18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
Witam. Od dłuższego czasu bardzo dużo jeżdżę po mieście (Warszawa), postanowiłem zamontować kamerę i nagrywać debili na drodze. W razie pytań o "zasłanianie tablic rejestracyjnych" i wypowiedzi znawców prawa na temat ochrony danych osobowych uświadamiam was że ustawa o ochronie danych osobowych nie uznaje tablic rejestracyjnych za dane osobowe podlegające ochronie.

Klasycznie kobieta + nawigacja, coraz częściej zauważana sytuacja.



Tutaj apogeum wkurwienia. Dokładnie ruszyłem wcześniej i powiedziałem sobie "nie hamuje", po ok. 4 minutach jazdy faktycznie nie zahamowałem. Pan chciał abym dzwonił na policje stwierdzając że jechał przepisowo, zmienił zdanie gdy uświadomiłem go że mam włączoną kamerę i wszystko nagrałem.



Każdemu kto posiada samochód polecam jazdę z kamerą, w wielu przypadkach chroni przed mandatem a nagranie może być bardzo fajnym dowodem w razie stłuczki czy też poważniejszego wypadku.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-05-12, 11:12 3
Wysłałem zapytanie do rzecznika komendy stołecznej z załączonym nagraniem, jak odeślą odpowiedź to ją zamieszczę.
Zgłoś
Avatar
J................D 2013-05-12, 11:55 4
Moonlord napisał/a:

Spokojnie mogłeś zwolnić i umożliwić BMW zamianę pasa ( zwłaszcza, że auto na zagranicznych blachach i może nie znać miasta ). Ewidentne braki w kulturze jazdy.
Założę się że w Biedronce była promocja na te kamerki, a wjechałeś mu w dupę tylko dlatego, żeby móc pochwalić się swoim zakupem w internecie. Dla mnie to frajerskie zachowanie! Dlatego chuj ci serdeczny w dupe!



zapuytam tak szczerze i bez pierdolenia ... za co autor dostal ostrzezenie>> czyzby mod tez byl drogowa kurwa wylapujaca wszelkie moziwe sytuacje zeby czyims kosztem naprawic se auto?
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-05-12, 12:28
Ji^HaD, poczytaj regulamin, Moonlord dostał warna dla zasady, za tego serdecznego chuja w dupe
Zgłoś
Avatar
Aju86 2013-05-12, 12:29
ja pierdolę, co tu się kurwa dzieje.. Autora chcecie podać na komendę? no kurwa.. to przechodzi ludzkie pojęcie.. może jeszcze zaczniecie podpierdalać wszystkich tych, którzy wyśmiewają czarnych, żydów, żółtków itd. itp. ? Nie, kurwa, NIKOGO nie bronię, ale ludzie ogarnijcie się! dziekuję, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-05-12, 12:33 1
Aju86, myślę że to samo zachowanie autora postu wszystkich naokoło wkurwia, przez to że zamiast spokornieć i zrozumieć swój błąd, to ten głupi kutas dalej uważa że nie zrobił nic złego, mimo że sporo ludzi mu to uświadomiło.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-05-12, 13:01 2
Aju86 napisał/a:

ja pierdolę, co tu się kurwa dzieje.. Autora chcecie podać na komendę? no kurwa.. to przechodzi ludzkie pojęcie.. może jeszcze zaczniecie podpierdalać wszystkich tych, którzy wyśmiewają czarnych, żydów, żółtków itd. itp. ? Nie, kurwa, NIKOGO nie bronię, ale ludzie ogarnijcie się! dziekuję, dobranoc.



Jakbyś opanował umiejętność czytania ze zrozumieniem to wiedziałbyś że nie "podaję go na komendę", tylko wysłałem zapytanie do rzecznika Komendy w celu ostatecznego rozwiązania tej sprawy. To że autor jest pizdą i szczeniakiem i boi się podać swoje dane to już inna sprawa.
Zgłoś
Avatar
mateuszowy 2013-05-12, 13:59 1
Tylko trzeba było napisać niech wyłączy dźwięk, bo przez te gówno wypływające z głośników posądzi Cię o próby zabójstwa policjanta na służbie.
Zgłoś
Avatar
J................D 2013-05-12, 14:23
MrFox napisał/a:

Ji^HaD, poczytaj regulamin, Moonlord dostał warna dla zasady, za tego serdecznego chuja w dupe



wiec ty czytaj forum polowa postow zawiera takie i temu podobne wulgaryzmy pozatym jak kurwa na portalu dla sadoli mozna dawac warny za rpzeklenstwa CHUJ WAM W DUPSKA
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-05-12, 14:28 5
Filmiki przedstawiają jedynie chamstwo autora...

Pierwszy filmik z kobietą pokazuje, że ona się po prostu pogubiła (fakt, że niepotrzebnie lewy pas blokowała.... za to chuj jej w dupę szmacie) i przeoczyła zjazd (a GPS czasami tak wyświetla że nie wiadomo czy odbić lekko w prawo czy jechać prosto), a ty jak prawdziwy cham z warszawy zacząłeś trąbić. Jeżdżę po tym mieście już ładnych parę lat i nie raz się pogubiłem (wiem, że wielcy rodowici Warszawiacy pomyślą, że jestem mega wieśniakiem, ale uwierzcie mi, że wy jadąc do innego miasta też byście się pogubili w gąszczu wiaduktów, zjazdów, wyjazdów i czego tylko.... a większe miasta mają to do siebie, że jak się ominie jakiś zjazd to trzeba nadłożyć kilka ładnych kilometrów), a kulturalni kierowcy nie omieszkali trąbić i wymachiwać rękami tak jakbym przed chwilą zabił im matkę... Oczywiście są rzeczy za które bym zabijał na miejscu kierowców (przeważnie głupie baby) np. za blokowanie lewego pasa i zrównywanie prędkości z samochodem na prawym pasie U nas zamiast gadać na kursach o pierdołach, powinni uczyć podstaw kultury na drodze np. nawet gdy masz pierwszeństwo to fajnie jak wpuścisz kogoś kto tego pierwszeństwa nie ma i czeka już ładnych kilka minut.

Co do drugiego filmiku to ewidentne chamstwo autora... mogłeś wpuścić BMW i byłoby ok (może koleś nie był z Warszawy i się pogubił? Może akurat sprowadzał sobie samochód?) ale ty założyłeś sobie ,,że nie hamujesz''... zajebiście założyłeś sobie żeby być chamem bez względu na okoliczności... no i dopiąłeś swego... pewnie przed ludźmi tez byś nie hamował? Nawet jakby staruszka nie zdążyła zejść z przejścia gdy już zapaliłoby się dla niej czerwone światło...

Nie szanuję takich kierowców jak autor filmików... kupił sobie kamerkę i wymusza kolizję (bo w BMW to było świadome wymuszenie kolizji)... bo bmw zajęło lepszą pozycję w ważnym wyścigu i te 5 sekund które zaoszczędzisz na niewpuszczaniu nikogo bardzo ci w życiu pomogą...

Dużo łatwiej jeździłoby się w naszym kraju gdyby 95% kierowców nie byłoby egoistami i chamami... ,,bo to JA mam kurwa pierwszeństwo... i choćby na środku drogi była przepaść to będę jechał przed siebie!!! BO MAM KURWA PIERWSZEŃSTWO''

Jebać chamstwo na drodze

Amen
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2013-05-12, 15:36 3
W Anal Wjeżdżam napisał/a:

Czytam te wasze "hejty" i stwierdzam że jesteście słabi. Dalej przypominam że nie złamałem żadnego przepisu dotyczącego kierowania pojazdem. No cóż, cieszę się że lecą hejty, uświadamia mnie to tylko w fakcie że jesteście nierozważni uważając że zmiana pasu ruchu na ciągłej i pasach to rzecz normalna i dozwolona, życzę wam aby ktoś w was przypierdolił kiedyś właśnie na pasach i tłumaczył się tym że to rzecz naturalna i niektóre sytuacje do tego zmuszają. Bezbek, sadistic schodzi na psy : (. Hejtujcie, ja mam bekę w chuj i dalej twierdzę że spowodowanie takiej "małej kolizji" to nie moja wina

Ps: żeby nagranie mogło trafić na policje musiałby być podany na nim czas (data, godzina), no i musiałby być widoczne moje tablice rejestracyjne : ( niestety, nie widać. ból dupy! dzięki za piwa, jaram się w chuj, cieszę się że jesteście wyszczekanymi pizdami i chuj w was wbijam, dalej będę to kręcił, bo to się kurwa dzieje naprawdę! zanim komuś zajedziecie drogę przemyślcie, są ludzie którzy nie hamują : (



Nie wybrnąłeś i wciąż pokazujesz, że chuja wiesz o jeździe. Na dodatek chyba jednak nie masz aż takiej wyjebki, po próbujesz się bronić. Błagam, wymuś pierwszeństwo na składzie towarowym.
Zgłoś
Avatar
dugi 2013-05-12, 18:32 3
Dla mnie to też frajerskie zachowanie .... dlatego chuj ci serdeczny w dupe!

Dostane też warna za niegrzeczne zachowanie?
Zgłoś
Avatar
J................D 2013-05-12, 18:42
pewno ta ....

ule bule moderatorskie CIULE
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-05-13, 0:12 7
Tępe chuje co mają prawko pół roku i co to przejechały po max 10 tys. km, jebani amatorzy najwięcej brzęczą na temat "prawidłowej jazdy" i zasad.

Kierowca z 1 filmu popierdolił drogę, zwolnił i pokazał ci ręką, że przeprasza. Zwłaszcza, że żółta tablica pokazała, że gdzieś tam jest zakaz ruchu i może gość musiał w ostatniej chwili zmienić pas aby się nie wjebać pod zakaz. Każdemu kierowcy się takie rzeczy przytrafiają, sam się zorientujesz barani łbie jak zrobisz te marne 100 czy 200 tys km na drodze. Na razie jesteś głupim amatorem na ulicy co to rok temu jeszcze był nastolatkiem i pojęcie na temat sytuacji na drodze masz zerowe.

Chciałeś przyjebać w BMW, to przyjebałeś jak ostatni amator. Nie dorabiaj do tego żadnej ideologii. Kamerka, sramerka, jeździsz jak świeżak, powinieneś mieć przyklejone liście zielone na szybach z przodu i z tyłu sygnalizujące - z przodu i z tyłu liść a w środku głąb.

Wróć lepiej na swój traktor i strasz kruki na polu a nie filmuj kierowców w mieście z oburzeniem.
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2013-05-13, 9:20 1
teraz ten z BMW będzie takim hamidłem ja sam jeździłem nerwowo ale to tylko niepotrzebne emocje które niczego nie ułatwią a wręcz pogorszą sprawę
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2013-05-13, 14:48
"W Anal Wjeżdżam", nie dość, że gość w BMW nie wymusił to przywaliłeś mu centralnie z tyłu - szkoda że gość wymiękł, bo gliniarz by na 100% orzekł twoją winę, jak w 99% przypadków uderzeń z tyłu. Twoje zachowanie na drodze jest debilne, na dodatek jeszcze się tym chwalisz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie