18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Witam. Od dłuższego czasu bardzo dużo jeżdżę po mieście (Warszawa), postanowiłem zamontować kamerę i nagrywać debili na drodze. W razie pytań o "zasłanianie tablic rejestracyjnych" i wypowiedzi znawców prawa na temat ochrony danych osobowych uświadamiam was że ustawa o ochronie danych osobowych nie uznaje tablic rejestracyjnych za dane osobowe podlegające ochronie.

Klasycznie kobieta + nawigacja, coraz częściej zauważana sytuacja.



Tutaj apogeum wkurwienia. Dokładnie ruszyłem wcześniej i powiedziałem sobie "nie hamuje", po ok. 4 minutach jazdy faktycznie nie zahamowałem. Pan chciał abym dzwonił na policje stwierdzając że jechał przepisowo, zmienił zdanie gdy uświadomiłem go że mam włączoną kamerę i wszystko nagrałem.



Każdemu kto posiada samochód polecam jazdę z kamerą, w wielu przypadkach chroni przed mandatem a nagranie może być bardzo fajnym dowodem w razie stłuczki czy też poważniejszego wypadku.
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-05-11, 18:45
Dżamal napisał/a:



Jeśli ktoś nie słucha rapu to zaraz jest niemytym brudasem? Ciekawa interpretacja, dość gimbusi pogląd.



Niekoniecznie ale kto normalny przypierdala się do tego kto czego słucha?
W "internetach" spotkałem się włąśnie tylko z tym że to "metalowcy/rockowcy" się przypierdalają do Rapu/innego gatunku muzyki.
Zgłoś
Avatar
bandorelos 2013-05-11, 18:47 6
Ty tępy egocentryczny inbecylu. Dużo jeździsz ? Chyba starego samochodem po bułki. Po to masz hamulce tępaku. Błędy każdy popełnia a świata na nogi nie postawisz jak przyp**** w kogoś. Jak dla mnie to powinieneś się spodziewać społecznej inicjatywy ze strony sadistica i nagranie powinno znaleść swój finał w sądzie. Powinno zostać Ci odebrane prawo jazdy. Czas reakcji zerowy, mózgu brak. Gość dostałby mandat za swoje przewinienia ale Ty miałbyś znacznie gorzej prze****. Ciesz się ze z tej BMKi nie wysiadł jakiś ogarnięty gość bo miałbyś gębe spraną.
Zgłoś
Avatar
Duszek Okruszek 2013-05-11, 18:48
@up
Czemu akurat "metalowcy/rockowcy"? Ja bym po prostu osoby które się przypierdalają do tego czego ktoś słucha nazwał zjebami.
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-05-11, 18:48 3
@up
Nie dostałby mandatu bo nic nie zrobił.
To ten kretyn w niego wjechał.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-05-11, 18:49 1
B-B napisał/a:



Niekoniecznie ale kto normalny przypierdala się do tego kto czego słucha?
W "internetach" spotkałem się włąśnie tylko z tym że to "metalowcy/rockowcy" się przypierdalają do Rapu/innego gatunku muzyki.



A ja się spotkałem z tym że rapowcy/hiphopowcy wyzywają ludzi nie słuchających jedynej słusznej muzyki od brudasów i ćpunów.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jedni uważają rap za chujowy, a inni (sądząc po Twojej wypowiedzi Ty też) muzykę gitarową za chujową, przyzwyczajaj się.
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-05-11, 18:51
Duszek Okruszek napisał/a:

@up
Czemu akurat "metalowcy/rockowcy"? Ja bym po prostu osoby które się przypierdalają do tego czego ktoś słucha nazwał zjebami.



Bo to są dwa style muzyki (rock/metal vs. Rap) których pseudo fani najbardziej spinają dupsko więc tak napisałem. Ale masz racje zwykłe zjeby.

Dżamal napisał/a:



A ja się spotkałem z tym że rapowcy/hiphopowcy wyzywają ludzi nie słuchających jedynej słusznej muzyki od brudasów i ćpunów.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jedni uważają rap za chujowy, a inni (sądząc po Twojej wypowiedzi Ty też) muzykę gitarową za chujową, przyzwyczajaj się.



Ja słucham rapu i nie mam problemu z tym że ktoś słucha rocka/metalu/popu itd.
A co do muzyki gitarowej też lubię niektóre kawałki i nie jestem zamknięty na jeden "słuszny" gatunek muzyki.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-05-11, 18:53
B-B napisał/a:

Ja słucham rapu i nie mam problemu z tym że ktoś słucha rocka/metalu/popu itd.
A co do muzyki gitarowej też lubię niektóre kawałki i nie jestem zamknięty na jeden "słuszny" gatunek muzyki.



Ale przed chwilą sam nazwałeś kogoś brudasem z niemytymi włosami, obraziłeś go kierując te słowa konkretnie do niego, a on czegoś takiego w Twoim kierunku nie uczynił.
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-05-11, 18:55
Dżamal napisał/a:



Ale przed chwilą sam nazwałeś kogoś brudasem z niemytymi włosami, obraziłeś go kierując te słowa konkretnie do niego, a on czegoś takiego w Twoim kierunku nie uczynił.



Zwyczajna prowokacja, typowe oko za oko i moim zdaniem uczynił.

artiee napisał/a:

@upup Jaranie się rapem to pedalstwo a sokół i pono to ciota i chuj.



Po mojemu nazwał mnie pedałem.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-05-11, 18:57
B-B napisał/a:



Zwyczajna prowokacja, typowe oko za oko i moim zdaniem uczynił.

Po mojemu nazwał mnie pedałem.



Więc skoro uznałeś że to typowy prowokator, to czemu zniżyłeś się do jego poziomu? Powinieneś w tym momencie okazać klasę, a nie chamstwo.
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-05-11, 18:58
Nie mogłem się oprzeć
Wszyscy mamy swoje słabości

A tak na poważnie to dlatego że jak widzę post w stylu "słuchanie rapu to pedalstwo" w temacie który nie ma nic wspólnego z rapem i ktoś pisze tylko po to żeby pisać, a co gorsze obrażaćinnych to mi ręce opadają i tracę nad sobą kontrolę
Zgłoś
Avatar
norbi7631 2013-05-11, 19:02 4
"Od dłuższego czasu bardzo dużo jeżdżę po mieście", w profilu ma 92' rocznik i prawo jazdy od maks 3 lat - no faktycznie dłuuugo jeździsz...
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-05-11, 19:06 2
norbi7631 napisał/a:

"Od dłuższego czasu bardzo dużo jeżdżę po mieście", w profilu ma 92' rocznik i prawo jazdy od maks 3 lat - no faktycznie dłuuugo jeździsz...


Może długo u niego oznacza że długo stoi w korkach? Albo długo idzie mu parkowanie
Dla każdego długo oznacza co innego
Zgłoś
Avatar
siwers3 2013-05-11, 19:07 7
Czuje się taki spełniony postawiłem piwa wszystkim, którzy pojechali po autorze tematu. (Jeśli kogoś pominęłam to sorry).

Właściwie co tu dodawać, temat wyczerpany.
A dla autora powinien być jeszcze profilaktyczny ban, niech to będzie dla niego znak, że może wypierdalać z takimi kretyńskimi filmami.
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2013-05-11, 19:09 3
Jeżeli byście słuchali rapu a nie tych polskich popierdółek to nikt by nic nie mówił. Polski rap to dno podobnie jak słuchacze z resztą z rockiem i metalem jest ta sama zasada, tyle że pancury chociaż są stali w poglądach i jak zapuszczą te perfidne długie wpłosy to słuchają tych tarek w miarę wiernie a na hiphop przyszła moda jak swego czasu na kibcowanie Barcelonie i gimbusy się tym jarają (a widać 20latkowie również). A co do Sokoła i Pono to podzielam "entuzjazm" przedmówców
Zgłoś
Avatar
cenius 2013-05-11, 19:11 3
Ja pjerdole co za baran

kurwa mać nie wierze

dałeś filmiki z których chciałeś wyśmiania kierowców a sam wyszedłeś na zjeba

ale widzę że słuchana muzyka idealnie koreluje z miąższem zamiast mózgu.

Typowy warszawiak idiota można rzec.

W pierwszym filmiku nie wiem po co ta spina, wystarczy przyhamować i poczekać.
Zresztą babkka w idealny sposób pokazała jak powinno reagowac się na klaksony od przygłupów - środkowym palcem.

A w drugim? jesteś przyjebańcem roku.
Wiesz na czym polega kultura jazdy warszawski gangsterze?

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie