18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Witam. Od dłuższego czasu bardzo dużo jeżdżę po mieście (Warszawa), postanowiłem zamontować kamerę i nagrywać debili na drodze. W razie pytań o "zasłanianie tablic rejestracyjnych" i wypowiedzi znawców prawa na temat ochrony danych osobowych uświadamiam was że ustawa o ochronie danych osobowych nie uznaje tablic rejestracyjnych za dane osobowe podlegające ochronie.

Klasycznie kobieta + nawigacja, coraz częściej zauważana sytuacja.



Tutaj apogeum wkurwienia. Dokładnie ruszyłem wcześniej i powiedziałem sobie "nie hamuje", po ok. 4 minutach jazdy faktycznie nie zahamowałem. Pan chciał abym dzwonił na policje stwierdzając że jechał przepisowo, zmienił zdanie gdy uświadomiłem go że mam włączoną kamerę i wszystko nagrałem.



Każdemu kto posiada samochód polecam jazdę z kamerą, w wielu przypadkach chroni przed mandatem a nagranie może być bardzo fajnym dowodem w razie stłuczki czy też poważniejszego wypadku.
Zgłoś
Avatar
JADOWITY_SZCZYMSZYL 2013-05-11, 20:29 2
połowa osób nie komentujących chyba nie ma prawka ...
a jak już mają to jeździcie chyba po wsi
koleś w BMW zjebał sprawę i koniec ... mały kopniak w dupę mu się należał
a co do muzyki to muszę Ci coś powiedzieć ...
masz zajebisty gust muzyczny
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-05-11, 20:30 3
Szpadyzor napisał/a:

połowa osób nie komentujących chyba nie ma prawka ...
a jak już mają to jeździcie chyba po wsi
koleś w BMW zjebał sprawę i koniec ... mały kopniak w dupę mu się należał
a co do muzyki to muszę Ci coś powiedzieć ...
masz zajebisty gust muzyczny



TY chyba pierdolnięty jesteś!
W którym miejscu kierowca BMW zjebał sprawę ?
Patrząc na twój wiek to chyba jesteś kierowcom pokroju autora + z Warszawy.
Zrozum że w mieście (o ile wiesz co to jest) jest ciasno! Powinniśmy sobie ułatwiać, a nie burak (jak na filmie) na chama nie chce kogoś wpuścić + wjeżdża mu w dupsko "bo tak". Miał sporo miejsca by zwolnić, wpuści, wyhamować ale tego nie zrobił więc jest zwyczajanym skurwielem których należy tępić.
Zgłoś
Avatar
paputto1989 2013-05-11, 20:39 1
Po pierwsze złamałeś przepis, bo nie można świadomie powodować stłuczki czy wypadku, a po 2 Ty nie jesteś od karania kierowców na drodze.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-05-11, 20:44 1
Co do pierwszego jakbyś mi tak zatrąbił to bym się zatrzymał i dał Ci w mordę. Trochę wyrozumiałości blokersie. Nie każdy jest z danego miasta i wie jak jechać, 10 sek by Cię nie zbawiło. Druga sytuacja też, przesada.. nawet nie jestem pewnym czy policja orzekła by jego winę. Bo tym zjazdem wcale nie zmusił się do hamowania tylko normalnie się wkleił.. dopiero później przyhamował z uwagi na ruch i to już raczej tylko i wyłącznie Twoja wina, ze w niego wjechałeś bo był już na danym pasie i zakończył manewr zmiany pasa.
Zgłoś
Avatar
Juzef_Rzelazin 2013-05-11, 20:48 1
jesteś typowym wsiokiem który rzucił widły od gnoju i tu do Wawy przyjechał. wydaje ci się ze stałeś sie nie wiadomo kim bo jeździsz jakimś trupem po Warszawie? zero kultury. przez takich jak ty warszawiacy mają opinie taka jaką mają. nie pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
0nline 2013-05-11, 21:09 1
Ioioioioioioioioio... tak się to powinno skończyć.

Patrząc na rocznik delikwenta oraz "muzyki" (Ktoś wcześniej napisał że to HaHa..) cóż więcej oczekiwać. Zapewne widział już siebie jak wszyscy mu gratulują, proszą o więcej i proponują moderację działu "drivers".
Zgłoś
Avatar
KowalEsko93 2013-05-11, 21:12
Za gurala piwko. A ogólnie toche daleś dupy z tym, że nie ogarnołeś, ale zdaża sie. Pozdro.
Zgłoś
Avatar
Nameless 2013-05-11, 21:15 1
Sam dzisiaj miałem przejebaną sytuację na drodze przez młodego (nie żebym sam był stary...) kozaczka. Chciałem go wyprzedzić (normalnie, z kierunkiem, nawet prędkość przepisowa), to debil bez kierunku zajechał mi drogę i przyhamował, a jak znów go wyprzedziłem i dopiero zatrąbiłem, żeby na mnie popatrzył, to mnie wyprzedził i z prędkości 70 km/h zaczął hamować do 20 i tak w kółko....

Tak więc, aż miło mi się czyta, jak jedziecie po autorze tego tematu... Inny typ idioty, ale takim też trzeba przemówić do łba. Nie dość, że w głowie pustka i mało doświadczenia, to jeszcze się napina i wymierza kary (no tak to można nazwać, bo sam przyznał, że celowo wpierdolił mu się w dupsko).

Podsumowanie: Burakom na drodze mówimy stanowcze "Chuj Wam w dupę!".
Zgłoś
Avatar
JADOWITY_SZCZYMSZYL 2013-05-11, 21:18
B-B napisał/a:


chłopcze ... jak byś jeździł trochę dłużej po mieście
(tak wiem co to jest miasto )
to byś wiedział że czasami nie ma już cierpliwości i nie da rady tolerować takiego zachowania palantów
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-05-11, 21:21
B-B napisał/a:



TY chyba pierdolnięty jesteś!
W którym miejscu kierowca BMW zjebał sprawę ?
Patrząc na twój wiek to chyba jesteś kierowcom pokroju autora + z Warszawy.
Zrozum że w mieście (o ile wiesz co to jest) jest ciasno! Powinniśmy sobie ułatwiać, a nie burak (jak na filmie) na chama nie chce kogoś wpuścić + wjeżdża mu w dupsko "bo tak". Miał sporo miejsca by zwolnić, wpuści, wyhamować ale tego nie zrobił więc jest zwyczajanym skurwielem których należy tępić.



Daruj sobie, koleś ma rejestrację SLU. Nie pogadasz, nie zrozumie, nie zaakceptuje.
Zgłoś
Avatar
lubobg 2013-05-11, 21:25
Dawno nie widziałem 9-ciu stron hejtu na jedną osobę...
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-05-11, 21:28 8
lubobg napisał/a:

Dawno nie widziałem 9-ciu stron hejtu na jedną osobę...



Bo się kurwie należy.
Zgłoś
Avatar
mateuszowy 2013-05-11, 21:30 5
Nie dość, że słucha gówna, to jeszcze na dodatek zachowuje się jak pajac na drodze... Niech spłonie w piekle.
Zgłoś
Avatar
naiwny01 2013-05-11, 21:43 1
Kierowca bety powinien podać autora filmiku do sądu za uszkodzenie mienia. To nie była zwykła kolizja gość zrobił to specjalnie i jeszcze się tym chwali w necie
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-05-11, 21:55
co tu dużo mówić. warszawiok.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie