18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Naród ciemnogród
burzyk1992 • 2014-12-12, 1:46
W nowym programie nauczania w szkole średniej jest zaplanowana tylko jedna godzina lekcji historii w pierwszej i drugiej klasie. Jak przez ten czas ktokolwiek ma się nauczyć naszej i ogólnoświatowej historii? Widocznie komuś zależy aby młodzi nie wyciągali wniosków z błędów starszych...
Zgłoś
Avatar
Cracker95 2014-12-12, 18:06 1
Orłem z historii nigdy nie byłam, ale ostatnio moja współlokatorka mnie rozjebała. Przychodzi z zajęć na mieszkanie i mówi, że w życiu się tak nie uśmiała. Pytam ją co się stało. Opowiedziała mi, że jechała tramwajem i mijała rondo Nauczycieli Tajnego Nauczania. I w śmiech. Ja zonk, o co chodzi, grzecznie się uśmiecham i czekam na dalszą część historii. Ta debilka myślała, że chodzi o coś z Harry'ego Pottera albo że jest taki przedmiot na uniwersytecie jak "tajne nauczanie". Jak jej wytłumaczyłam o co chodziło, to podsumowała się "ojej, w życiu bym nie pomyślała". Nie, nie jest blondynką. Jest przyszłym lekarzem. Kurtyna.
Zgłoś
Avatar
Koniuszko 2014-12-12, 18:25
Zawsze mowiłem że edukacja przeszkadzała mi w nauce rzeczy ważnych
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-12-12, 18:36
sparx napisał/a:

Przez 2,5 roku w LO



Wyjebali cię po 2,5 roku z LO?
Zgłoś
Avatar
bartass11 2014-12-12, 18:37
i dobrze . i tak kurwa ucza o jakims zajebanym Egipcie i Mezopotamii a NASZĄ HISTORIĘ maja w dupie taka prawda smutna ale jednak
Zgłoś
Avatar
Google 2014-12-12, 19:11
Szkoła podstawowa - pierwsze lekcje historii - prehistoria, starożytność,
Gimnazjum - pierwsze klasa - oczywiście prehistoria, starożytność,
Liceum, technikum - pierwsza klasa - starożytność...
Ja się pytam, kto tą podstawę programową układa. Na jaki grzyb wnikać w jakąś zasraną starożytność trzy razy?
Zgłoś
Avatar
Sathanus666 2014-12-12, 19:17
Od nauki historii zawsze były portale typu sadistic.pl i ostatnio modny kanał na youtubie "Historia bez cenzury"
Zgłoś
Avatar
burzyk1992 2014-12-12, 20:42
Dodatkowo dodam, że w na profilu humanistycznym nie ma już fizyki, chemii, biologii. Jest za to PRZYRODA!
Zgłoś
Avatar
Juran69 2014-12-12, 21:00
Umówmy się, jeżeli ktoś jest głupi to będzie głupi, jeżeli jednak ktoś chce się czegoś dowiedzieć to mu nie przeszkodzi nawet tak mała ilość czasu w szkole. Po drugie jeżeli go to zaciekawi to se "doczyta" w domu.
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2014-12-12, 21:15
Autorze takich pojebów jak ty powinni wyjebać na jakąś bezludną wyspę i tam możecie sobie kurwa zrobić państwo, które oferuje ten jakże zajebisty system edukacji z lekcjami typu j.polski + historia(polonizacja, wpierdalanie do młodych głów patriotyzmu i przywiązania do biało czerwonej szmaty oraz białego kogucika na czerwonym tle) oraz matematyka(z milionami niepotrzebnych do życia rzeczy) oraz muzyka, plastyka, 3 godziny geografii(o ja cię pierdole), WOS z pojebanym nauczycielem najlepiej byłym wojskowym lub milicjantem(oczywiście patriotom), PO(to samo co z WOS'em) no i oczywiście najważniejszy przedmiot na końcu: "Podstawy Przedsiębiorczości" w skrócie "PP" , niech was nazwa nie zmyli, bo tu przyszli(lub niedoszli) niewolnicy wcale przedsiębiorczości jako takiej się nie uczą, zamiast tego nauczyciele wpajają młodym zasady rozliczania się z tego co zarobią(byle tylko legalnie, jak orzełek nakazał!) z ich państwem, ukochaną najukochańszą ojczyzną, która tak wiele, im dała, a da jeszcze więcej.. Ci najbardziej wyuczeni niewolnicy, wręcz skrajnie uwielbiający swojego pana, tak zwani. "narodowcy" twierdzą, że ojczyzna dała im wszystko od życia przez pracę, edukację, miłość aż po wolność Jeśli z narodowcem się nie zgodzisz prymityw ten jest w stanie cię zakatować na śmierć, a ostatnim co będziesz widział będzie wytatuowany symbol jego pana, czyli orzełek IIIRP.

Cracker95 napisał/a:

Orłem z historii nigdy nie byłam, ale ostatnio moja współlokatorka mnie rozjebała. Przychodzi z zajęć na mieszkanie i mówi, że w życiu się tak nie uśmiała. Pytam ją co się stało. Opowiedziała mi, że jechała tramwajem i mijała rondo Nauczycieli Tajnego Nauczania. I w śmiech. Ja zonk, o co chodzi, grzecznie się uśmiecham i czekam na dalszą część historii. Ta debilka myślała, że chodzi o coś z Harry'ego Pottera albo że jest taki przedmiot na uniwersytecie jak "tajne nauczanie". Jak jej wytłumaczyłam o co chodziło, to podsumowała się "ojej, w życiu bym nie pomyślała". Nie, nie jest blondynką. Jest przyszłym lekarzem. Kurtyna.


No i chuj ci po takiej wiedzy!? Wpierdalają ci do głów takie niepotrzebne gówna, które raczej powinny być w formie ciekawostek, a nie wiedzy obowiązkowej.. Ktoś chce to wiedzieć to niech sobie poczyta, a jak go to gówno obchodzi to go to gówno będzie obchodzić do końca życia..

I jeszcze się burzycie o to, że jebaną historie ograniczają..
Zgłoś
Avatar
L................5 2014-12-12, 22:20
@Up racja
@Up cracer95 i co kurwa masz z niej zlewe , jak byś kurwa tyle nad tymi jebanymi zadaniami do huj wie co matury siedział to tez tak byś wiedział , w porównani do matmy i fizy biologia to wielka jaebana zagadka kurwa mac nie te słowo co w kluczu a inne i huj nima punktu , a ty mi kurwa powiedz po huj ma lekarz/inrzynier/fizyk o tym wiedziec co no powiedz .
jedynie tzw wiedza ogulna ma sens jak chcesz do 1z10 iśc a jak nie to jeb wszystko na około i skup sie na jednym ale moim zdaniem to pokurwieni aby bio,chem,fiz,geo do jednego wora wpierdalać w LO kurwa to przedmoty rządące światem + matma ale matma jest jak matma bez niej nie ma reszty przedmiotów, a w to miejsce jakies hujowe opisy co to spoleczniośc albo historyjki z dupy wzięte albo kurwa nauki o pojebanym jezyku albo kurwa kultusze na huj to na huj na huj

Science to świat i prawa nim (czyli obrazowo to kreator wszystkiego) żądzace a humanities to kurwa którą się fajnie rucha i każdy ją ruha ale nic z tego nie ma ani pożytku tylko chwilowa przyjemnosc która mija

@upSamudaripen

ale z tobą sie nie zgadzam jezeli hodzi o patryjotyzm
i nie mam na mysli pojebów typu romatycy ,
flaga i godło to częśc naszej dumy , popatrz jak us-aniec traktuje flagę to dla niego największa swietośc jaka jest , nie Będziesz jebany debilu kurwa mac orła nazywał kobucikiem a mojej flagi szmatą , szmatą to była twoja matka która niweiem z kim się pusciła że takie gówno wydała na świat . A jak jesteś za tempy co to jest prawdziwy patryjotyzm to sorr choc patrzac na to ze masz wpisane 80 pokazuje żeś pizda a nie uzytkownik
nie znam żadnej starszej osoby czy to komuch czy nie który na polską flagę by szmata powiedział , nikt to powód do dumy
jesteś ze śląska to chyba nie wiesz co to polska ty tylko żyjesz w którymś tam landzie niemiec(przynajmiej tak uważasz , myślę żeś nawet w lo jeszcze nie był moze jesteś w 2 klasie lo ale napewno jestes przed maturą wiec zamknij ryj skoro jescze tego nie ukończyłeś jak ukonczysz jesli ukonczysz to coś napisz.

a jebie mnie to że będa miał za ciebie warna głupi huju
Zgłoś
Avatar
CCORD 2014-12-12, 22:50
Tak jak to moja nauczycielka zawsze mówi - o powstaniu wielkopolskim nie ma w książkach prawie nic, choć zostało wygrane, a o tych przegranych to całe tematy są.
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2014-12-13, 10:54
Nie wiem kurwa co za debile Was uczyły tej historii, ale ja przez 3 lata liceum zdążyłem przerobić całość materiału do roku 2000 i został przed maturami czas na jakieś ciekawostki historyczne. I wiecie co? Chciałbym zostać nauczycielem-historykiem, ale w tej jebanej Polsce jest od zajebania historyków tylko niestety nie z powołania, a kurwa z konieczności.
Zgłoś
Avatar
FejkKrzysztof 2014-12-13, 13:14
Samudaripen napisał/a:

Autorze takich pojebów jak ty powinni wyjebać na jakąś bezludną wyspę i tam możecie sobie kurwa zrobić państwo, które oferuje ten jakże zajebisty system edukacji z lekcjami typu j.polski + historia(polonizacja, wpierdalanie do młodych głów patriotyzmu i przywiązania do biało czerwonej szmaty oraz białego kogucika na czerwonym tle) oraz matematyka(z milionami niepotrzebnych do życia rzeczy) oraz muzyka, plastyka, 3 godziny geografii(o ja cię pierdole), WOS z pojebanym nauczycielem najlepiej byłym wojskowym lub milicjantem(oczywiście patriotom), PO(to samo co z WOS'em) no i oczywiście najważniejszy przedmiot na końcu: "Podstawy Przedsiębiorczości" w skrócie "PP" , niech was nazwa nie zmyli, bo tu przyszli(lub niedoszli) niewolnicy wcale przedsiębiorczości jako takiej się nie uczą, zamiast tego nauczyciele wpajają młodym zasady rozliczania się z tego co zarobią(byle tylko legalnie, jak orzełek nakazał!) z ich państwem, ukochaną najukochańszą ojczyzną, która tak wiele, im dała, a da jeszcze więcej.. Ci najbardziej wyuczeni niewolnicy, wręcz skrajnie uwielbiający swojego pana, tak zwani. "narodowcy" twierdzą, że ojczyzna dała im wszystko od życia przez pracę, edukację, miłość aż po wolność Jeśli z narodowcem się nie zgodzisz prymityw ten jest w stanie cię zakatować na śmierć, a ostatnim co będziesz widział będzie wytatuowany symbol jego pana, czyli orzełek IIIRP.

No i chuj ci po takiej wiedzy!? Wpierdalają ci do głów takie niepotrzebne gówna, które raczej powinny być w formie ciekawostek, a nie wiedzy obowiązkowej.. Ktoś chce to wiedzieć to niech sobie poczyta, a jak go to gówno obchodzi to go to gówno będzie obchodzić do końca życia..

I jeszcze się burzycie o to, że jebaną historie ograniczają..



Chyba nie oczekujesz, że w ramach PP będą Ci wpajać techniki unikania podatku dochodowego?

Jeśli kogoś gówno obchodzi to znaczy, że jego miejsce nie jest w szkole średniej (a ta obowiązkowa nie jest).
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2014-12-13, 13:36
@tranzystor, a Ty byłeś w LO? Przecież w 3 klasie praktycznie pół roku się nie chodzi do szkoły.
Zgłoś
Avatar
marna 2014-12-13, 18:20 1
szerLucjan napisał/a:

kto chce, ten sam będzie się dokształcał a kto nie chce to i pizdyliard godzin historii mu nie pomoże



byle by im się chciało chcieć. w erze ajpadów i ajfonów gdzie dostęp do informacji jest śmiesznie łatwy i szybki, przeciętnemu zjadaczowi chleba trudno jest przebić się przez gąszcz informacji. ale z drugiej strony takie podejście jest "dobre" dla rządzących. narodem bez tożsamości wynikającej ze znajomości historii chociażby, łatwiej jest manipulować/kierować/rządzić*

*niepotrzebne skreślić
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie