18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Witam. Od dłuższego czasu bardzo dużo jeżdżę po mieście (Warszawa), postanowiłem zamontować kamerę i nagrywać debili na drodze. W razie pytań o "zasłanianie tablic rejestracyjnych" i wypowiedzi znawców prawa na temat ochrony danych osobowych uświadamiam was że ustawa o ochronie danych osobowych nie uznaje tablic rejestracyjnych za dane osobowe podlegające ochronie.

Klasycznie kobieta + nawigacja, coraz częściej zauważana sytuacja.



Tutaj apogeum wkurwienia. Dokładnie ruszyłem wcześniej i powiedziałem sobie "nie hamuje", po ok. 4 minutach jazdy faktycznie nie zahamowałem. Pan chciał abym dzwonił na policje stwierdzając że jechał przepisowo, zmienił zdanie gdy uświadomiłem go że mam włączoną kamerę i wszystko nagrałem.



Każdemu kto posiada samochód polecam jazdę z kamerą, w wielu przypadkach chroni przed mandatem a nagranie może być bardzo fajnym dowodem w razie stłuczki czy też poważniejszego wypadku.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-05-11, 17:47 1
vanarturro napisał/a:

Dżamal, nie znasz mnie więc się nie wypowiadaj



O, kolejny który za słowa krytyki wyzywa innych od hejterów. Pogódźcie się kurwa mać wreszcie z tym, że jeśli piszecie coś, ktoś może to skomentować, mimo iż was nie zna.
Zgłoś
Avatar
kazzek94 2013-05-11, 17:53 9
hahahah, chłopak chciał się pochwalić a tylko zjebe dostał. I słusznie
Zgłoś
Avatar
v................o 2013-05-11, 17:53
Dżamal, wszedłem z ciekawości na Twój profil i widzę same hejty. pewnie siedzisz tu ciągle i hejtujesz wszystko i wszystkich bo nie masz nic do roboty. także skończyłem z Tobą rozmowę, bo wiem, że coś jeszcze tu napiszesz żeby "ostatnie słowo" należało do Ciebie i będziesz miał z tego satysfakcję, że "wygrałeś rozmowę" haha, niestety kompleksy różnie się leczy, także do nie usłyszenia
Zgłoś
Avatar
Aju86 2013-05-11, 17:55 1
Za PDG piwo. To raz. Dwa - większość z was pierdoli, że autor nagrania to psychol, idiota itd. itd. a moje pytanie brzmi - jesteście na stronie www.domowekurwaprzedszkole.pl czy na Sadolu?? Tu większość powinna zostać wypierdolona za to, że ich 'normalność' niszczy wszystko co kiedys było prawdziwą stroną Sadistic. Trzy - przypierdalacie się do gościa, o to że coś tam nagrał, że komuś wjechał w tył, no i chuj z tego? Nie macie wlasnych problemów? Weźcie się kurwa rzućcie z mostu na plecy. Zresztą, co ja tam mogę wiedzieć.
PS. Nie mogę się doczekać waszych milutkich komentarzy
Zgłoś
Avatar
Donaldek 2013-05-11, 17:56 4
Nie będe już komentowal Twojego zachowania na drodze, ale zastanawia mnie jedno, ile płacisz abonamentu za lewy pas?
Zgłoś
Avatar
coppi 2013-05-11, 17:57 1
Nie twierdzę, że jestem wspaniałym kierowcą bo autami jeżdżę dopiero ok 2 lata i na koncie mam może raptem 25000km ale stwierdzam, że kultura na drodze to bardzo fajna rzecz. Auta używam głównie do dojeżdząnia na uczelnie a i po samych większych miastach też sporo się kręcę i zauważyłem że kultura po prostu popłaca, jedzie się co najmniej tak samo szybko i jest świadomość, że nikt mnie nie nazywa Chujem. Tobie gościu baaardzo brakuje jakiejkolwiek ogłady na drodze. Cóż, Warszawka...
Zgłoś
Avatar
Choinix 2013-05-11, 17:59 8
"(...) nagranie może być bardzo fajnym dowodem w razie stłuczki czy też poważniejszego wypadku." - ta, ale z drugiego filmiku wynika, że co najwyżej dowodem na to, że jesteś zwykłym pedałem...
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2013-05-11, 18:05 3
vanarturro napisał/a:

Dżamal, wszedłem z ciekawości na Twój profil i widzę same hejty. pewnie siedzisz tu ciągle i hejtujesz wszystko i wszystkich bo nie masz nic do roboty. także skończyłem z Tobą rozmowę, bo wiem, że coś jeszcze tu napiszesz żeby "ostatnie słowo" należało do Ciebie i będziesz miał z tego satysfakcję, że "wygrałeś rozmowę" haha, niestety kompleksy różnie się leczy, także do nie usłyszenia



Tak więc twoim zdaniem inteligentna, konstruktywna, poparta argumentami krytyka jest hejtem? Rzuć się z jakiegoś klifu kurwa i weź ze sobą naszego instruktora jazdy samochodem.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-05-11, 18:08
vanarturro napisał/a:

Dżamal, wszedłem z ciekawości na Twój profil i widzę same hejty. pewnie siedzisz tu ciągle i hejtujesz wszystko i wszystkich bo nie masz nic do roboty. także skończyłem z Tobą rozmowę, bo wiem, że coś jeszcze tu napiszesz żeby "ostatnie słowo" należało do Ciebie i będziesz miał z tego satysfakcję, że "wygrałeś rozmowę" haha, niestety kompleksy różnie się leczy, także do nie usłyszenia



Przeczytałeś w tym czasie wszystkie moje 700 postów? Imponujące, muszę Ci pogratulować. Nie, nie siedzę tu ciąglę, gdybyś przejrzał rzeczywiście moje posty zauważyłbyś jakie mam przerwy czasowe czasami w pisaniu postów, ale ktoś musi sobie leczyć kompleksy wyżywaniem się No cóż, jedni robią to ucząc innych na drodze, mając tylko dwa lata prawo jazdy, a inni posiadając zerowy wkład do forum zarzucają innym że nic nie wnoszą oprócz hejtu. Naucz się przyjmować krytykę, masz dopiero 14 postów napisanych, a już bierzesz się za zarzucanie innym hejtu.
Zgłoś
Avatar
kuba1393 2013-05-11, 18:21 2
autorze chciales sie popisac ale ci nie wyszlo. z bmw zachowales sie chujowo w dym. obys kiedys trafil na powazna szyche co cie nauczy pokory
Zgłoś
Avatar
bogdanznosa 2013-05-11, 18:24
beemka beemką, ale czy ty kurwa wiesz czym jest rap? szacunek ptaków ulicy
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-05-11, 18:30 3
@ bogdanznosa

No właśnie słucha DOBREGO RAPU więc ty chyba nie wiesz co to RAP!
(no i to jedyne co w tym filmiku jest pozytywne)

A co do filmu:
Kolego ciesz się że trafiłeś na frajera i nie przyjechała policja bo była by to twoja wina.
Widać ewidentnie że nie zajechał Ci drogi i miałeś sporo czasu na umożliwienie mu zmiany pasa ruchu oraz na wyhamowanie!
Wiem że jesteś z Warszawy i u was chamskie zachowanie to norma ale pojedź do większego europejskiego miasta gdzie jest jeszcze większe natężenie ruchu i zobacz jak tam się jeździ!
Coś czuję że albo byś gdzie indziej dostał wpierdol za chujową jazdę albo byś się popłakał.

Kurwa mać gość na obcych blachach widać żę chce zjechać na prawy skrajny do skrętu ale jakiś buc oczywiście nie wpuści ...
Jak mnie tacy debile wkurwiają!
Zgłoś
Avatar
Elbi 2013-05-11, 18:37 1
Lepiej dla społeczeństwa by było gdyby takie gamonie jak Ty nie jeździły po miastach. Skoro uważasz, że kierowca BMW popełnił tak straszne wykroczenie, że trzeba było w niego stuknąć to masz nieźle w berecie poorane.
Zgłoś
Avatar
artiee 2013-05-11, 18:37 5
@upup Jaranie się rapem to pedalstwo a sokół i pono to ciota i chuj.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-05-11, 18:43 4
B-B napisał/a:





Tak zapewne słuchasz jedynej "słusznej" muzyki ...
Idź włosy umyj brudasie a nie wypisujesz bzdury w internecie!
Ps. Zmień wiek na prawdziwy bo śmierdzisz gimbusem na 530 kilometrów!



Jeśli ktoś nie słucha rapu to zaraz jest niemytym brudasem? Ciekawa interpretacja, dość gimbusi pogląd.

PS.

Nie trzeba słuchać rapu by wiedzieć że sokół i pono są chujowi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie