18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Witam. Od dłuższego czasu bardzo dużo jeżdżę po mieście (Warszawa), postanowiłem zamontować kamerę i nagrywać debili na drodze. W razie pytań o "zasłanianie tablic rejestracyjnych" i wypowiedzi znawców prawa na temat ochrony danych osobowych uświadamiam was że ustawa o ochronie danych osobowych nie uznaje tablic rejestracyjnych za dane osobowe podlegające ochronie.

Klasycznie kobieta + nawigacja, coraz częściej zauważana sytuacja.



Tutaj apogeum wkurwienia. Dokładnie ruszyłem wcześniej i powiedziałem sobie "nie hamuje", po ok. 4 minutach jazdy faktycznie nie zahamowałem. Pan chciał abym dzwonił na policje stwierdzając że jechał przepisowo, zmienił zdanie gdy uświadomiłem go że mam włączoną kamerę i wszystko nagrałem.



Każdemu kto posiada samochód polecam jazdę z kamerą, w wielu przypadkach chroni przed mandatem a nagranie może być bardzo fajnym dowodem w razie stłuczki czy też poważniejszego wypadku.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-05-11, 21:58 1
kapral napisał/a:

co tu dużo mówić. warszawiok.



Prędzej słoik.
Zgłoś
Avatar
A................h 2013-05-11, 22:01 1
W Anal Wjeżdżam napisał/a:

postanowiłem zamontować kamerę i nagrywać debili na drodze



Powinieneś odwrócić kamerę i nagrać siebie.

Gratuluję obłędnych umiejętności, doświadczenia i wysokiego IQ. Nadajesz się w sam raz na zawodowego kierowcę. W destruction derby.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-05-11, 22:08 1


To,że Wy pismaki przypierdalacie się nawet do stylu muzyki,który ktoś słucha to ewidentnie obstawiam,że masowo ćpacie alkohol i macie wyprane mózgi. Chuj w dupę maniakom kotów takim jak wy. Dziękuję dobranoc.
Zgłoś
Avatar
Janóż 2013-05-11, 22:11 2
a jak ci baba z dzieckiem wyjdzie przed maskę,to też sobie powiesz, że nie hamujesz?
jesteś kretynem i tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
T................h 2013-05-11, 22:11 1
Szpadyzor napisał/a:

połowa osób nie komentujących chyba nie ma prawka ...
a jak już mają to jeździcie chyba po wsi
koleś w BMW zjebał sprawę i koniec ... mały kopniak w dupę mu się należał
a co do muzyki to muszę Ci coś powiedzieć ...
masz zajebisty gust muzyczny



WYbaczcie za literówki, ale jestem po festiwalu piw we wrocławiu Ani w jednym zdaniu nie powiedziałem że kierujący BMW miał prawo do takiego manewru. Owczywiscie mogl poczekać na przerwe za samochodem jadacym równolegle, ale tego nie zrobił. Normalny ogarniety kierowca widząc taki manewr przed maską AUTOMATYCZNIE hamuje (no chyba że zjeb sobie powie że dzisiaj nie hamuje bo mi szkoda tarcz) żeby uniknać kolizjii.
Np. ja widząc wyprzedzającego mnie kierowce na drodze zawsze zjeżdzam do pobocza i niewazne czy to motocykl czy samochód. Zostawiam mu miejsce żeby w razie nagłego manewru miał gdzie uciekać. Chociaż jutro powiem sobie że nie dam sie wyprzedzić i bede sie scigał z wyprzedzajacymi bo przecież żadnego przepisu nie zlamalem.
Może i mam to prawo jazdy niewiele dluzej od autora tematu bo tylko 6 lat a własny samochód dopiero 2 lata, ograniczenia predkosci uważam za sugestie bardziej jak nakaz jednak uwazam że zdrowy rozsadek powienien grac pierwsze skrzypce na drodze niewazne czy jedziesz po Pipończy koło Lutowisk czy po Warszawie.
A w mieście nie jeździ sie 100 na godzine, bo jest to głupotą
Zgłoś
Avatar
mateuszowy 2013-05-11, 22:26 2
oozyxak0o napisał/a:



To,że Wy pismaki przypierdalacie się nawet do stylu muzyki,który ktoś słucha to ewidentnie obstawiam,że masowo ćpacie alkohol i macie wyprane mózgi. Chuj w dupę maniakom kotów takim jak wy. Dziękuję dobranoc.



Skąd ty kurwa możesz wiedzieć czego słuchamy i na jakiej podstawie stwierdzasz kurwa, że słuchamy o ruchaniu kotów? A to, że gural chujowo napierdala, to każdy chyba już wie prócz oczywiście pierdolonych dzieciaczków spod bloku. Łapiecie byle gówno, co on nagra. Nagra nawet o ruchaniu Twojej matki (z szacunkiem, bo dobra jest ), to i tak byś to propsował. Smutne.
Słucham tylko prawdziwego rapu jakim jest TeDe.
Zgłoś
Avatar
Suselot 2013-05-11, 22:53
Autor nie odpowiada.
Bardzo możliwe że przez was się powiesił.
Zgłoś
Avatar
przemello 2013-05-11, 22:58 1
I my kurwa mamy jeździć na "zamek" jak taka kurwa jedna z drugą nie będzie patrzyła i wjebie Ci się w dupę z wielkimi pretensjami że drogę mu zajechałeś. Autorowi filmu tylko wysiąść i jebnąć w ten pusty łeb...
Zgłoś
Avatar
wympal 2013-05-11, 23:01 2
bym cie gówniarzu szybko mentorstwa za kółkiem oduczył. jeśli młody/nieopierzony ale dobrze rokujący kierowca nabroi na drodze to wie doskonale co przeskrobał i weźmie naukę z sytuacji ale totalna niemota nawet nie zakuma co zrobiła źle choćbyś trąbił, zajeżdżał droge i chuj wie co jeszcze. myślisz że jesteś królem szos a sam stwarzasz niebezpieczne sytuacje na drodze jeżdżąc ludziom na zderzaku. typowy krawaciarz. rozpierdalacie się seryjnie latem na mazurskich przydrożnych drzewach. płyń.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-05-11, 23:11 2
przemello napisał/a:

I my kurwa mamy jeździć na "zamek" jak taka kurwa jedna z drugą nie będzie patrzyła i wjebie Ci się w dupę z wielkimi pretensjami że drogę mu zajechałeś. Autorowi filmu tylko wysiąść i jebnąć w ten pusty łeb...



Nie no on patrzył, mało tego, zrobił to celowo, świadomie, i jak najbardziej umyślnie składając wręcz w tej sprawie jasne oświadczenie mówiąc "chuj nie hamuje". Niech to będzie przestrogą dla naśladowców żeby mieć jakąś kulturę jazdy bo raz ty komuś zasadzisz gonga, a za jakiś czas kierowca 30 tonowego tira powie chuj nie hamuje, i tobie owe 30 ton wkomponuje w karoserię. Ciekaw jestem wtedy reakcji. Ale właściwie to to jest sadyzm jakby nie patrzeć, bo kto wjeżdża w kogoś swoim samochodem celowo z pełną świadomością że się go uszkodzi a żaden zysk za tym nie idzie, tak mnie olśniło.
Zgłoś
Avatar
VanGreeg 2013-05-11, 23:12
bloodwar napisał/a:

Za brak znajomości prawa drogowego - 100 zł
Za spowodowanie stłuczki - 300 zł + poniesienie kosztów naprawy
Za beznadziejny gust muzyczny - kara śmierci!



Za spowodowanie kolizji jest 500 złotych i 6 punktów.
Zgłoś
Avatar
_arci 2013-05-11, 23:15 1
Suselot napisał/a:

Autor nie odpowiada.
Bardzo możliwe że przez was się powiesił.



Kamerkę ma...
Trzymajmy kciuki brać sadolowa
Zgłoś
Avatar
Dża 2013-05-11, 23:29 2
Suselot napisał/a:

Autor nie odpowiada.
Bardzo możliwe że przez was się powiesił.



Przynajmniej będzie nagrane Samsungiem S III w HD, a nie jakimś gównem. Idealny materiał na harda.
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-05-12, 0:06
mateuszowy napisał/a:



Skąd ty kurwa możesz wiedzieć czego słuchamy i na jakiej podstawie stwierdzasz kurwa, że słuchamy o ruchaniu kotów? A to, że gural chujowo napierdala, to każdy chyba już wie prócz oczywiście pierdolonych dzieciaczków spod bloku. Łapiecie byle gówno, co on nagra. Nagra nawet o ruchaniu Twojej matki (z szacunkiem, bo dobra jest ), to i tak byś to propsował. Smutne.
Słucham tylko prawdziwego rapu jakim jest TeDe.



Gust muzyczny ma każdy inny to po pierwsze.
Po drugie jeśli nie rozumiesz o czym nawija Gural to się nie odzywaj publicznie a zapytaj (na przykład mnie) na PW.
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2013-05-12, 0:25 1
mam nadzieję że akcja potoczyła się tak że to Ty dostałeś po dupie fagasie bo nie zachowałeś należytej odległości a wcale Ci się nie wjebał w paradę zajeżdżając Ci nagle drogę...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie