18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Nie dajesz forsy Owsiakowi?
parzyh • 2014-01-14, 19:34
Natknąłem się na taki oto mądry artykuł

"Trafiłem dzisiaj na artykuł mówiący o tym, że nie warto dawać Owsiakowi[...]
Wszystkim dupomądrym (prawdopodobnie potrzebującym hospitalizacji psychiatrycznej) życzę jednej odważnej decyzji. Napiszcie sobie prosty dokument o treści takiej jak poniżej:

Ja niżej podpisany Adam Samodzielny,
oświadczam i proszę o poszanowanie mojej decyzji.
W sytuacji wymagającej ratowania mojego życia, bądź jakiejkolwiek
innej sytuacji szpitalnej podczas której wykorzystywany jest sprzęt
zakupiony przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, proszę o zaniechanie
wszelkich działań. Nie chcę, aby moje życie było zależne od sprzętu finansowanego
w ten sposób.
Jeśli moje dziecko trafi do szpitala na badania, nie używajcie aparatów
do badania słuchu. Moje przekonania są silniejsze niż życie i zdrowie moich bliskich.
Jeśli kiedykolwiek moi dziadkowi trafią do szpitala na geriatrię,
zostawcie ich w spokoju.
Wolę, żeby poczekali na swój koniec, niż mieli szansę na życie
wspierane przez tę szatańską machinę.
Oświadczam również, że jestem w pełni poczytalny.
niżej podpisany
…………….
Styczeń 2014
############################
Nie wiem co tu można więcej powiedzieć.
Zdaję sobie sprawę, że to burdel w naszym kraju powoduje, że szpitale są
słabo wyposażone. Nie chcesz, nie dawaj tej złotówki do puszki. Nie bądź biedniejszy.Kup sobie za to bułkę. Bądź zwycięzcą. Narzekaj, że instytucja potrzebuje pieniędzy na działanie."

żródło: tatawpracy.pl
Zgłoś
Avatar
sard 2014-01-14, 19:37 8
Cóż rodzina ojca dyrektora, pisuary, prawicowe zwarcia dupy, lewackie prostaki, wieśmackie pustaki, czarna mafia - podpisujcie i noście w portfelu przy dupie
Zgłoś
Avatar
l................1 2014-01-14, 19:40 15
spoko i tak nic to nie zmieni bo sprzęt tego politycznego pachoła, Owsiaka, najczęściej jest nieodpakowany z folli i nieużywany,
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-01-14, 19:43 38
lem111 napisał/a:

spoko i tak nic to nie zmieni bo sprzęt tego politycznego pachoła, Owsiaka, najczęściej jest nieodpakowany z folli i nieużywany,



bardzo polityczny. w chuj wpływa na moje życie polityczne. normlanie dzięki niemu wiem na kogo głosować.

ale ty wiesz lepiej, że sprzęt który kupi jest nieodpakowany.

rzuć tutaj przykładami. No bo chyba masz więcej niż jeden?

Czekam na linki z fakt.pl i se.pl
Zgłoś
Avatar
Aqualinespirit 2014-01-14, 19:55 18
Gdyby to miałoby pomóc mojemu dziecku to zgodziłbym się na używanie sprzętu wymyślonego przez Hitlera, wyprodukowanego przez Stalina i rozprowadzanego przez Kim Dzonga.
Zgłoś
Avatar
Jajcarz 2014-01-14, 19:57 22
Śmieszy i jednocześnie smuci mnie fakt jak bardzo dają sobą manipulować ludzie od niedawna z taką pasją obrażający Owsiaka.Pewnie nie wielu z was wie, że cała na ta nagonka na niego z prawej strony jest spowodowana tylko i wyłącznie tym, że wyraził swój pogląd odnośnie Macierewicza i od tego czasu jest już ''be''. Powiedział to co myśli większość ludzi w tym kraju, niezależnie od zapatrywań politycznych, ale wy przeczytacie jeden artykuł na ,,niezależnej" (w chuj niezależnej) i już wierzycie we wszystko co tam jest.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2014-01-14, 20:04 6
Ciekawe, czy ludzie za darmo takie teksty wymyślają czy też Owsiak im za to płaci (z naszych datków oczywiście).
Zgłoś
Avatar
Pindol1996 2014-01-14, 20:05 19
lem111 napisał/a:

spoko i tak nic to nie zmieni bo sprzęt tego politycznego pachoła, Owsiaka, najczęściej jest nieodpakowany z folli i nieużywany,



Ministrant? czy Wikary?

W ostatnim czasie tylko widzę pojebów (większość do ministranci), którym wyprano mózgi i wrzucają na FB posty z pojebanymi filmikami "Dlaczego nie daje Owsiakowi?" itp. Podobnie FanPage religijne, które ewidentnie cierpią na ból dupy, że ludzie wolą dać Owsiakowi, niż księdzu po kolędzie Najlepsze są ich czcze pogłoski, że Owsiak propaguje narkomanie, eutanazje, aborcje i życie w niechlujstwie przy muzyce szatana (mają tu na myśli przystanek Woodstock) to teraz ja się zapytam. Czy widzieliście kiedyś w szpitalu sprzęt od Caritasu? albo innej religijnej organizacji? NIE. Natomiast w szpitalach nie raz można spotkać szczególnie na oddziałach dziecięcych sprzęt z logiem WOŚP. Dlatego nie interesują mnie żadne plotki na temat Owsiaka póki widzę sprzęt pomagający w ratowaniu życia małych dzieci. A Caritas zamiast rzucać się na pomoc w Afryce powinien najpierw popatrzyć na ubogie dzieci w Polsce.
Zgłoś
Avatar
parzyh 2014-01-14, 20:09 1
Smutas napisał/a:

Ciekawe, czy ludzie za darmo takie teksty wymyślają czy też Owsiak im za to płaci (z naszych datków oczywiście).



ironia czy naprawdę za dużo internetu?
Zgłoś
Avatar
c................r 2014-01-14, 20:22 1
Ja powiem tylko jedno:
- Obejrzyjcie sobie odcinek na YT: "ZERO IBU - WOŚP, Przystanek Woodstock" Tomka Kopyra, a zrozumiecie, że Owsiak robi robotę (mimo, że uzbierany budżet Owsiaka to kropla w morzu przy budżecie NFZ).
Może dzięki temu chociaż jedna osoba przejrzy na oczy.
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
SadystycznyRoman 2014-01-14, 20:25 8
Nawet nie czytam całości, a mogę ci powiedzieć ci tyle, że sprzęt który zakupuje wośp, powinien być kupowany przez państwo, czyli NFZ, na który każdy obowiązkowo płaci.
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2014-01-14, 20:26 21
Czy do was, kurwa nie dociera, że jak ministerstwo finansów przydziela budżet na służbę zdrowia to bierze poprawkę na to, że orkiestra (tfu) uzbiera tyle i tyle i dlatego przeznaczy mniej, żeby przejebać gdzieś indziej? Kurwa ludzie błagam, ile można o tym mówić? Owsiak to bohater ciemnoty, wierzącej, że takie akcje mogą coś zmienić. Prywatyzacja i wolny rynek jest jedynym słusznym rozwiązaniem.
Zgłoś
Avatar
parzyh 2014-01-14, 20:39 4
xiontZ napisał/a:

Czy do was, kurwa nie dociera, że jak ministerstwo finansów przydziela budżet na służbę zdrowia to bierze poprawkę na to, że orkiestra (tfu) uzbiera tyle i tyle i dlatego przeznaczy mniej, żeby przejebać gdzieś indziej? Kurwa ludzie błagam, ile można o tym mówić? Owsiak to bohater ciemnoty, wierzącej, że takie akcje mogą coś zmienić. Prywatyzacja i wolny rynek jest jedynym słusznym rozwiązaniem.



Pierdolenie, i tak zawsze brakuje setek milionów więc napewno budżet wyliczany jest z poprawką na Owsiaka... To jest jak z dawaniem na tace robisz to dobrowolnie kurwa więc nie wiem po co ktoś kto nie chce wrzucać do puszki namawia mnie to tego abym nie wydawał tych 5 złotych....
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-01-14, 21:11 2
xiontZ napisał/a:

Czy do was, kurwa nie dociera, że jak ministerstwo finansów przydziela budżet na służbę zdrowia to bierze poprawkę na to, że orkiestra (tfu) uzbiera tyle i tyle i dlatego przeznaczy mniej, żeby przejebać gdzieś indziej? Kurwa ludzie błagam, ile można o tym mówić? Owsiak to bohater ciemnoty, wierzącej, że takie akcje mogą coś zmienić. Prywatyzacja i wolny rynek jest jedynym słusznym rozwiązaniem.



w sensie, że państwo wylicza, że mi zabierze 120tyś zdrowotnego, a ja dam na owsiaka 5pln?
Zgłoś
Avatar
siwens84 2014-01-14, 21:16 5
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie