18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Nauczycielka matematyki pozywa 11 uczniów.

Rodzice pozwanych uczniów powiedzieli: "takie sprawy dyscyplinarne, nagannego zachowania, ciężkiego zachowania powinni nauczyciele rozwiązywać w ramach szkoły, nie przed sądem"
Ja się z tymi rodzicami absolutnie zgadzam, ale tylko wtedy jeśli nauczyciel ma prawo wpierdolić gówniarzowi za zachowanie. Co to w ogóle jest za przerzucanie odpowiedzialności wychowawczych na szkołę? No chuj są ci rodzice?

Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-09-16, 14:09 7
Mamusia broni syneczka a syneczek ma na wszystko wyjebane full cap, ciuszki i biżuteria za 10.000 zł i kładzie na to wszystko chuja. Za starych dobrych czasów dostał by wpierdol od nauczyciela, od sąsiada wracając do domu i od ojca. I by się zaraz skończyły takie szczeniackie zagrywki jak rozmowa przez telefon na lekcji.. Ale nastały pedalskie czasy i jak klepniesz dziecko to już masz przejebane.

Wychowanie bezstresowe = pedał / dziwka.
Zgłoś
Avatar
M4rkOPL 2012-09-16, 14:22
O ja pierdole. Teraz widze że za to co my robiliśmy w gimbazjum to powinniśmy już dawno w poprawczaku siedzieć. Kobieta odważna, że nie dała się im lekceważyć i podała ich do sądu. Troche to zbyt drastyczne, ale ma do tego prawo.
Zgłoś
Avatar
maniek_elpolako 2012-09-16, 14:27
obozy niemieckie powinni otworzyć dla takich gówniarzy
tygodniowy obóz dla 14-latków
by sie gnoje nauczyły szacunku ,a jak nie to jeszcze na tydzień ich wysłać
Zgłoś
Avatar
SrogiSrom 2012-09-16, 14:31
chwała INOSOWI!
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2012-09-16, 14:37 1
Też byłem gimbusem, to co się dzieje w szkołach to przechodzi ludzkie pojęcia, rozumiem, hormony itp, ale można pośmiać się razem z nauczycielami. Można połączyć naukę i bekę w jakiś sposób, rozluźnić lekcje. Najgorsze są w tym wszystkim pseudo JP-ki. To jest taka bieda umysłowa, że masakra. Jebią policję dopóki nie podejdzie do nich funkcjonariusz na kilka metrów albo ktoś ukradnie im rower, wtedy proszą o pomoc coś co przed chwilą "jebali", to mnie rozpierdala zawsze.
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-09-16, 14:48 2
Newgate napisał/a:


Wychowanie bezstresowe = pedał / dziwka.



Oj jesteś w błędzie. To nie wychowanie bezstresowe. Ja miałem zwykłe wychowanie pasem przez dupę a potem lałem połowę klasy w podstawówce, więc to też nie wyjście. Jak przestano mnie lać ja przestałem lać innych uczniów. To nie zależy od wychowania a od człowieka. Jeden przy bezstresowym wychowaniu będzie grzeczny i posłuszny aby mu nie zabrali tego co kocha/lubi a inny nie.

Najlepiej jest zabrać tych najcwańszych i najbardziej pyskatych to reszta się uspokoi a nie karać całą grupę. Karzemy najgorszego miesiącem w odosobnieniu (broń Boże poprawczak, tam się jeszcze nauczy debil gorszych sztuczek, zamknąć go w pustym pokoju) a resztę boleśnie ukarać odcięciem od wszystkiego (łącznie z komórką, pieniędzmi oraz wyjściami z domu). Areszt domowy i odechce im się wyskoków.
Obecnie trzeba karać takich kuracją psychologiczną, a nie kary cielesne bo to nic nie da, poboli poboli i przestanie. Jak psychicznie oberwą to zostanie to doświadczenie w nich na zawsze i tacy będą przestrogą dla innych aby się pilnować.

Zdecydowanie jestem przeciw temu co zrobiła ta nauczycielka. Kiedyś niektórzy z nich mogą wyrosnąć na porządnych ludzi i mogą chcieć zacząć gdzieś pracować a tu dupa. Karany? To wypad, nie ma pracy.
Do tego słyszałem o tej nauczycielce i wiem, że ona wcale taka super świetna nauczycielka nie jest. To taka typowa histeryczka co drze się jak ktoś krzywo usiądzie. Takich bab na osiedlach jest w brud.
Zgłoś
Avatar
jirki 2012-09-16, 14:52 2
Bambiś napisał/a:

I dobrze. Więcej takich akcji, bo bachory robią się coraz bardziej bezkarne.

I co to za pierdolenie, że to dzieci więc nie powinno się ich karać?!



fakt, może w innych tematach mamy różne zdania, ale tutaj aż kurwa się zalogowałem, żeby Ci piwo postawić, bo prawdę prawisz....

Młodociane kurwiszcze, myślą, że są bezkarne...
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-09-16, 14:52
Jeszcze jestem za tym, by taki nauczyciel mógł jednemu i drugiemu strzelić w ryj. Bardzo dobrze zrobiła i niech mają te swoje kartoteki.
Zgłoś
Avatar
imbryg 2012-09-16, 14:56
Kurwa, czy jedynie ja trafiłem 5 lat temu na normalną klase w gimbazie? Jak jakis fajfus zaczął pyszczeć do nauczyciela, to cała klasa go uspokajała..... Moim zdaniem, ta nauczycielka odjebała zajebisty motyw. Wiele nauczycieli straszyło pozwem, ale chyba żaden nie miał takich jaj jak ta kobieta. Ja osobicie popieram postawe tej babki, bo jak patrze teraz na tych ludzi, którzy w tym roku wyszli z gimnazjum to kurwa głowa mała.
Zgłoś
Avatar
losterlse 2012-09-16, 14:56 2


Jebany gimbus
Zgłoś
Avatar
rimogyz 2012-09-16, 14:59
@Magnic:

bzdura z tymi kartotekami. Gnojki na pewno nie dostaną kary większej niż 3 lata pozbawienia wolności (o ile w ogóle można o takiej karze mówić w tym wypadku - raczej będą to przymusowe prace społeczne, wizyty u psychologa i dozór kuratora), a więc po pięciu latach wyrok ulega (z mocy prawa, bądź na wniosek skazanego) zatarciu. Nie ma go w aktach. A więc zanim staną się 'produktywnymi' obywatelami, ich akta będą czyste.

[edit:]
a może dzięki temu, że będą mieli już nawalone w papierach, to uspokoją się do czasu dotarcia do wieku, w którym człowiek zaczyna jakkolwiek myśleć.
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-09-16, 15:11
@rimogyz,

a mi się wydaje, że nic nie dostaną, bo ich będzie 11 zeznawało przeciwko 1 osobie, chyba że inni uczniowie potwierdzą wersję nauczycielki, jeśli jednak tak się nie stanie to sąd umorzy sprawę. Ja tak myślę, ale zobaczymy jak się to potoczy.
Zgłoś
Avatar
sorra18 2012-09-16, 15:18
Rodzice klada lache a dzieciaki sraja w szkole na lawke po czym strzelaja w pysk nauczyciela. Po czym oczekuje sie ze ten ma bic brawo i winszowac. Powinno sie gnojow izolowac albo powinna byc szkola specjalna w kazdym miescie i barachlo za odpowiednia ilosc skurwysynstwa wysylac do takiej placowki z ostrym rygorem i chuj spokojne dzieci by sie uczyly w spokoju.
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-09-16, 15:20
Magnic napisał/a:



Ja miałem zwykłe wychowanie pasem przez dupę a potem lałem połowę klasy w podstawówce, więc to też nie wyjście.



Jak nie ? W podstawówce zapewne biłeś tych którzy dali sobie na to pozwolić (w moim słowniku cipki/pedały). No i co? Wyrosłeś z tego i pewnie nie jesteś teraz jakąś tępą pizdeczką, która daje sobie w kasze dmuchać.(I ubiera się w te pedalskie stroje) Zostało Ci przyswojone w dzieciństwie co jest dobre i co złe i szacunek do osoby starszej. Ja z tego pokolenia, które dostawało baty za swoje "wyskoki" nie znam ani jednego debila, który ponad wszystko stawia swoją opinię wśród grupy i stara się zabłysnąć swoim debilizmem.
Zgłoś
Avatar
rimogyz 2012-09-16, 15:23
pieto90 napisał/a:

@rimogyz,

a mi się wydaje, że nic nie dostaną, bo ich będzie 11 zeznawało przeciwko 1 osobie, chyba że inni uczniowie potwierdzą wersję nauczycielki, jeśli jednak tak się nie stanie to sąd umorzy sprawę. Ja tak myślę, ale zobaczymy jak się to potoczy.



@Pieto90,

i wiesz co jest najgorsze? Że masz rację...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie