18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Witam. Od dłuższego czasu bardzo dużo jeżdżę po mieście (Warszawa), postanowiłem zamontować kamerę i nagrywać debili na drodze. W razie pytań o "zasłanianie tablic rejestracyjnych" i wypowiedzi znawców prawa na temat ochrony danych osobowych uświadamiam was że ustawa o ochronie danych osobowych nie uznaje tablic rejestracyjnych za dane osobowe podlegające ochronie.

Klasycznie kobieta + nawigacja, coraz częściej zauważana sytuacja.



Tutaj apogeum wkurwienia. Dokładnie ruszyłem wcześniej i powiedziałem sobie "nie hamuje", po ok. 4 minutach jazdy faktycznie nie zahamowałem. Pan chciał abym dzwonił na policje stwierdzając że jechał przepisowo, zmienił zdanie gdy uświadomiłem go że mam włączoną kamerę i wszystko nagrałem.



Każdemu kto posiada samochód polecam jazdę z kamerą, w wielu przypadkach chroni przed mandatem a nagranie może być bardzo fajnym dowodem w razie stłuczki czy też poważniejszego wypadku.
Zgłoś
Avatar
ramzei 2013-05-11, 14:58 167
Filmiki takie sobie... ale to rzadkie gówno co wypływa z twoich głośników w samochodzie, zapewne podsunęło Ci pomysł na nicka...
Zgłoś
Avatar
T................h 2013-05-11, 14:59 54
A mnie wkurwiają lamusy co jadą za mną w odległości 5 metrów. Aż kusi żeby przy najbliższej dziurze gwałtowniej zahamować, ale szkoda mi zderzaka. Nie mówie tu od staniu w korku tylko np. o trasie bo takie sytuacje są bardzo częste np na jakiejś drodze krajowej czy wojewódzkiej przy 110-120 na godzine
Zgłoś
Avatar
PrezesTegoBurdelu 2013-05-11, 15:02 33
ramzei napisał/a:

ale to rzadkie gówno co wypływa z twoich głośników w samochodzie, zapewne podsunęło Ci pomysł na nicka...



nie było się do czego przypierdolić to przypierdolił się pajac do muzyki i nicku, ja pierdole, nie podoba się to wycisz głośniki albo dodaj temat do ignorowanych, pakuj się i idź zobacz czy Cie nie ma gdzieś na dworze
Zgłoś
Avatar
b................1 2013-05-11, 15:05 35
Piwko za Gurala.
Zgłoś
Avatar
Moonlord 2013-05-11, 15:16
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Sznufi 2013-05-11, 15:21 227
Z tym BMW to dałeś przykład zachowania typowego zakompleksionego skurwysyna.
Zgłoś
Avatar
lincoln_ 2013-05-11, 15:22 57
Żebyś nie zdziwił się, jak przyjadą niebiescy i orzekną Twoją winę w syt z BMW...
Zgłoś
Avatar
PrezesTegoBurdelu 2013-05-11, 15:27 36
Moonlord napisał/a:

Spokojnie mogłeś zwolnić i umożliwić BMW zamianę pasa ( zwłaszcza, że auto na zagranicznych blachach i może nie znać miasta ). Ewidentne braki w kulturze jazdy.



Mogłem ale nie zmieniamy pasa na linii ciągłej i pasach, poza tym nie hamujemy od razu po zmianie pasa ruchu. Faktycznie, brak kultury w jeździe u pana w bmw który de facto był polakiem MIESZKAJĄCYM W WARSZAWIE.

Moonlord napisał/a:

Założę się że w Biedronce była promocja na te kamerki, a wjechałeś mu w dupę tylko dlatego, żeby móc pochwalić się swoim zakupem w internecie.



Samsung galaxy s3, służy mi za kamerę.

Moonlord napisał/a:

Dla mnie to frajerskie zachowanie! Dlatego chuj ci serdeczny w dupe!



Wertuje twoje posty, chwalenie się pijaństwem, ból dupy że ktoś coś ma, no ale ten ostatni mnie rozjebał.



To malutko kolego zarabiasz jak po nocy chlania pieniędzy nie masz, już wiem dlaczego biegasz z bólem dupy, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-05-11, 15:31 34
Mogłeś napisać ostrzeżenie o tym gimbusowym czymś, typu ,,jak sie nie podoba wycisz głośniki" prawie sie porzygałem, ale już trudno słuchacze tej muzyki mają w genach dopierdalanie się do każdego

Nie pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
T................h 2013-05-11, 15:35 77
@W Anal Wjeżdżam
może i nie zmieniamy na ciągłej ale takie sytuacje sie zdarzają i trzeba mysleć zanim radośnie sie wjebiesz komuś w dupe. Zasadniczo nie wymusił przy zmianie pasa, tylko musiał hamować przed poprzedzajacym pojazdem, a wtedy ty mu sie wjebałeś w dupe. Drogówka ma na to takie fajne okreslenie jak "niedostosowanie prędkości do waruków panujących na drodze" i nie chodzi tu tylko o warunki atmosferyczne, ale także o to ile pojazdów się na drodze porusza i jaki jest jej stan.
Zgłoś
Avatar
daniel5995 2013-05-11, 15:39 10
"Każdemu kto posiada samochód polecam jazdę z kamerą, w wielu przypadkach chroni przed mandatem a nagranie może być bardzo fajnym dowodem w razie stłuczki czy też poważniejszego wypadku."

Dodatkowo kamerka dostarcza materiały na sadola.
Zgłoś
Avatar
PrezesTegoBurdelu 2013-05-11, 15:40 5
ment200 napisał/a:

może i nie zmieniamy na ciągłej ale takie sytuacje sie zdarzają i trzeba mysleć zanim radośnie sie wjebiesz komuś w dupe. Zasadniczo nie wymusił przy zmianie pasa, tylko musiał hamować przed poprzedzajacym pojazdem, a wtedy ty mu sie wjebałeś w dupe.



Nie zdarzają się takie sytuacje, kamera nie oddaje odległości, zmienił pas przed moją maską na linii ciągłej, pasach i zahamował, jego wina, jest też znawco takie określenie jak "bezpieczna zmiana pasa ruchu", czyli taka w której będzie zachowana bezpieczna odległość od samochodu przed który wjeżdżasz. Mam nadzieje że nie masz prawa jazdy a jeżeli masz to proszę, zrób przysługę sobie i połam je.
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2013-05-11, 15:43 90
Po filmikach widać, żeś ty człowieku jest pierdolony burak a nie Ci ludzie. Kultury to brak jak widać. Kierunek był to po chuj mu w dupę wjechałeś. Chyba, że lubisz facetom w dupę wjeżdżać.. To o innego.
Zgłoś
Avatar
T................h 2013-05-11, 15:46 38
W Anal Wjeżdżam napisał/a:



Nie zdarzają się takie sytuacje, kamera nie oddaje odległości, zmienił pas przed moją maską na linii ciągłej, pasach i zahamował, jego wina, jest też znawco takie określenie jak "bezpieczna zmiana pasa ruchu", czyli taka w której będzie zachowana bezpieczna odległość od samochodu przed który wjeżdżasz. Mam nadzieje że nie masz prawa jazdy a jeżeli masz to proszę, zrób przysługę sobie i połam je.



Nie obraź sie, ale chuj ci do mojego prawa jazdy. Masz kompleksy że bierzesz to tak do siebie? Napisałem tylko że ludzie sie tak wpierdalają i do głowy by mi nie przyszło żeby wjebać sie komus w kufer tylko dlatego że wjechał mi przed maske. Zwłaszcza w sytacji w której spokojnie moge przed nim wyhamować. Nie usprawiedliwiam gościa, ale na tym samym nagraniu widać że perfidnie przyjebałeś w niego, chociaż nie musiałeś.

EDIT.
To sie chyba nazywa strzał w stope
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie