:

Spokojnie, w salonie odmalują i sprzedadzą jako nówka bezwypadkowy. Widziałeś kiedyś żeby ktoś w salonie miernikiem lakier sprawdzał? A kto ma lakiernika czy blacharza wśród znajomych może usłyszy kiedyś historie z salonową nówką, albo o przeglądzie w ASO 😅



ja mam znajomego blacharza, pracującego w ASO, trochę się nasłuchałem
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-19, 22:53
Sam robiłem nówki w aso. Najtrudniejsze było wyprowadzenie profili zamkniętych w drzwiach, ale małe młoteczki i się jechało.
To jest normalna procedura, nie żadne przestępstwo.
Nawet karoserie samochodów klasy F czasem wracają do powtórnego malowania w przypadku wykrycia wad lakieru.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie