18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Nie dajesz forsy Owsiakowi?
parzyh • 2014-01-14, 19:34
Natknąłem się na taki oto mądry artykuł

"Trafiłem dzisiaj na artykuł mówiący o tym, że nie warto dawać Owsiakowi[...]
Wszystkim dupomądrym (prawdopodobnie potrzebującym hospitalizacji psychiatrycznej) życzę jednej odważnej decyzji. Napiszcie sobie prosty dokument o treści takiej jak poniżej:

Ja niżej podpisany Adam Samodzielny,
oświadczam i proszę o poszanowanie mojej decyzji.
W sytuacji wymagającej ratowania mojego życia, bądź jakiejkolwiek
innej sytuacji szpitalnej podczas której wykorzystywany jest sprzęt
zakupiony przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, proszę o zaniechanie
wszelkich działań. Nie chcę, aby moje życie było zależne od sprzętu finansowanego
w ten sposób.
Jeśli moje dziecko trafi do szpitala na badania, nie używajcie aparatów
do badania słuchu. Moje przekonania są silniejsze niż życie i zdrowie moich bliskich.
Jeśli kiedykolwiek moi dziadkowi trafią do szpitala na geriatrię,
zostawcie ich w spokoju.
Wolę, żeby poczekali na swój koniec, niż mieli szansę na życie
wspierane przez tę szatańską machinę.
Oświadczam również, że jestem w pełni poczytalny.
niżej podpisany
…………….
Styczeń 2014
############################
Nie wiem co tu można więcej powiedzieć.
Zdaję sobie sprawę, że to burdel w naszym kraju powoduje, że szpitale są
słabo wyposażone. Nie chcesz, nie dawaj tej złotówki do puszki. Nie bądź biedniejszy.Kup sobie za to bułkę. Bądź zwycięzcą. Narzekaj, że instytucja potrzebuje pieniędzy na działanie."

żródło: tatawpracy.pl
Zgłoś
Avatar
PureWhite 2014-01-15, 0:56 2
Autor pow. tekstu nie jest ani mądry ani pewnie głupi, jest ignorantem. Dopóki istnieje przymusowa służba zdrowia, która okrada mnie z kilkuset zł m.in. na NFZ te chuje mają obowiązek leczyć mnie i każdego innego ciężko pracującego legalnie w tym kraju w razie wypadku. Gówno mnie obchodzi czy sprzęt funduje WOŚP czy Caritas czy robią to z moich przymusowych składek. Płacę (przymusowo) więc wymagam.
Zgłoś
Avatar
Peciak 2014-01-15, 1:02 3
a jak jadę do Ukrainy po szlugi i nie płacę tam żadnych podatków, opłat itp. To mam wypełnić oświadczenie, że w związku z tym, że nie płacę podatków na Ukrainie to nie będę korzystał z dróg za nie wybudowanych?

a kto będzie te urządzenia obsługiwał? Też Owsiak? a może brudasy z Woodstocku?! Nosz kurwa trzymajcie mnie. Chuj Ci do tego komu i na co daję, ale jak tak bardzo chcesz to Ci powiem, że przymusowo daję na tych darmozjadów lekarzy i NFZ i od 2 lat nie mogą mi POSTAWIĆ DIAGNOZY a co dopiero mówić o leczeniu. Moi rodzice zapłacili w podatkach w tamtym roku ponad 11 tys zł na NFZ ale do dentysty czy innych specjalistów trzeba chodzić i tak prywatnie, 2x płacą za to samo.

