18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Narkotyki- Marihuana :D
P................3 • 2012-08-25, 22:44
Marihuana przez niektórych uznawana za lekarstwo narodów może też nieść negatywne skutki na zdrowiu człowieka. Sam takich skutków doświadczyłem, palić przestałem ale mam zamiar rychło wrócić do tej profesji








Enjoy
Zgłoś
Avatar
m................i 2012-08-26, 14:40
Przecież człowiek się rodzi żeby jarać, pić, ćpać, palić, czyż nie? Czy gdzieś się pogubiłem ?
Zgłoś
Avatar
Mardog 2012-08-26, 15:31
@cygann
Wszedłem tu by dać ci piwko, za to co napisałeś. Prawisz dobrze, a wszystkim którzy uważają, że to ćpanie i niszczy mózg, życzę miłego alkoholowego życia. Bo wole sobie zapalić i być spokojnym niż się schlać i być agresywnym kozakiem.
Zgłoś
Avatar
eyven 2012-08-26, 16:04
Z tego wszystkiego aż zajarałem Sadzić, Palić, Zalegalizować!

Sadzić nawet pasuje
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-08-26, 16:31
Do tych co odpowiedzieli na mój post: oczywiście, macie rację. Tak tylko piszę ku przestrodze ludzi, którzy twierdzą że marihuana w żaden sposób nie uzależnia, a już napewno nie szkodzi. Ostatnio całkiem wielu ich spotkałem.
Zgłoś
Avatar
fun88 2012-08-26, 17:48
krzyhhh napisał/a:

0:48 na pierwszym filmiku
'głęboko się zaciągnij, to nie jest trawa twojego ojca' WTF?!

EDIT: pierwszy filmik 3:04 'Ron FIUT" i wszystko jasne



Chodzi o to, że trawa za czasów jak twoj ojciec był gimbusem jak ty teraz, była dużo słabsza (około 6%THC), teraz zioło ma moc nawet 28 %THC ale to juz skun.
Zgłoś
Avatar
koozzi 2012-08-26, 19:20
mnie to śmieszą ci co tak za legalizacją są używając przy tym argumentów jaki to alkohol zły, a mimo to legalny. A jak jest okazja to narąbią się wódą w najbliższy piątek, ale nieeee bo przecież alkohol to samo zło jest. swoją drogą warto zadać sobie dwa pytania: czy chcesz żeby twoje dziecko wychowywało się w państwie, w którym legalne są narkotyki? bo zazwyczaj z oprócz marihuany legalizuje się również niektóre twarde narkotyki. oraz czy chcesz płacić za tych, którzy z marihuaną przesadzili i trzeba ich leczyć? byłem w komisji na ostatnich wyborach w szpitalu psychiatrycznym i było paru dzieciaków (ok. 17 lat), którym od palenia już mózg wyprało. przeciw marihuanie nie jestem, ale za legalizacji nie popieram.
Zgłoś
Avatar
Dalione 2012-08-26, 22:05
A ja lubię się napić wódki okazyjnie, piwka do dwóch razy w tygodniu i raz na miesiąc zapalić. W żaden z nałogów nie wpadłem ale widzę po młodszych osobach że łatwiej popadają w palenie, nieee - nie jestem prowokatorem, alkoholizm raczej zaczyna się od 20-stu lat, wcześniej jest to raczej picie "okazyjne", bądź "melanżowanie" później człowiek zaczyna się poważnie nad tym zastanawiać i tak wychodzi. (Tak, nie mam 20-stu lat, ale widzę co się wokół mnie dzieje). Wszystko zależy od psychiki, jeżeli ktoś chce się bardzo uzależnić to się uzależni i kropka. A nie ma się co wykłócać co bardziej uzależnia bo to zależy tylko i wyłącznie od człowieka
Zgłoś
Avatar
Inferno777 2012-08-27, 14:59
*Alkohol w skutkach jest gorszy niż weed.
*Lubię wypić, lubię zapalić i takie tam...
*A niebezpieczne nie są te substancje, tylko ludzka głupota. Jak ktoś nieodpowiedzialnie podchodzi do używek to uzależni się od byle czego - szlugi, wóda, zielsko etc. Przykład macie durnych Amerykanów, którzy są tak kurwa tępi, że nie używając niczego 'groźnego' niszczą sobie zdrowie fizyczne i psychiczne, bo nie są w stanie powstrzymać się od wpierdalania hamburgerów i opierdalania lodówek po nocach.
Niebezpieczne jest nie używanie mózgu, ot co!
Zgłoś
Avatar
L................r 2012-09-02, 0:19
koozzi napisał/a:

mnie to śmieszą ci co tak za legalizacją są używając przy tym argumentów jaki to alkohol zły, a mimo to legalny. A jak jest okazja to narąbią się wódą w najbliższy piątek, ale nieeee bo przecież alkohol to samo zło jest. swoją drogą warto zadać sobie dwa pytania: czy chcesz żeby twoje dziecko wychowywało się w państwie, w którym legalne są narkotyki? bo zazwyczaj z oprócz marihuany legalizuje się również niektóre twarde narkotyki. oraz czy chcesz płacić za tych, którzy z marihuaną przesadzili i trzeba ich leczyć? byłem w komisji na ostatnich wyborach w szpitalu psychiatrycznym i było paru dzieciaków (ok. 17 lat), którym od palenia już mózg wyprało. przeciw marihuanie nie jestem, ale za legalizacji nie popieram.


Zaczne moze od tego ze nie bedzie żadnej legalizacji
Sadzić palić zalegalizować to tylko haslo.Chodzi glownie o określenie ilosci od ktorej nasze panstwo chce wsadzac ludzi do pierdla.Teraz mozna czlowieka zamknąć za 1g a mozna umorzyć sprawe o 50g...
Jednym slowem patologia! Wszystko zalezy od prokuratora,czytaj: w razie wpadki totolotek.Powinno to byc jasne i ustawowo określone.Niech to bedzie nawet 5g przy sobie i max 50 w domu i przynajmniej jeden krzak,coby do dila nie chodzić to i tak wszyscy beda szczęśliwi.
Jesli chodzi o alkohol to nie okłamujmy sie Polacy piją pili i nawet w razie prochibicji by nie przestali.każdy na swoj sposob ale piją prawie wszyscy,choćby głupiego szampana w sylwestra czy na weselu.
Twardych narkotyków nie mozna raczej zalegalizowac.Unia by na to nie pozwolila
A jeśli chodzi o placenie to za alkoholikow tez płacimy a gdyby prawo dopuscilo handel wyrobami konopnymi byłyby one opodatkowane i państwo jeszcze by z tego dziure budżetową łatało Tak zupelnie przy okazji ziółko byloby czyste,gram ważyłby gram i w kieszeni obok sprzedawca nie miałby fety,kół,kwachu i koksu który mógłby zaproponować
każda używka w nadmiarze jest zła.Słowo klucz to umiar i o tym radze pamietac.
Sam mialem okres w życiu w którym przesadzałem z paleniem ale od tego ma sie przyjaciół chyba zeby powiedzieli: "ej stary ogarnij sie,bo chyba nie tędy droga"
po więcej informacji zapraszam na
www.wolnekonopie.org
Zgłoś