18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Witam. Od dłuższego czasu bardzo dużo jeżdżę po mieście (Warszawa), postanowiłem zamontować kamerę i nagrywać debili na drodze. W razie pytań o "zasłanianie tablic rejestracyjnych" i wypowiedzi znawców prawa na temat ochrony danych osobowych uświadamiam was że ustawa o ochronie danych osobowych nie uznaje tablic rejestracyjnych za dane osobowe podlegające ochronie.

Klasycznie kobieta + nawigacja, coraz częściej zauważana sytuacja.



Tutaj apogeum wkurwienia. Dokładnie ruszyłem wcześniej i powiedziałem sobie "nie hamuje", po ok. 4 minutach jazdy faktycznie nie zahamowałem. Pan chciał abym dzwonił na policje stwierdzając że jechał przepisowo, zmienił zdanie gdy uświadomiłem go że mam włączoną kamerę i wszystko nagrałem.



Każdemu kto posiada samochód polecam jazdę z kamerą, w wielu przypadkach chroni przed mandatem a nagranie może być bardzo fajnym dowodem w razie stłuczki czy też poważniejszego wypadku.
Zgłoś
Avatar
B................k 2013-05-11, 17:16 8
Zwykłym śmieciem jesteś. Mam nadzieje, że kiedyś jakiś frajer jak ty ci sie wpierdoli gratem w nowe auto. Pierdolony polaczek.
Zgłoś
Avatar
zenekpogromca 2013-05-11, 17:17 5
Miałeś jakieś 5 sec żeby zwolnić i nie pierdol że kamerka nie oddaje odległości.. życzę ci aby ktoś się w ciebie tak wpierdolił jak będziesz gdzieś poza swoim regionem i nagle okaże się że jednak jedziesz nie tym pasem a do skrzyżowania masz 50 metrów.
Zgłoś
Avatar
User34 2013-05-11, 17:17 6
Piwo postawione przez pomyłkę , przepraszam
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2013-05-11, 17:19
Że ciota mentalna z autora filmu to ciota ale z zasady należy tępić również frajerstwo używające pojęcia polaczek. Więc @Blazejekk lądujesz w jednyej celi z autorem filmików
Zgłoś
Avatar
v................o 2013-05-11, 17:26
Zauważyłem tu wielki wysyp "wybitnych znawców prawa". Jak dla mnie BMW nie powinno się wpiera$ać przed maskę, nie lubię cwaniactwa na drodze i bardzo dobrze, że mu się wjeba!eś w dupę. Sam nabyłem kamerkę po tym jak 2 razy ludzie spierdo!i!i gdy moje auto przerysowali. Tacy to kierowcy - cwaniactwo i ch!j. Jak się spieszy to wyjechać 10 minut wcześniej a nie po mieście cwaniakować, a na trasie nawet pierdy!iard możecie sobie lecieć. szerokiej drogi dla mobilków
Zgłoś
Avatar
findingyeti 2013-05-11, 17:27 4
1. Przepisy są dla ludzi, a nie odwrotnie
2. Zamień samochód na hulajnogę. Wszyscy na tym skorzystają.

nie pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
e................x 2013-05-11, 17:28 4
I dlatego warto omijać Warszawę – za dużo słoików (mniemam, że autor, w najlepszym wypadku, spod warszawskiej wsi), którzy mają się za królów szos
Zgłoś
Avatar
Dlaczeo 2013-05-11, 17:29 5
gratuluje !!chciałes zdobyc internetowy fame pokazujac nagranie jakim jestes drogowym ignorantem, niezjacym zasad zachowania na drodze. Pokaz to nagranie policji a dostaniesz niezly mandat i mnostwo punktów karnych - ewidentnie wjechałes w niego specjalnie narazajac swoje zycie i osoby w drugim aucie - miałes czas na zahamowanie. Mam tylko nadzieje ze koles z bmw wezwał policje. Za takie cos powninni ci zabrac prawo jazdy. Kompletny z ciebie bezmozg i tyle
Zgłoś
Avatar
NluckY 2013-05-11, 17:29 2
Przyjechała by policja i orzekła winę obu stron lub Twoją winę bo gość był już na Twoim pasie ruchu. Zachowałeś się jak frajer. Trzeba się liczyć z innymi na drodze a nie wjeżdżać w nich bo wjechał na Twój pas i by Cię zwolnił o 10km/h bo chciał skręcić w prawo. Ale w końcu to Warszawa
Zgłoś
Avatar
dmesg 2013-05-11, 17:30 18
Do Autora:
Chłopcze. Abstrahując od zagadnienia "czyja wina", to mam taką konkluzję: jeszcze dużo nauki przed Tobą. Czemu? Otóż:
1. Widziałeś autobus na lewym pasie
2. Widziałeś, że za nim, równolegle do Ciebie, turla się mobil
3. Nie trzeba mistrza sprytu, żeby wykoncypować, że typ będzie chciał zmienić pas
4. Wystarczyło więc tylko ruszyć mózgownicą i zdjąć nogę z gazu tak, aby gość z BMW spokojnie mógł zmienić pas. Wszyscy byliby zadowoleni, a ruch nie utraciłby płynności.
5. Przez swoją chęć UCZENIA spowodowałeś zagrożenie w ruchu (40 km/h to duża prędkość - crash testy są robione przy ok. 50 km/h i zobacz jaki jest efekt), przyblokowałeś prawy pas w całkiem mocno zajebanej już Warszawie, przytkałeś ulicę, bo kupa ludzi pewnie wyhamowała prawie do zera, żeby "przyjrzeć się" sytuacji.
A wystarczyła tylko odrobina zwykłej ludzkiej życzliwości.
Przez takich nauczycieli jak Ty, codziennie w korkach spędzam 30% czasu więcej niż wynikałoby to z potrzeby chwili.

Błagam - nie ucz innych, szczególnie w ten sposób. Pomyśl o społeczności kierowców jak o żywym organizmie, a nie tylko o sobie. Dzięki temu wszystkim nam będzie się lepiej jeździć po tym smutnym jak pizda mieście.

Do innych: to, czego słucha to jego sprawa i chuj Wam do tego. Po co ta wszechobecna spinka? Kurwa, co za ludzie...
Zgłoś
Avatar
wzx123 2013-05-11, 17:31 1
A życzę Ci tego, żeby ktoś tak Tobie przypierdolił w dupsko, jak będziesz musiał nagle zmienić pas
" Każde wyrządzone zło wraca ze zdwojoną siłą ".
Zgłoś
Avatar
Colossus 2013-05-11, 17:32 17
Pięknie panowie, zjechaliście go jak burą sukę i prawidłowo, pewnie teraz siedzi skulony w kącie pokoju i płacze
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-05-11, 17:34 11
vanarturro napisał/a:

Zauważyłem tu wielki wysyp "wybitnych znawców prawa". Jak dla mnie BMW nie powinno się wpiera$ać przed maskę, nie lubię cwaniactwa na drodze i bardzo dobrze, że mu się wjeba!eś w dupę. Sam nabyłem kamerkę po tym jak 2 razy ludzie spierdo!i!i gdy moje auto przerysowali. Tacy to kierowcy - cwaniactwo i ch!j. Jak się spieszy to wyjechać 10 minut wcześniej a nie po mieście cwaniakować, a na trasie nawet pierdy!iard możecie sobie lecieć. szerokiej drogi dla mobilków



Znalazł się cwaniak w osobówce z antenką. Kurwa "mobilek". Zaśmiecacie tylko kanał, waszymi chorymi jazdami przez radio i wyżywaniem się. Zauważyłem też pewną prawidłowość, "kierowca" z antenką na osobówce bardzo często zachowuje się na drodze jak ostatni cham i kurwisyn. Jak to ujął mój znajomy, też kierowca z międzynarodówki "Zajedzie, puści w eter "sorry" i spierdoli psi chuj". Zero kultury w narodzie. Poziom Twojej wypowiedzi zresztą świadczy dobrze o tym że jesteś pojebem na tym samym poziomie co autor tematu.

Za cenzurowanie przekleństw murzyńska pała Ci w dupę.
Zgłoś
Avatar
XtravaganZa 2013-05-11, 17:39 1
@Moonlord:
Tylko, że to BMW na zagermańskich blachach, to są pewnie śledzie z Siemiatycz, Perlejewa, Mońków czy Grajewa. W Belgii praktycznie nie jeżdżą już e36, a tamci przejeżdżają chyba przez Wawę, tylko żeby dojechać do siebie.
Zgłoś
Avatar
v................o 2013-05-11, 17:45
Dżamal, nie znasz mnie więc się nie wypowiadaj. Co do filmiku chciałem tylko zaznaczyć właśnie, że ludzie cwaniakują i wpychają się na chama i to b. często. Może wjechanie w tyłek było rzeczywiście do przewidzenia i mógł temu zapobiec, to prawda, a słowo pojeb w moją stronę, gdy mnie nie znasz świadczy tylko o Twoim braku kultury. Poza tym nie "zaśmiecam" kanałów także nie generalizuj
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie