18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Netflix robi sieczkę z mózgu małym dzieciom
H................y • 2023-06-20, 21:11
Jeśli posiadacie potomstwo, to je chrońcie przed marksizmem kulturowym i programowaniem społecznym oraz lewacką indoktrynacją. Za onkologa nie zwracam...

Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-06-21, 0:05 5
Bo trzeba krótko i jasno

Zgłoś
Avatar
kocur 2023-06-21, 0:06
Opie zapraszam do mojego dołu z wapnem, skoro to oglądasz idealnie tam pasujesz.
Zgłoś
Avatar
to_tylko_on 2023-06-21, 0:09 1
Ja pierdole
Zgłoś
Avatar
L................Z 2023-06-21, 0:15 8
Kurwa najgorsze jest to, że cała masa ludzi ogląda tego zjebanego netflixa. Przykładają rękę do niszczenia norm moralnych i kurwa praw natury. No ja pierdole.
Zgłoś
babazwozu napisał/a:

Netflix. Spokojnie omijaj cały.



Jest kilka dobrych rzeczy na Netflix np. serial star trek stare odcinki oglądam.
Zgłoś
Avatar
HoleGG 2023-06-21, 0:28 3
0rion napisał/a:

trzeba byc jakims polmozgiem zeby nie widziec tego jakie to jest pokurwione, tymbardziej puszczanie tego dzieciom. tak czy siak, myslicie ze one wogole cos z tego kurwa rozumieja?



Nie, ale gowno powtarzane milion razy utknie dzieciakowi w bani, a co za tym idzie będzie ukierunkowany na lgbthqtv, krwa w jakich czasach żyjemy. Odpalać piece !
Zgłoś
Avatar
mynameisgod 2023-06-21, 0:28
...odwracają uwagę tym gównem, wymyślili sztuczne problemy, to jakiś gender, to jakaś lipna pandemia, teraz wojna (propmowana w tw)
przecież te gendery normalnie wymrą bez propagandy i ciągłej stymulacji tego sztucznego zjawiska ...
jeśli są ludzie z dziwactwami to jest ich naprawdę mało...

w usa tylko w teksasie zabronili dzieciom zmieniać płeć
Zgłoś
Avatar
Z................w 2023-06-21, 1:24
Ale to jest nie uniknine no chyba że...
Zgłoś
Avatar
0rion 2023-06-21, 1:25 2
HoleGG napisał/a:

Nie, ale gowno powtarzane milion razy utknie dzieciakowi w bani, a co za tym idzie będzie ukierunkowany na lgbthqtv, krwa w jakich czasach żyjemy. Odpalać piece !



ano, taka prawda tak sie wlasnie programuje spoleczenstwo
Zgłoś
Avatar
maniu1962 2023-06-21, 2:53 9
U mnie stara z obrzydzeniem patrzy na takie akcje. To się jej pytam po jakiego hugona im co miesiąc kasę dajesz. "Bo mają kilka fajnych seriali" i tak to się kręci prawda, sadolki z abonamentami?
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-06-21, 3:36 2
0rion napisał/a:

trzeba byc jakims polmozgiem zeby nie widziec tego jakie to jest pokurwione, tymbardziej puszczanie tego dzieciom. tak czy siak, myslicie ze one wogole cos z tego kurwa rozumieja?



Chodzi im o to, żeby się z tym obyły i uważały to za normę, a nawet nowoczesność, czyli coś do czego powinny dążyć.
Tak, to pranie mózgów. Te czerwone kurwy zawisną za to.
Zgłoś
Avatar
Janko 2023-06-21, 3:44 7
Jebane kurwy L G B T
Zgłoś
Avatar
Obersturmbannkiller 2023-06-21, 4:26
Krowę niebinarna na hamburger. Srają tym gdzie popadnie są granicę uczą dzieci tego syfu, meinkampf musi zostać podręcznikiem, ile można znosić te pierdolenie + murzyni + ostatnie wydarzenia ubogacanie kulturowe. Ile można.
Zgłoś
Avatar
danielxc717 2023-06-21, 6:05 4
Pavixon napisał/a:

tak, bo najlepiej dać chłopcom karabiny, a dziewczynkom lalki w wózkach...



No tak debilu.

To daj, swojemu synowi lalkę i ubierz go na różowo i poczekaj aż ci przyniesie jakiegoś pedała za rękę w leginsach
Zgłoś
Avatar
PutinToSmiec 2023-06-21, 6:43
Chrońcie dzieci xD ale ktos ma dobrą paranoje .. zapewne wyborcy konfy lub pisu xD zachód nie dobry ale uzywac technologi do wygodnego zyciani obrony kraju to juz luz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie