18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Nie dajesz forsy Owsiakowi?
parzyh • 2014-01-14, 19:34
Natknąłem się na taki oto mądry artykuł

"Trafiłem dzisiaj na artykuł mówiący o tym, że nie warto dawać Owsiakowi[...]
Wszystkim dupomądrym (prawdopodobnie potrzebującym hospitalizacji psychiatrycznej) życzę jednej odważnej decyzji. Napiszcie sobie prosty dokument o treści takiej jak poniżej:

Ja niżej podpisany Adam Samodzielny,
oświadczam i proszę o poszanowanie mojej decyzji.
W sytuacji wymagającej ratowania mojego życia, bądź jakiejkolwiek
innej sytuacji szpitalnej podczas której wykorzystywany jest sprzęt
zakupiony przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, proszę o zaniechanie
wszelkich działań. Nie chcę, aby moje życie było zależne od sprzętu finansowanego
w ten sposób.
Jeśli moje dziecko trafi do szpitala na badania, nie używajcie aparatów
do badania słuchu. Moje przekonania są silniejsze niż życie i zdrowie moich bliskich.
Jeśli kiedykolwiek moi dziadkowi trafią do szpitala na geriatrię,
zostawcie ich w spokoju.
Wolę, żeby poczekali na swój koniec, niż mieli szansę na życie
wspierane przez tę szatańską machinę.
Oświadczam również, że jestem w pełni poczytalny.
niżej podpisany
…………….
Styczeń 2014
############################
Nie wiem co tu można więcej powiedzieć.
Zdaję sobie sprawę, że to burdel w naszym kraju powoduje, że szpitale są
słabo wyposażone. Nie chcesz, nie dawaj tej złotówki do puszki. Nie bądź biedniejszy.Kup sobie za to bułkę. Bądź zwycięzcą. Narzekaj, że instytucja potrzebuje pieniędzy na działanie."

żródło: tatawpracy.pl
Zgłoś
Avatar
WalniętyKnur 2014-01-15, 10:38 1
mam wrazenie, że ten cały ból dupy o owsiaka i wośp to dlatego,że robi niedzielną konkurencję i ludzie zamiast dac na potrzeby parafii dają owsiakowi!
Zgłoś
Avatar
nots 2014-01-15, 10:39 1
Ja pierdolę, dalej to samo. Kurwa, co tak sracie żarem w internetach i macie ból dupy, że ktoś wydał SWOJE pieniądze, żeby wrzucić do puszki? Chuj cię to obchodzi co robię z własnymi pieniędzmi.

Aha, nie, nie daję ani na WOŚP, ani na Caritas. Niech każdy sobie radzi sam.
Zgłoś
Avatar
Halibut 2014-01-15, 15:28
nots napisał/a:

Ja pierdolę, dalej to samo. Kurwa, co tak sracie żarem w internetach i macie ból dupy, że ktoś wydał SWOJE pieniądze, żeby wrzucić do puszki? Chuj cię to obchodzi co robię z własnymi pieniędzmi.



Największy ból dupy mają właśnie fani owsiaka no bo "no jak to, przecież owsiak to bohater! on ratuje dzieci! owsiaka trzeba urzędowo kochać!" a prawda jest taka, że on gówno robi... pisałem to nie raz.
Po pierwsze gdyby nie było owsiaka to cały sprzęt by był kupiony z NFZ. Kurwa szpitale nie kupują niektórego sprzętu bo i tak je kupi owsiak...

Przykład. Gdyby ktoś ci kupił samochód to kupiłbyś sobie drugi? Nie! Tak samo jest ze sprzętem.

Po drugie NFZ jest tak ogromną i skorumpowaną instytucją, że to żadna różnica czy otrzyma 67000000000zł czy 67050000000 zł. Zrozumcie. Pieniądze z wośp to dziesiąte części promila!

Przykłąd. To tak jakby ktoś ci do twojej pensji (powiedzmy 3000zł) dokładał 2zł i pierdolił, że to dzięki niemu nie umarłeś z głodu a obok wtórowałaby mu cała banda jebanych lemingów, którzy by twierdzili, że to właśnie dzięki tym 2zł możesz kupować jedzenie, ubrania i utrzymywać cały dom.

To jest czysta matematyka ale debilom nie przetłumaczysz. Zresztą to jest tak żałosne, zbierać składki na fundusz zdrowia... tego nie ma nigdzie na Świecie a lemingi jeszcze się tym szczycą. Czekam teraz na ściepę na wojsko, policje i nauczycieli.

PS.
wośp ma dużo więcej wad np. to, że koszty transmisji telewizyjnych, festynów i sprzątania są pewnie tak duże jak zebrane składki ale to przemilczę.
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-01-15, 15:54
Halibut napisał/a:



Po pierwsze gdyby nie było owsiaka to cały sprzęt by był kupiony z NFZ. Kurwa szpitale nie kupują niektórego sprzętu bo i tak je kupi owsiak...



Pan Oczywisty :d co za idiota
Zgłoś
Avatar
DrwalMarian 2014-01-15, 18:02
Nie wiem dlaczego tak wsiadają na tego Owsiaka. Od kiedy zaczął swoją działalność i pierwszy raz o nim usłyszałem, szanuję tego człowieka i nie wyobrażam sobie że mógłby przywłaszczać sobie pieniądze z orkiestry. Może Woodstock jest organizowany z części tych środków (jak niektórzy twierdzą) nie wiem tylko po co, skoro jednym ze sponsorów jest np. Allegro. Zawsze będę szanował tego człowieka i będę jeździł na Woodstock, chyba że dostanę w mordę niepodważanymi faktami, a nie wyssanymi z dupy bzdurami. Tak, chcę słownik na święta, słucham metalu i pochodzę ze wsi. Macie- możecie zaczynać.
Zgłoś
Avatar
SpaceInvaders 2014-01-15, 20:16 2
Do wszystkich idiotów twierdzących że sprzęt nie jest używany, leży w folii itd.

Jak rodził się mój syn, miał robione badanie słuchu urządzeniem sfinansowanym przez ludzi (czyli od WOŚP). Jak chodzę z nim na badania kontrolne słuchu, to ma je robione innym sprzętem, także od WOŚP. A jak któryś z Was matołów będzie kiedyś na oddziale dziecięcym, to proponuję się zapytać ile i jaki sprzęt jest od orkiestry, a zobaczycie że jest, działa, a pracownicy szpitala są bardzo wdzięczni WOŚP i darczyńcom za te dary.

A jak ci się WOŚP nie podoba, to nie wpłacaj kasy i zamknij ryj, bo to nie twoje pieniądze będą na sprzęt wydawane.
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2014-01-15, 23:47
SpaceInvaders napisał/a:

Jak rodził się mój syn, miał robione badanie słuchu urządzeniem sfinansowanym przez ludzi (czyli od WOŚP).


A jak nie jest od "WOŚP" to nie jest od ludzi? Od kosmitów? Co ty człowieku ćpasz? Cały sprzęt jest z podatków więc od ludzi. Z tym, że za pieniądze zabierane siłą a nie podstępem i szantażem emocjonalnym jak w przypadku Owsika. Pojmij w końcu, że akcje takie jak ta szopka Owsiaka w Polsce jest trochę jak robienie przemeblowania na Titanicu. Niby można ale nie ma to żadnego wpływu na stan rzeczy. Pozdrawiam trzeźwo myślących.
Zgłoś