18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
smc 2024-05-14, 22:40 80
Stąd się bierze rasizm...
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-05-14, 22:40 42
Odwrócony rasizm ..... Kurwa pokazał bym jej co to rasizm zajebał bym jej kopa w tą czarną pizde to by kurwa glan został w środku...
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2024-05-14, 22:41 23
Czy ta murzynka nie powinna nosić kagańca i obroży? Przecież na wolności zagraża ludziom!
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-05-14, 22:47 26
Za takie coś to bym tej kurwie mordę rozjebał i to jeszcze w szkole zanim by policja po nią a później również po mnie przyjechała. Nie darował bym !

A i jeszcze coś,ja zawsze twierdziłem że kobiety też się bije jak na to zasłużą, tak samo jak mężczyzn.

Gdyby to było wasze dziecko to też byście na tą lochę ręki nie podnieśli ? Bo to '' kobieta '' a kobiet jak SAMI twierdzicie (co by nie zrobiła) się nie bije ?
Zgłoś
Avatar
Critic4ll 2024-05-14, 22:47 3
ciekawe co ta młoda odjebała... bo to ni cholery nie wygląda jak by małpa się wyżywała a raczej jak mój stary nauczyciel od historii próbował zapanować nad gówniarzeria stosując tzw kokosa nie chcecie wiedzieć co to był kokos za to mogę powiedzieć, że dzisiaj za to by go wyjebali ;]
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-05-14, 22:48 13
Pomyśleć że kiedyś nasi pradziadowie by ją zapierdolili za to i nikt nawet by nie miał pretensji nawet własciciel ..... Ba właściciel by musiał płacić odszkodowanie za poniesione straty materialne i emocjonalne i za niedopilnowanie murzynki
Zgłoś
Avatar
onucek 2024-05-14, 23:22 27
silwerbalk napisał/a:

Odwrócony rasizm ..... Kurwa pokazał bym jej co to rasizm zajebał bym jej kopa w tą czarną pizde to by kurwa glan został w środku...



nie ma czegoś takiego jak "odwrócony rasizm". nie powielaj żydolewackiej sraki.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-14, 23:29
smc napisał/a:

Stąd się bierze rasizm...


… z kątowni! Ta czarna to przykład banderowca i lewaka!
Zgłoś
Avatar
Roskosmos 2024-05-14, 23:58
Ja bym jej kamieniem w łeb zajebał
Zgłoś
Avatar
joti 2024-05-15, 0:05 2
Trochę jak nasze szkoły w PRL i na początku lat 90. Chociaż ja nigdy nie zarobiłem obicia przez nauczyciela, to byłem tego świadkiem, właśnie wobec dzieci w tym wieku. Czasy u nas się zmieniły, a w USA nie.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-05-15, 0:16 3
smc napisał/a:

Stąd się bierze rasizm...



Raczej po prostu z obserwacji faktów.


silwerbalk napisał/a:

Ba właściciel by musiał płacić odszkodowanie za poniesione straty



A wyjaśnisz, jak kiedyś mogłoby dojść do tego, by Murzynka uczyła białą?
W szkole?
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-05-15, 5:00 1
Ajot napisał/a:

Trochę jak nasze szkoły w PRL i na początku lat 90. Chociaż ja nigdy nie zarobiłem obicia przez nauczyciela, to byłem tego świadkiem, właśnie wobec dzieci w tym wieku. Czasy u nas się zmieniły, a w USA nie.



U mnie w wiejskiej szkole pod koniec lat 80 za złe zachowanie szło się do kąta i klęczało z rękami do góry. Jak ktoś bardziej wkurwił gestapowca tzn nauczyciela- najczęściej starą grubą babe to wyciągałeś ręce a ta napierdalała grubą linijką- piekło jak cholera.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-05-15, 7:50 1
SkoPio1 napisał/a:

Raczej po prostu z obserwacji faktów.

A wyjaśnisz, jak kiedyś mogłoby dojść do tego, by Murzynka uczyła białą?
W szkole?



A wyjaśnisz mi jak dzisiaj do tego dochodzi? Nie dość że mówić po angielsku, to wredna, tłusta kurwa. Co najwyżej bananową na soku z winogron ich mogła uczyć jak się przyrządza.
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-05-15, 8:14 10
Kurwa jaki pojebany system że wpuścili szympansicę za mury szkoły
Zgłoś