18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Witam. Od dłuższego czasu bardzo dużo jeżdżę po mieście (Warszawa), postanowiłem zamontować kamerę i nagrywać debili na drodze. W razie pytań o "zasłanianie tablic rejestracyjnych" i wypowiedzi znawców prawa na temat ochrony danych osobowych uświadamiam was że ustawa o ochronie danych osobowych nie uznaje tablic rejestracyjnych za dane osobowe podlegające ochronie.

Klasycznie kobieta + nawigacja, coraz częściej zauważana sytuacja.



Tutaj apogeum wkurwienia. Dokładnie ruszyłem wcześniej i powiedziałem sobie "nie hamuje", po ok. 4 minutach jazdy faktycznie nie zahamowałem. Pan chciał abym dzwonił na policje stwierdzając że jechał przepisowo, zmienił zdanie gdy uświadomiłem go że mam włączoną kamerę i wszystko nagrałem.



Każdemu kto posiada samochód polecam jazdę z kamerą, w wielu przypadkach chroni przed mandatem a nagranie może być bardzo fajnym dowodem w razie stłuczki czy też poważniejszego wypadku.
Zgłoś
Avatar
gremlin1982 2013-05-11, 17:02
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
gówniaczek 2013-05-11, 17:02
Wszystko spoko, ale te chujową muzykę mogłeś wyciąć.
Zgłoś
Avatar
d................k 2013-05-11, 17:04 6
Tyle jeździsz po mieście i dalej nie zauważyłeś, ze spora część tam kierowców to właśnie ludzie spoza miasta? Brak kultury jazdy i cfaniakowanie, "bo mam kamerkę". Więc sam się kurwa naucz jeździć pajacu.
Zgłoś
Avatar
Marshal 2013-05-11, 17:05 1
Wjechales mu w dupe, Twoja wina. A do tego blachy zagraniczne - tak wiem facet z Wawy, ale tego nie wiedziales jadac za nim, tak wiec zawsze sie zostawia extra miejsce, bo nie wiadomo co moze zrobic - nie zna ulic (ja tak robie przynajmniej)
To z pierwszego filmiku no to tragedia (ten kierowca focusa - ma rejestracje z Zoliborza....)
Zgłoś
Avatar
g................g 2013-05-11, 17:05 11
Autor szukał poparcia, a został zmieszany z gównem.
No cóż...

Żeby nie było tak miło...
Chuj ci w dupe, kotwica w plecy i wiatr w oczy za chujową jazdę!
Zgłoś
Avatar
matex34 2013-05-11, 17:07 4
Koleś chciał być fajny, dostać mase piw, a tu wszyscy po Nim jadą hehe
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2013-05-11, 17:07 4
Za muzykę kara śmierci a wcześniej cela z pedałami. Jeżeli się sam frajerku przyznajesz że nie hamowaleś to ci powinni prawko prewencyjnie zabrał. Teraz już wiem po co wprowadzili testy psychologiczne ale widać ciebie nie odsiali. A on zaczął zmieniać pas przed linią ciągłą a z tego co wiem to liczy się kiedy rozpoczyna się manewr. Poza tym miałeś miejsce żeby hamować. Masz 2 lata prawko i myślisz że już ludzi możesz uczyć?

Pewnie tak jak współlokator kumpla siedzisz w pokoju i se tylko to gówno puszczasz
Zgłoś
Avatar
sunnychris 2013-05-11, 17:10 11
To, że gość przejechał po ciągłej to jest jedno wykroczenie za które Pan z bmw otrzymałby 1 punkt i 200zł
Ty natomiast za swoje całkowicie celowe wjechanie mu w kufer które fachowo określa się niedostosowaniem prędkości do warunków panujących na drodze 6 pkt karnych i do 500zł mandatu... okraszone zwyżką na OC - bo ja na miejscu Pana z bmw doszukałbym się ryski na zderzaku o co w tym aucie pewnie nie trudno i polakierował go na koszt Twojego ubezpieczyciela.
Zgłoś
Avatar
Nickczemny 2013-05-11, 17:11 7
A co jeżeli w ten sam sposób motocykl by przed ciebie wjechal? Też wpierdolisz w niego z prędkością 40km/h? Taka prędkość dla motocyklisty skończyła by się albo śmiercią albo kalectwem albo jakimś poważnym urazem. Pomyśl następnym razem idioto o konsekwencjach zanim coś takiego będziesz chciał zrobić.
Zgłoś
Avatar
MCL 2013-05-11, 17:11 4
Widać, że z ciebie burak z Warszawy. Dobrze, że do Warszawy mam daleko, a na drogach muszę uważać tylko na buraków z rejestracją SKL.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-05-11, 17:12 4
Jaki burok, mam nadzieję, że ten niemiec z BMW wyszedł i cę opluł. Sam jedziesz jakąś starą pandorą, nie umiesz jezdzic, ustawic biedackiej kamerki zeby nie filmowała uchwytu, zachowujesz sie jak typowy cebulowaty polak i sluchasz wiesniackiej muzy
Zgłoś
Avatar
rydzo2008 2013-05-11, 17:12 3
o kurwa co za pajac ten typ co to nagrywa
jesteś zwykłym frajerem !!!
Zgłoś
Avatar
SalvaCzoko 2013-05-11, 17:13 9
Jakim cudem to kurwa jest na głównej?
W drugim filmiku spokojnie mógłby wezwać policję i dostałby 6 punktów karnych + 500zł za skurwysyństwo i spowodowanie kolizji. Wjebał mu się w tył co oznacza, że BMW było już na pasie ruchu a pojazd za nim (czyli ten chuj) nie utrzymał należytej odległości. BMW było całkowicie już na pasie ruchu - I ty pierdolony kutasie chcesz zwracać uwagę innym? Pierwszy filmik, ok - chyba nawet babsko za kierownicą więc nie powinno dziwić.
Życzę ci by właściciel beemy zobaczył ten filmik i poszedł z tym na policję.
Taki cwaniak a nie pochwalisz się swoimi blachami w filmiku?
Zgłoś
Avatar
d................6 2013-05-11, 17:13 11
Jak ja nie lubię takich buraków na drogach. Mają prawko po 2 lata i myślą, że są pro drajwerami bo pojechali do ciotki 200km od swojej wsi. Każdy się myli nawet kierowcy mający prawko po 30 lat. Trzeba się uczyć pokory a nie cwaniakować.
Zgłoś
Avatar
Rottensparrow 2013-05-11, 17:13 8
sądząc po guście muzycznym to ty jesteś debil a nie ci kierowcy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie