18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
🔥 Stażysta - teraz popularne
Witam. Od dłuższego czasu bardzo dużo jeżdżę po mieście (Warszawa), postanowiłem zamontować kamerę i nagrywać debili na drodze. W razie pytań o "zasłanianie tablic rejestracyjnych" i wypowiedzi znawców prawa na temat ochrony danych osobowych uświadamiam was że ustawa o ochronie danych osobowych nie uznaje tablic rejestracyjnych za dane osobowe podlegające ochronie.

Klasycznie kobieta + nawigacja, coraz częściej zauważana sytuacja.



Tutaj apogeum wkurwienia. Dokładnie ruszyłem wcześniej i powiedziałem sobie "nie hamuje", po ok. 4 minutach jazdy faktycznie nie zahamowałem. Pan chciał abym dzwonił na policje stwierdzając że jechał przepisowo, zmienił zdanie gdy uświadomiłem go że mam włączoną kamerę i wszystko nagrałem.



Każdemu kto posiada samochód polecam jazdę z kamerą, w wielu przypadkach chroni przed mandatem a nagranie może być bardzo fajnym dowodem w razie stłuczki czy też poważniejszego wypadku.
Zgłoś
Avatar
PrezesTegoBurdelu 2013-05-11, 15:49 1
ment200 napisał/a:

Nie usprawiedliwiam gościa, ale na tym samym nagraniu widać że perfidnie przyjebałeś w niego, chociaż nie musiałeś.



Po całym dniu myślenia za innych czasami warto jednego albo dwóch ukarać. Może następnym razem nim wjedzie komuś przed maskę to przemyśli czy warto. Nie złamałem żadnego przepisu tym że w niego uderzyłem : )
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-05-11, 15:57 86
Za brak znajomości prawa drogowego - 100 zł
Za spowodowanie stłuczki - 300 zł + poniesienie kosztów naprawy
Za beznadziejny gust muzyczny - kara śmierci!
Zgłoś
Avatar
T................h 2013-05-11, 15:57 23
Nie chodzi tu o przepisy tylko o zdrowy rozsądek. Załóżmy że jade z Wrocławia do Przemyśla skad jestem i całą droge ktoś mnie wkurwia, co 10 km ktoś inny. Wiec po całej drodze tuż przed celem podróży powiedzmy w Jarosławiu, mając dość wkurwiania mam ryzykować swoje zdrowie lub życie żeby kogoś ukarać? Kogoś jednego, bo wkurwiło mnie stado innych baranów?
Człowieku wyjedź czasami z miasta i zrób ze 200 km w jedną i drugą strone to nabierzesz pokory, a jeżeli nie to zrób ze swoim papierkiem to co radziłeś mi zrobić z moim.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2013-05-11, 15:59 22
Wjebałeś się w dupę?! Twoja wina! On się wcisnął, ale to Ty nie zachowałeś bezpiecznej odległości. Ba nawet trochę to wygląda jakbyś przyspieszył, żeby w niego jebnąć.
Zgłoś
Avatar
Moonlord 2013-05-11, 16:03 32
W Anal Wjeżdżam napisał/a:


Mam nadzieje że nie masz prawa jazdy a jeżeli masz to proszę, zrób przysługę sobie i połam je.



Pozwól, że się zapytam: ile lat ty masz prawo jazdy?
Jeśli prawdą jest, że masz 20 lat - to z prostej matematyki można wyliczyć że możesz mieć prawko nie więcej niż 2 lata.
Patrząc po tagach jakie dałeś :nauka:jazdy:polska: można wydedukować, że to ty chcesz uczyć jazdy na polskich drogach.
Słonko za krótki na to jesteś! A w moich oczach nawet za mały żeby móc oceniać, a tym bardziej krytykować!
Zgłoś
Avatar
PrezesTegoBurdelu 2013-05-11, 16:05 1
ment200 napisał/a:

Nie chodzi tu o przepisy tylko o zdrowy rozsądek. Załóżmy że jade z Wrocławia do Przemyśla skad jestem i całą droge ktoś mnie wkurwia, co 10 km ktoś inny. Wiec po całej drodze tuż przed celem podróży powiedzmy w Jarosławiu, mając dość wkurwiania mam ryzykować swoje zdrowie lub życie żeby kogoś ukarać? Kogoś jednego, bo wkurwiło mnie stado innych baranów?
Człowieku wyjedź czasami z miasta i zrób ze 200 km w jedną i drugą strone to nabierzesz pokory, a jeżeli nie to zrób ze swoim papierkiem to co radziłeś kazałeś mi zrobić z moim.



Do pierwszej części, dokładnie kurwa tak! Ryzykowałem zdrowie i życie przy 40 km/h.

Co do drugiej części, dwa lata jeździłem po kraju tak też nijak twoja wypowiedź ma się do rzeczywistości.
Zgłoś
Avatar
T................h 2013-05-11, 16:13 9
@W Anal Wjeżdżam
Do pierwszej części - Nie chodziło o dosłowne porównanie tylko sytuacje jaka wytworzyła by się idąc dalej twoim tokiem myslenia. Logiczne. Zresztą jeżeli chcesz być ulicznym punisherem to sobie bądź. Ja mam na to wyjebane i to nie moje sprawa.

Co do części drugiej - Jeżeli dwa lata jeździłeś po kraju w takim stylu jak to jest nagrane to nie chciałbym Cie nigdy mieć za bagażnikiem.

PS. Przypomniało mi sie nazwa tego o czym cały czas Ci próbuje napisać. Jest to tzw. zasada ograniczonego zaufania.

Kończe dyskusje.
Zgłoś
Avatar
johny92 2013-05-11, 16:20 4
Piwko za gurala
Zgłoś
Avatar
PartizantPń 2013-05-11, 16:21 1
Piwko za gust muzyczny , jedna z najlepszych płyt polskiego hh.

Art. 16.

1. Kierującego pojazdem obowiązuje ruch prawostronny.
2. Kierujący pojazdem, korzystając z drogi dwujezdniowej, jest obowiązany jechać po prawej jezdni; do jezdni tych nie wlicza się jezdni przeznaczonej do dojazdu do nieruchomości położonej przy drodze.
3. Kierujący pojazdem, korzystając z jezdni dwukierunkowej co najmniej o czterech pasach ruchu, jest obowiązany zajmować pas ruchu znajdujący się na prawej połowie jezdni.
4. Kierujący pojazdem jest obowiązany jechać możliwie blisko prawej krawędzi jezdni. Jeżeli pasy ruchu na jezdni są wyznaczone, nie może zajmować więcej niż jednego pasa.

Rozdział 3: Ruch pojazdów
Oddział 3: Prędkość i hamowanie
Art. 19.

2. Kierujący pojazdem jest obowiązany:
1. jechać z prędkością nieutrudniającą jazdy innym kierującym;

Rozdział 3: Ruch pojazdów
Oddział 6: Wyprzedzanie
Art. 24.

10. Dopuszcza się wyprzedzanie z prawej strony na odcinku drogi z wyznaczonymi pasami ruchu, przy zachowaniu warunków określonych w ust. 1 i 7:
1. na jezdni jednokierunkowej;
2. na jezdni dwukierunkowej, jeżeli co najmniej dwa pasy ruchu na obszarze zabudowanym lub trzy pasy ruchu poza obszarem zabudowanym przeznaczone są do jazdy w tym samym kierunku.

Czytaj więcej na: autocentrum.pl/projekt50kmh/uporczywa-jazda-lewym-pasem/ixzz2SzfhhykQ
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2013-05-11, 16:23 16
"Nauczcie się jeździć", drugi filmik to klasyczny przykład "how to not" i chyba każdy oprócz ciebie drogi autorze się ze mną zgodzi.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2013-05-11, 16:29 12
tylko buraki z Warszawy słuchają takiej muzy
Zgłoś
Avatar
mateuszowy 2013-05-11, 16:29 10
Co to za gówno leci z głośników?
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2013-05-11, 16:30 6
tylko buraki z Warszawy słuchaja takiej muzy
Zgłoś
Avatar
maniek669 2013-05-11, 16:35 32
pajacu nagrywający, chciałbym cię uświadomić, że jesteś winny spowodowania kolizji drogowej- najechałeś na tył poprzedzającego pojazdu - już po zmianie pasa ruchu przez użyykownika BMW. Ponadto jakby gość to oglądał to już mu podpowiadam jak cię upierdo..ić:

takie zachowanie wyczerpuje znmiona umyślnego spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym (najechanie na tył poprzedzającego pojazdu przyśpieszając) co jest przestępstwem (wykroczeniem jest kolizja z winy nieumyślnej) i powinienieś za to pojść siedzieć.

Jak byś trafił na normalnego gościa, a nie ułoma w starej beemie, to byś cienko kwiczał pajacu.

PS. Zgadzam się z moimi przedmówcami, że straszne gówno leci z głośników...
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-05-11, 16:37 46
Jebany nauczyciel się znalazł. Kurwisyn pierdolony. 2 lata po kraju jeździłeś i już się stałeś wielkim kurwa nauczycielem? Zajebiste doświadczenie.

Cytat:

Dokładnie ruszyłem wcześniej i powiedziałem sobie "nie hamuje"



Jak wychodzisz pojebie z tak chorych założeń to powinno Ci się odebrać prawo jazdy. Każdy ma prawo na drodze się pomylić, także Ty (nie wierzę że nie popełniasz błędów, mam o wiele dłuższe doświadczenie na drodze, a także w transporcie międzynarodowym niż Ty, a błędy zdarza mi się popełnić), ale nie, wychodzisz z założenia "Ktoś mnie wkurwi/się pomyli, nie popuszczę mu". Psychopata. Spytaj się pierwszego lepszego drajwera co wrócił właśnie z trasy po europie ile razy dziennie zdarza się że ktoś go wkurwi, a nie wyżywa się tak jak Ty pojebie. Jednak te stereotypy o słuchaczach hh się potwierdzają - Mają nasrane we łbie.

Gdyby nie to że normalni kierowcy mają świadomość tego że także oni popełniają błędy i robią wszystko byle nie doprowadzić do szkód materialnych, a także i zdrowotnych, to na drogi nie można byłoby wyjechać, bo byłyby zajebane takimi pokurwami jak autor tematu, co muszą uczyć wszystkich wokół. Kurwa mać, 20 lat, tacy nauczyciele są najlepsi. Żryj gruz hh cioto.

Ah, zapomniałem. Życzę też Tobie, byś trafił na równego sobie pojeba na drodze gdy się pomylisz. Liczę z całego serca że będzie to wypadek z skutkiem dla Ciebie śmiertelnym. Kurwa, zobaczyłbym cię kurwisynie przy przejściu dla pieszych jako pieszego to sam bym cię umyślnie staranował, tak nienawidzę pojebów na drodze. Stanowcze nie burakom na drodze.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie