18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:00
Avatar
Dr.Mengele 2010-11-24, 21:47 30
No żesz Kurwa Ja Pierdole, co za banda żydomasońskich homoseksualistycznych komuństów. Narzekać każdy kurwa umie, bando pasożytów, a zapierdalać to nikomu sie nie chce bo lepiej zwalić to na prezydenta/premiera to , że jakaś menda wydaje pieniadze na limuzyny, loty z Poslki do izraela( der Jude Kropi...cki). Zamiast narzekać powinniśmy robić demonstracje swojego niezadowolenia kierując do rządu postulaty o prośbe zmiany, pokazania co robią źle a co dobrze, co by można było zrobić jeszcze lepiej. A mohery do lasu wywieźć i rozstrzelać, to samo z tym zakalstwem kościelnym. Przez rządy klechów Polska jest zacofana o setki lat.

[ Komentarz dodany przez: tip.top: 2010-11-25, 17:53 ]
"komuństów"
Zgłoś
Avatar
krzychu1388 2010-11-24, 21:54 5
Dr.Mengele napisał/a:

No żesz Kurwa Ja Pierdole, co za banda żydomasońskich homoseksualistycznych komuństów. Narzekać każdy kurwa umie, bando pasożytów, a zapierdalać to nikomu sie nie chce bo lepiej zwalić to na prezydenta/premiera to , że jakaś menda wydaje pieniadze na limuzyny, loty z Poslki do izraela( der Jude Kropi...cki). Zamiast narzekać powinniśmy robić demonstracje swojego niezadowolenia kierując do rządu postulaty o prośbe zmiany, pokazania co robią źle a co dobrze, co by można było zrobić jeszcze lepiej. A mohery do lasu wywieźć i rozstrzelać, to samo z tym zakalstwem kościelnym. Przez rządy klechów Polska jest zacofana o setki lat.



Dobrze prawi!! Dać mu wódki!!

sorry piwa
Zgłoś
Avatar
Gonzo8 2010-11-24, 21:57 1
Prawda i co wy wszyscy na to? Bo ja: kurwa ja pierdole!!! Zróbmy coś z tym kurwa, bo na huj mamy z ich woli mieć coraz to więcej problemów na głowie? Głosujcie na jakiegoś co go nikt nie zna i się na to stanowisko nadaję, a nie... znam go to huj głosuję, kurwa żal!
Zgłoś
Avatar
Veetoo 2010-11-24, 22:00 3
Każda świnia trafi kiedyś do rzeźnika.

Mengele, co ty nie powiesz? A ja głupi sądziłem, że to przez 55 lat rządów komuchów.

Kiedyś muszą nadejść piękne czasy. Tacy jak ty pierwsi pójdą pod ścianę.
Zgłoś
Avatar
Szymus 2010-11-24, 22:01 3
Kurwa, jestem w stanie założyć drugie konto, żeby postawić 2 piwa.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2010-11-24, 22:02 7
80% glosuje na PO albo PiS bo przeciez nie beda na tych co w "sondazach" maja pare procent - powiem tak nie znacie sie na polityce to wypierdalac od urn i z daleka omijac
Zgłoś
Avatar
trancformation 2010-11-24, 22:07 12
a trzeba było na JKM głosowac ...
Zgłoś
Avatar
amoroso 2010-11-24, 22:12 10
@up
wypierdalaj z tym JKM
Zgłoś
Avatar
Roxerood 2010-11-24, 22:12 4
jak to nie ma na kogo głosować? A JKM?
Zgłoś
Avatar
NiggaFromNR 2010-11-24, 22:25 2
ja na niego glosowalem. i huj w piasek... dostal tyle poparcia co blad statystyczny. narazie nie ma co oczekiwac zmian trzeba to przeczekac jak zime
Zgłoś
Avatar
vass 2010-11-24, 22:43
Żałosne popierdywanie PIS i oszołomów spod znaku JKM
Dobrze, że są co jakiś czas wybory i można sprowadzić do parteru krzykaczy.
Zgłoś
Avatar
K................T 2010-11-24, 22:53 4
Za jakiś czas nikt się nie przyzna, że na PO głosował.
Jest to partia wspaniale wypromowana medialnie.
Zgłoś
Avatar
Guter 2010-11-24, 23:19 3
emkens napisał/a:

Narodem narzekających frajerów . Dżizas jak ja nie lubię katastrofizmu.



Do garów kobieto, a nie się za politykę bierzesz! Ja Ci do garnka nie zaglądam.
Zgłoś
Avatar
PaczekDNA 2010-11-24, 23:20 1
Co by nie mówić to Jarek się wkurwi za posądzenie go o współprace z PO!!! Nie ma czarniejszej groteski!
Zgłoś
Avatar
kamuha 2010-11-24, 23:28 2
wahmistrz napisał/a:

ciekawe na kogo innego mam glosowac



nosz kufaaa witki mi opadły

Zaprawdę powiadam ci "Reprezentujesz biedę" .... umysłową.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie