18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Nie dajesz forsy Owsiakowi?
parzyh • 2014-01-14, 19:34
Natknąłem się na taki oto mądry artykuł

"Trafiłem dzisiaj na artykuł mówiący o tym, że nie warto dawać Owsiakowi[...]
Wszystkim dupomądrym (prawdopodobnie potrzebującym hospitalizacji psychiatrycznej) życzę jednej odważnej decyzji. Napiszcie sobie prosty dokument o treści takiej jak poniżej:

Ja niżej podpisany Adam Samodzielny,
oświadczam i proszę o poszanowanie mojej decyzji.
W sytuacji wymagającej ratowania mojego życia, bądź jakiejkolwiek
innej sytuacji szpitalnej podczas której wykorzystywany jest sprzęt
zakupiony przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, proszę o zaniechanie
wszelkich działań. Nie chcę, aby moje życie było zależne od sprzętu finansowanego
w ten sposób.
Jeśli moje dziecko trafi do szpitala na badania, nie używajcie aparatów
do badania słuchu. Moje przekonania są silniejsze niż życie i zdrowie moich bliskich.
Jeśli kiedykolwiek moi dziadkowi trafią do szpitala na geriatrię,
zostawcie ich w spokoju.
Wolę, żeby poczekali na swój koniec, niż mieli szansę na życie
wspierane przez tę szatańską machinę.
Oświadczam również, że jestem w pełni poczytalny.
niżej podpisany
…………….
Styczeń 2014
############################
Nie wiem co tu można więcej powiedzieć.
Zdaję sobie sprawę, że to burdel w naszym kraju powoduje, że szpitale są
słabo wyposażone. Nie chcesz, nie dawaj tej złotówki do puszki. Nie bądź biedniejszy.Kup sobie za to bułkę. Bądź zwycięzcą. Narzekaj, że instytucja potrzebuje pieniędzy na działanie."

żródło: tatawpracy.pl
Zgłoś
Avatar
r................a 2014-01-14, 21:37 1
Strasznie podobne do wyskrobię się w wigilię.
Zgłoś
Avatar
Nav 2014-01-14, 22:37 4
wykop.pl/ramka/1819096/zestawienie-zarzutow-wobec-wosp-i-ich-konfronta...

Tutaj ktoś bardzo ładnie przedstawił jak funkcjonuje WOŚP, polecam wszystkim z bólem dupy (przed przeczytaniem zalecam zaaplikowanie maści)
Zgłoś
Avatar
Marxe 2014-01-14, 23:20 7
ja pierdole,ludzie przyjmijcie do kurwy nędzy jedną prostą zasadę:CHCĘ TO DAM,NIE, TO NIE DAM,bo powoli zaczyna wkurwiać ta cała nagonka

i chciałbym zobaczyć miny wszystkich tych przeciwników,którzy zostaliby rozjebani na drodze a potem zobaczyli,że są podłączeni do sprzętu z serduchem
Zgłoś
Avatar
Chuck_Taylor 2014-01-15, 0:03
A jeśli komuś nie pasuje NFZ to też ma napisać odpowiednią karteczkę? Dobre hehehe ;D
Zgłoś
Avatar
srasshole 2014-01-15, 0:26 4
Pindol1996 napisał/a:



Ministrant? czy Wikary?



twój stary
Zgłoś
Avatar
lary83 2014-01-15, 0:39
Sprzet kupiony dzieki zebraninie Owsiaka nalezy do NFZ na ktore kazdy Polak lozy w formie podatkow a wiec ma prawo zniego korzytac co jest zagwarantowane w konstytucji. Dziekuje.
Zgłoś
Avatar
imperatoro 2014-01-15, 0:44 1
Nie jeden szpital ma większy dług niż cała ta kasa zbierana przez Owsika, więc o czym tu mowa ?
Zgłoś
Avatar
RysioMisio 2014-01-15, 0:44 7
lem111 napisał/a:

spoko i tak nic to nie zmieni bo sprzęt tego politycznego pachoła, Owsiaka, najczęściej jest nieodpakowany z folli i nieużywany,



No mi na przykład ten "nieodpakowany" sprzęt uratował życię więc ZAMKNIJ KURWA RYJ
p.s: tak wiem, ostrzeżenie, trudno
Zgłoś
Avatar
amado22 2014-01-15, 0:46
Chyba się popłaczę
Zgłoś
Avatar
kiery 2014-01-15, 0:49 3
każdy kto chce niech daje koniec kropka jednak trzeba powiedzieć że:
1. Gdyby nieudolność Naszego państwa to taka narodowa ściepa by nie miała sensu.
2. Fajnie że potrafimy się dzielić i powstają takie akcje brawa dla Owsiaka !
3. Zamiast napierdalać na Owsiaka przenieśmy tą straconą energię na rząd bo to on jest głównym problemem nie biedny Owsiak.
4. Osobiście nie daję bo nie i chuj.
Zgłoś
Avatar
razmus 2014-01-15, 0:50
ktoś już wyżej wrzucił link do jasnego wyliczenia co się dzieje z kasą ze zbiórki, inni wspominają ile osób widziało na własne oczy sprzęt z serduszkiem ( ja też przez syna miałem niestety przyjemność), nie wiem co więcej można napisać, chyba tyle - chuj wam w dupę!
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-01-15, 0:52
lary83 napisał/a:

Sprzet kupiony dzieki zebraninie Owsiaka nalezy do NFZ na ktore kazdy Polak lozy w formie podatkow a wiec ma prawo zniego korzytac co jest zagwarantowane w konstytucji. Dziekuje.



no nie bardzo, jakas placówka nfz ostatnio niezgodnie z umową użytkowała sprzęt wośp i został odebrany więc co za kocopoły pierdolisz. śmieciu pierdolony pytam się

było pare takich przypadków:

katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,14956689,Sprzet_odebrany_przez_WOS...

jeden z nich
Zgłoś
Avatar
orwell14 2014-01-15, 0:53 1
Sracie się jak nie wiadomo co. Różnicę w sprawozdaniach finansowych fundacji widzi każdy kto ma własny mózg, kwestia podejścia "ale wolę jednak pomóc" lub "nie lubię być robiony w chuj.a", ale niech nikt nie robi wała, że "gdyby nie Owsiak to szpitale byłby puste". Zbiórka orkiestry to promil tego co NFZ przeznacza na sprzęt( dla debili - 0.1 %).

Takie coś znalazłem, ciekawe kontrowersje.net/przez_12_lat_owsiak_m_g_zbudowa_10_budzik_w_ale_wola_...
Zgłoś
Avatar
prph 2014-01-15, 0:55
Zawsze ktoś pierdoli... Owsiakowi NIE! Caritas więcej oddaje! Chcesz pomóc, odwiedź dzieci w szpitalu, daj im czekoladę! Problem w tym, że te drące ryje nigdy nie dają ani Caritasowi, ani nie odwiedzają dzieci. Skąpe chuje, którym żal jest 10zł. Nie chcesz, nie dawaj. Po chuj idziesz do lekarza, jak jesteś chory? Pomocy szukasz? Nie pomagasz, nie oczekuj pomocy.

Jak można nie dać kasy na ratowanie życia dzieci? o_O
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-01-15, 0:55
orwell14 napisał/a:

Sracie się jak nie wiadomo co. Różnicę w sprawozdaniach finansowych fundacji widzi każdy kto ma własny mózg, kwestia podejścia "ale wolę jednak pomóc" lub "nie lubię być robiony w chuj.a", ale niech nikt nie robi wała, że "gdyby nie Owsiak to szpitale byłby puste". Zbiórka orkiestry to promil tego co NFZ przeznacza na sprzęt( dla debili - 0.1 %).

Takie coś znalazłem, ciekawe kontrowersje.net/przez_12_lat_owsiak_m_g_zbudowa_10_budzik_w_ale_wola_...



tylko głupcze, autor tego artykułu został pozwany i został zrównany z gównem albo z cyganerią w sądzie za kłamstewka.

ktoś wcześniej wklejał ale ty wiesz lepiej

wykop.pl/ramka/1819096/zestawienie-zarzutow-wobec-wosp-i-ich-konfronta...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie