18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
Witam. Od dłuższego czasu bardzo dużo jeżdżę po mieście (Warszawa), postanowiłem zamontować kamerę i nagrywać debili na drodze. W razie pytań o "zasłanianie tablic rejestracyjnych" i wypowiedzi znawców prawa na temat ochrony danych osobowych uświadamiam was że ustawa o ochronie danych osobowych nie uznaje tablic rejestracyjnych za dane osobowe podlegające ochronie.

Klasycznie kobieta + nawigacja, coraz częściej zauważana sytuacja.



Tutaj apogeum wkurwienia. Dokładnie ruszyłem wcześniej i powiedziałem sobie "nie hamuje", po ok. 4 minutach jazdy faktycznie nie zahamowałem. Pan chciał abym dzwonił na policje stwierdzając że jechał przepisowo, zmienił zdanie gdy uświadomiłem go że mam włączoną kamerę i wszystko nagrałem.



Każdemu kto posiada samochód polecam jazdę z kamerą, w wielu przypadkach chroni przed mandatem a nagranie może być bardzo fajnym dowodem w razie stłuczki czy też poważniejszego wypadku.
Zgłoś
Avatar
poler 2013-05-13, 16:26 2
jest coś takiego jak kultura na drodze a czego w Polsce zdaje się nie uczą. Po angielsku courteous driving. W cywilizowanych krajach za takie podjeżdżanie i próbowanie uniemożliwienia zmiany pasa ruchu jest po prostu ban, może za pierwszym razem ostrzeżenie. Ale jak instruktor zobaczy, że jeździsz jak burak ze wsi to uwala. Mogliby i u nas kłaść większy nacisk na to, bo przez taki wysyp buraczanej inteligencji codziennie na naszych drogach trzeba się borykać z korkami spowodowanymi stłuczkami i wypadkami.
Zgłoś
Avatar
Tekwondo 2013-05-14, 14:39
i czym Ty sie chwalisz człowieku?
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-05-16, 14:45
mateuszowy napisał/a:



Skąd ty kurwa możesz wiedzieć czego słuchamy i na jakiej podstawie stwierdzasz kurwa, że słuchamy o ruchaniu kotów? A to, że gural chujowo napierdala, to każdy chyba już wie prócz oczywiście pierdolonych dzieciaczków spod bloku. Łapiecie byle gówno, co on nagra. Nagra nawet o ruchaniu Twojej matki (z szacunkiem, bo dobra jest ), to i tak byś to propsował. Smutne.
Słucham tylko prawdziwego rapu jakim jest TeDe.



Ekhem a TEDE to niby lepiej nawija?
A jeżeli uważasz że Gural chujowo nawija i pierdoli bez sensu to albo jesteś impotentem umysłowym albo nigdy go nie słuchałeś a hejtujesz bo lubisz.
Moim zdaniem nie masz bladego pojęcia o rapie.
I dlaczego do chuja mówisz mi/nam że Gural chujowo nawija?
Nie lubisz? Nie słuchaj! Nie hejtuj! Nie komentuj!

Edit: No tak rocznik 1992...
Zgłoś
Avatar
kebabkilla 2013-05-19, 23:05
Swoim wspaniałym postem pokazałeś tylko, że brak ci klasy i jesteś stereotypowym Polakiem.
Zgłoś
Avatar
darch 2013-05-29, 16:29
Mógł by ktoś podać tytuł rapsa który leci w drugim filmiku, co te kretyn umyślnie walnął niemcowi w dupę?
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-05-29, 19:54
darch napisał/a:

Mógł by ktoś podać tytuł rapsa który leci w drugim filmiku, co te kretyn umyślnie walnął niemcowi w dupę?



donGuralesko & Matheo - Wiesz o co chodzi yo! feat. Waldemar Kasta
Zgłoś
Avatar
japacz 2013-06-14, 16:21
Cytat:

Mogłem ale nie zmieniamy pasa na linii ciągłej i pasach, poza tym nie hamujemy od razu po zmianie pasa ruchu. Faktycznie, brak kultury w jeździe u pana w bmw który de facto był polakiem MIESZKAJĄCYM W WARSZAWIE.

Zaczął zmianę pasa przed linią ciągłą. chętnie pojeżdżę za Tobą i popatrzę jaki z Ciebie przepisowiec
Zgłoś