Nie mam nic do Owsiaka, ani podobnych inicjatyw, ale kurwa mi nikt nic nie dał, wręcz przeciwnie zajebują mi regularnie hajs nie potrafiąc mnie wyleczyć. Kto chce to daje, kto nie to nie i nikomu chuj do tego. Jakbym miał więcej to bym dawał, ale na konkretny wybrany przez siebie cel.
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2014-01-15, 1:02 1
Częsty problem w naszym kraju jest taki, że im więcej damy na instytucje (typu szpitale itp.) tym więcej pójdzie się jebać i będą potrzebowali więcej, bo kasa poszła gdzieś na bok. Ale żeby jakoś te instytucje działały potrzebne są właśnie te pieniądze, bez nich będzie jeszcze większy burdel.

Autor pisze żeby przeciwnicy WOŚP nie korzystali z sprzętu kupionego przez nich. A czy przeciwnik rządu ma nie płacić podatków? Przeciwnicy WOŚP raczej są zdania, że ta fundacja pożera zbyt dużą część darowizn na samo działanie, a nie którzy że zespół Owsiaka bierze spora sumkę dla siebie. Może i mają rację tego nie wiem. Równie dobrze można powiedzieć zawziętym antykatolom i twardym miłośnikom WOŚPu żeby nie korzystali z pomocy Caritasu.

Może jeszcze wprowadzą liczniki z jakiego sprzętu WOŚP można korzystać np. w 2013 roku dałem na WOŚP 5 zł więc mogę skorzystać tylko 1 raz ze sprzętu z serduchem.

Teoretycznie taki sprzęt nie powinny kupować fundacje, to powinien kupować szpital, ale wiadomo jaki jest burdel u nas i fundacje muszą przez cały czas wspierać szpitale.
Zgłoś
Avatar
prph 2014-01-15, 1:07 1
Peciak napisał/a:

Chuj Ci do tego komu i na co daję, ale jak tak bardzo chcesz to Ci powiem, że przymusowo daję na tych darmozjadów lekarzy i NFZ i od 2 lat nie mogą mi POSTAWIĆ DIAGNOZY a co dopiero mówić o leczeniu. Moi rodzice zapłacili w podatkach w tamtym roku ponad 11 tys zł na NFZ ale do dentysty czy innych specjalistów trzeba chodzić i tak prywatnie, 2x płacą za to samo.



Skoro starzy płacą, to gówno dajesz przymusowo na cokolwiek.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2014-01-15, 1:14
Wszystko spoko, tylko samorządy z mojej kasy (jako obywatela) zorganizowały dla niego całą tę obstawę policji, straży itd. Z tego też powodu dałem kasę na Owsiaka nawet jeśli nie chciałem.
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-01-15, 1:31
Tak czytam którąś z kolei dyskusję na temat Owsiaka. I tak zastanawiam się kto najwięcej szczeka i stęka w tych dyskusjach, czy ci co dali do puchy i się czują wydymani, czy ci co nie dali nic.

To tak jakbym stanął pod kościołem i truł dupę tym wszystkim starym kurwom aby na tacę nie dawały i argumentował swoją chujowatą prośbę, tym, że żadna religia nic mądrego nie wniosła do życia przez jakieś ostanie 2000 lat.

Nie chcę, nie daję, nie truję dupy innym o dawaniu hajsu.
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-01-15, 1:45
korinogaro napisał/a:

Wszystko spoko, tylko samorządy z mojej kasy (jako obywatela) zorganizowały dla niego całą tę obstawę policji, straży itd. Z tego też powodu dałem kasę na Owsiaka nawet jeśli nie chciałem.



to w sumie, jedyna impreza w twojej wiosce raz do roku, złodziejstwo
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2014-01-15, 1:53
Owsikowa fundacja zebrala kilkanascie milionow, i juz krzyk ze kilka mln moglo sie ulotnic... A tymczasem na wskutek rzadowych machlojek, jednego dnia skarb panstwa stracil kilkadziesiat mln... Jednak wladza potrzebuje kozla ofiarnego... Owsika, ktory musi zbierac baty od spoleczenstwa, tylko po to by odwrocic uwage gawiedzi od wiekszych problemow.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2014-01-15, 2:15
@xts, a żebyś wiedział że Szczecin to wioska.
Zgłoś
Avatar
l................1 2014-01-15, 2:52 1
xts napisał/a:



bardzo polityczny. w chuj wpływa na moje życie polityczne. normlanie dzięki niemu wiem na kogo głosować.



to sprawdź sobie kurwa kim był i dalej jest Owsiak, pierwsze 5 minut chociaż, chociaż całość to są jego brudy
zrobił z buntowników pokorne cielaki
youtube.com/watch?v=jdCYdrWWrvQt=430

jeżeli chodzi o sprzęt to przyznaje się do jadu z mojej strony, wkurwia mnie że miesza działalność polityczną z charytatywną, no ale to jest jedyny plus owsiaka, że chociaż lwia część pomaga dzieciom, to jego tarcza Egida PRowa

chciałbym żeby Owsiak był prawdziwym "hipisem" niepolitycznym, ale to nie prawda, wtedy nie byłby w tv, i nie zbudowałby takiej organizacji
Zgłoś
Avatar
F1le 2014-01-15, 6:06
Pierdolenie, gdyby to państwo działało w zdrowy, normalny sposób, to nie potrzebowalibyśmy człowieka, który by organizował zbiórki pieniędzy pobierając część dla siebie.
Zgłoś
Avatar
romozomo 2014-01-15, 6:52
Ludzki mózg jest nieodgadniony.
Zgłoś
Avatar
donRafael 2014-01-15, 9:03
ja rozumiem, że ktoś może zwyczajnie w świecie nie chcieć wrzucić do puszki wośpu, bo ma takie widzimisie. okej, Twoja sprawa, może kiedyś sprzęt z serduszkiem Ci pomoże i zmienisz zdanie. Ale pierdolenie non stop farmazonów, czy podawanie zjebanych zestawień stworzonych przez chuja wartych gimbo-dziennikarzy powinno być z automatu karane przynajmniej grzywną. Za to można iść do sądu, wiecie?

Do chuja pana, żaden z tych roznosicieli plotek nie zadał sobie tak naprawdę trudu przeczytania dokładnie wszystkich sprawozdań itp, tylko się powołuje na kolorowe infografiki, bo jego stan intelektualny nie pozwala mu na nic więcej
Zgłoś
Avatar
pawu95 2014-01-15, 9:05
Analogicznie jeśli ktoś uchyla się od płacenia podatków, lub po prostu jest po prawej stronie:

Ja niżej podpisany Adam Samodzielny,
oświadczam i proszę o poszanowanie mojej decyzji.
W sytuacji kiedy wyjdę z mojej posesji na państwową ulicę lub w innej sytuacji, w której będę próbował skorzystać z dobra wspólnego, proszę o zastrzelenie mnie i wrzucenie z powrotem na moje pole cebuli. Nie chcę, aby moje działania były wspomagana przez nasze kochane totalitarne państwo. Nie życzę sobie również, aby Rzeczpospolita Polska ścigała przestępców, którzy dopuścili się jakichkolwiek przewinień wobec mnie oraz osób ze mną powiązanych tj. mojej rodziny, moich przyjaciół, moich znajomych, moich rodaków.
Oświadczam również, że jestem w pełni poczytalny.
niżej podpisany
…………….
Styczeń 2014
Zgłoś
Avatar
Radoslaf 2014-01-15, 9:55
xts napisał/a:



bardzo polityczny. w chuj wpływa na moje życie polityczne. normlanie dzięki niemu wiem na kogo głosować.

ale ty wiesz lepiej, że sprzęt który kupi jest nieodpakowany.

rzuć tutaj przykładami. No bo chyba masz więcej niż jeden?

Czekam na linki z fakt.pl i se.pl



Proszę kolego tak zależy fundacji na tym żeby jej sprzęt nie leżał odłogiem i to na twoim ulubionym portalu pewnie uznasz za wiarygodne
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie