18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Witam. Od dłuższego czasu bardzo dużo jeżdżę po mieście (Warszawa), postanowiłem zamontować kamerę i nagrywać debili na drodze. W razie pytań o "zasłanianie tablic rejestracyjnych" i wypowiedzi znawców prawa na temat ochrony danych osobowych uświadamiam was że ustawa o ochronie danych osobowych nie uznaje tablic rejestracyjnych za dane osobowe podlegające ochronie.

Klasycznie kobieta + nawigacja, coraz częściej zauważana sytuacja.



Tutaj apogeum wkurwienia. Dokładnie ruszyłem wcześniej i powiedziałem sobie "nie hamuje", po ok. 4 minutach jazdy faktycznie nie zahamowałem. Pan chciał abym dzwonił na policje stwierdzając że jechał przepisowo, zmienił zdanie gdy uświadomiłem go że mam włączoną kamerę i wszystko nagrałem.



Każdemu kto posiada samochód polecam jazdę z kamerą, w wielu przypadkach chroni przed mandatem a nagranie może być bardzo fajnym dowodem w razie stłuczki czy też poważniejszego wypadku.
Zgłoś
Avatar
dziarski 2013-05-12, 0:32 1
jesteście obaj jebanymi idiotami, on dostałby mandat za zmianę pasa ruchu przez ciągłą i na przejściu oraz niezachowanie szczególnej ostrożności, ty za spowodowanie kolizji i to najwyższy z możliwych by ci wpierdolili po obejrzeniu tego filmiku jak to ci się nie chciało przyhamować bo cię ogarnęło apogeum wkurwienia. jesteś pizdą a nie mężczyzną jeśli nie potrafisz zahamować i oszczędzić własnego auta i cudzego, dobrze że inni kierowcy nie odpierdalają takich manewrów jak ty za każdym razem gdy ktoś im wymusi pierwszeństwo
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-05-12, 0:33 4
Twórca filmiku pewnie dalej siedzi w kącie i płacze. Ale to nic. Jak widać, naprawdę wiele osób odezwało się na temat tego chujowego stylu jazdy jaki prowadzi W Anal Wjeżdżam
I nagle naszła mnie inicjatywa, skoro jest to dyskusja na 11 stron, na pewno ktoś ma wtyki w policji/zakładzie komunikacji, lub po prostu mieszka w Wawie i kojarzy te numery poza autorem. Nie wiem czy jakiś sąd uznałby to nagranie jako dowód w sprawie, ale jeśli istniałaby taka możliwość, naprawdę z dziką chęcią poinformowałbym o tym poszkodowanego z BMW.
Autor tematu zapamiętałby to raczej do końca życia, że z powodu własnej pychy i dumy, próbując wyjść na kogoś "fajnego", został ujebany przez internetową społeczność. No i więcej by nie odpierdalał podobnych rzeczy. No i starzy zabraliby mu auto.
Zgłoś
Avatar
Lithir 2013-05-12, 0:45
Gówniana muzyka.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-05-12, 0:56
VanGreeg napisał/a:



Za spowodowanie kolizji jest 500 złotych i 6 punktów.


Jest od 200zł do 500zł i 6 punktów.
Zgłoś
Avatar
xlDelta 2013-05-12, 2:02 2
Tytuł powinien brzmieć : ''Nauczcie mnie jeździć''
Zgłoś
Avatar
PrezesTegoBurdelu 2013-05-12, 2:21
Czytam te wasze "hejty" i stwierdzam że jesteście słabi. Dalej przypominam że nie złamałem żadnego przepisu dotyczącego kierowania pojazdem. No cóż, cieszę się że lecą hejty, uświadamia mnie to tylko w fakcie że jesteście nierozważni uważając że zmiana pasu ruchu na ciągłej i pasach to rzecz normalna i dozwolona, życzę wam aby ktoś w was przypierdolił kiedyś właśnie na pasach i tłumaczył się tym że to rzecz naturalna i niektóre sytuacje do tego zmuszają. Bezbek, sadistic schodzi na psy : (. Hejtujcie, ja mam bekę w chuj i dalej twierdzę że spowodowanie takiej "małej kolizji" to nie moja wina

Ps: żeby nagranie mogło trafić na policje musiałby być podany na nim czas (data, godzina), no i musiałby być widoczne moje tablice rejestracyjne : ( niestety, nie widać. ból dupy! dzięki za piwa, jaram się w chuj, cieszę się że jesteście wyszczekanymi pizdami i chuj w was wbijam, dalej będę to kręcił, bo to się kurwa dzieje naprawdę! zanim komuś zajedziecie drogę przemyślcie, są ludzie którzy nie hamują : (
Zgłoś
Avatar
chubert 2013-05-12, 2:52 3
@up świadome spowodowanie (nieuniknięcie) kolizji jest wbrew prawu. No ale pokazałeś, że jesteś gość bo z kamerką wszystkich poustawiasz po swojemu na drodze i w końcu będziesz miał wątpliwy szacunek dla samego siebie. Rządzisz miastem!
Zgłoś
Avatar
wympal 2013-05-12, 3:08 3
wbijaj we mnie co chcesz. pamietaj o jednym: kierowcę od posiadacza prawa jazdy (a masz je pewnie już 3. kwartał) odróżnia zdolność przewidywania nietypowego/nieprzepisowego zachowania innych kierowców i umiejętność unikania niebezpiecznych sytuacji a przede wszystkim niestwarzanie niebezpiecznych sytacji na drodze. życz nam, kierowcom, czego tylko chcesz, przez takich napinaczy jak ty giną w Polsce setki niewinnych ludzi rocznie. może dożyjesz monentu w którym to zrozumiesz, może nie.
Zgłoś
Avatar
Xan666 2013-05-12, 8:08
Smutne są te filmy, słuchasz rapu
Zgłoś
Avatar
T................h 2013-05-12, 8:30 3
Cytat:

Dalej przypominam że nie złamałem żadnego przepisu dotyczącego kierowania pojazdem.


Autor tematu jest skończonym idiotą. Ogłaszam to wszem i wobec wszystkich. Jeśli autorze nie dotarło do Ciebie o co tu w ogóle chodzi i o co udzielający sie tu użyszkodnicy próbują Ci wytłumaczyć to mam jedną rade. Jedź sie rzuć tym swoim autem do jakiegoś zalanego kamieniołomu, bo następnym razem powiesz sobie "chuj, nie hamuje" bo ktoś nie przechodzi na psach tylko 20 metrów za nimi. Potem sie wytłumaczysz że przecież
Cytat:

[...]nie złamałem żadnego przepisu dotyczącego kierowania pojazdem.

Zabij siebie zanim zabijesz kogoś.
Zgłoś
Avatar
cenius 2013-05-12, 9:19 2
Mam nadzieje że ze swoim stylem jazdy niedługo spotkamy się na hardzie, bo tir lub pociąg też będzie miał wyjebane na ciebie i powie "nie hamuje bo mam dobry rap na głośnikach"

c odo gurala

to typ ma takie texty że się posrać można

śpiewa zupełnie o niczym, każdy wers to przypadkowa składanka słów ale widać że małolaty się jarają grubym wieprzem co nosi metki na ubraniach.
Zgłoś
Avatar
MichasQ 2013-05-12, 10:11
No co? Wjechał mu w anal
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-05-12, 10:37 1
W Anal Wjeżdżam napisał/a:

Czytam te wasze "hejty" i stwierdzam że jesteście słabi. Dalej przypominam że nie złamałem żadnego przepisu dotyczącego kierowania pojazdem. No cóż, cieszę się że lecą hejty, uświadamia mnie to tylko w fakcie że jesteście nierozważni uważając że zmiana pasu ruchu na ciągłej i pasach to rzecz normalna i dozwolona, życzę wam aby ktoś w was przypierdolił kiedyś właśnie na pasach i tłumaczył się tym że to rzecz naturalna i niektóre sytuacje do tego zmuszają. Bezbek, sadistic schodzi na psy : (. Hejtujcie, ja mam bekę w chuj i dalej twierdzę że spowodowanie takiej "małej kolizji" to nie moja wina

Ps: żeby nagranie mogło trafić na policje musiałby być podany na nim czas (data, godzina), no i musiałby być widoczne moje tablice rejestracyjne : ( niestety, nie widać. ból dupy! dzięki za piwa, jaram się w chuj, cieszę się że jesteście wyszczekanymi pizdami i chuj w was wbijam, dalej będę to kręcił, bo to się kurwa dzieje naprawdę! zanim komuś zajedziecie drogę przemyślcie, są ludzie którzy nie hamują : (



Jeśli jesteś smarkaczu pewien tego że nie złamałeś przepisów, podaj swoje numery rejestracyjne, a internet załatwi resztę. Jeśli jesteś pizdą bez jaj i zwykłym bachorem, to zrozumiem jeśli nie podasz, szczeniaku.
Zgłoś
Avatar
przemoert 2013-05-12, 10:46 2
@W Anal Wjeżdżam
Złamałeś, złamałeś, tylko jesteś za tępy, żeby to wiedzieć. Jak taki pewny swoich racji jesteś, to pokaż swoją gębę i numery samochodu. Wrocław pozdrawia buraka z Warszawy.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-05-12, 10:48 2
W Anal Wjeżdżam napisał/a:

Czytam te wasze "hejty" i stwierdzam że jesteście słabi. Dalej przypominam że nie złamałem żadnego przepisu dotyczącego kierowania pojazdem. No cóż, cieszę się że lecą hejty, uświadamia mnie to tylko w fakcie że jesteście nierozważni uważając że zmiana pasu ruchu na ciągłej i pasach to rzecz normalna i dozwolona, życzę wam aby ktoś w was przypierdolił kiedyś właśnie na pasach i tłumaczył się tym że to rzecz naturalna i niektóre sytuacje do tego zmuszają. Bezbek, sadistic schodzi na psy : (. Hejtujcie, ja mam bekę w chuj i dalej twierdzę że spowodowanie takiej "małej kolizji" to nie moja wina

Ps: żeby nagranie mogło trafić na policje musiałby być podany na nim czas (data, godzina), no i musiałby być widoczne moje tablice rejestracyjne : ( niestety, nie widać. ból dupy! dzięki za piwa, jaram się w chuj, cieszę się że jesteście wyszczekanymi pizdami i chuj w was wbijam, dalej będę to kręcił, bo to się kurwa dzieje naprawdę! zanim komuś zajedziecie drogę przemyślcie, są ludzie którzy nie hamują : (



A żebyś się nie zdziwił

A jeździć to nie za bardzo potrafisz, do tego kultura jazdy nikła.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie