18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Historia dosłownie z wczoraj, 17.11.2014r

Mój dobry znajomy jechał sobie spokojnie samochodem wracając od swojej kobiety, kiedy to kandydat na prezydenta wyjechał mu ze STOPA i uderzył w nadkole, kumpla odrzuciło i uderzył w słup. Ale kto by pomyślał! Osobnik który chciał mieć władzę w mieście zaczął spierdalać, kumpel trąbi, nic! Jeszcze mu kutas środkowego palca pokazał. No to zaczął się pościg, szybki wsteczny i rura za kolesiem, udało mu się zajechać drogę, wysiada z samochodu, idzie w jego stronę. Koleś również wysiada i mu się odgraża żeby spierdalał itp itd.

Wtedy mój kumpel srogo mu dojebał (Nie wiedząc że to ktoś ważniejszy, w sumie jeden chuj), trafił na dołek, będzie musiał zapłacić odszkodowanie, i grozi mu odsiadka... A pan nie doszły prezydent? Złamany nos, wybite trzy zęby, leży w szpitalu i wszyscy mu współczują.

Taki kraj piękny

Ale jedno jest pewne, czegoś się kutas może nauczył. Szkoda tylko mojego znajomego.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2014-11-18, 19:34 5
Cysiu91 napisał/a:

Ale jedno jest pewne, czegoś się kutas może nauczył.


No chyba tylko tego, że powinien podszlifować umiejętności rajdowe

Cysiu91 napisał/a:

Szkoda tylko mojego znajomego.


Na pewno nie mnie Teraz oprócz kosztów naprawy swojego wozu będzie miał dodatkowo przejebane także przez to, że wpierdolił ważniakowi. A nawet jak by ten pobity pajac nie był prezydentem to i tak by miał nieprzyjemności. Naucz tego znajomego mózgu używać. No chyba, że celowo ten znajomy chce mieć problemy
Zgłoś
Avatar
M................s 2014-11-18, 19:40 4
świat nie jest sprawiedliwy no cóż...
Zgłoś
Avatar
slig01 2014-11-18, 19:43 112
Zajeżdżanie drogi i walenie gościa po ryju? Jakim BMW jeździ Twój kolega?
Zgłoś
Avatar
Putis 2014-11-18, 19:50 5
up no jak to jakim przerdzewiałym e36 1.6 z B-Pakietem (Bieda pakiet)
Zgłoś
Avatar
uho82 2014-11-18, 19:50
gówna się nie rusza bo śmierdzi
Zgłoś
Avatar
Pietia82 2014-11-18, 21:22 24
Za gonga politykierowi zawsze piwko. To największe kurwy w kraju.
Zgłoś
Avatar
dex19 2014-11-18, 21:26 3
Niczego się nie nauczył. To są ciule którym się wydaje, że wszystko mogą. Niestety to nie jest metoda (chociaż moja ulubiona). Szkoda, że nie wiedział co to za gość. Wtedy lepszym efektem byłoby nagłośnienie sprawy. Pan niedoszły prezydent miałby trochę gorzej w kolejnych wyborach.
Nie ma co łamać nosa, wszy trzeba eliminować do zera.
Zgłoś
Avatar
bach 2014-11-18, 22:20
pan prezydent niedoszły zajebał i spierdalał, Twój kolega zajebał i na pały czekał?
Zgłoś
Avatar
HowardOficjalnie 2014-11-18, 22:29
Mam nadzieję że nakurwił temu Podrazie, albo jeszcze gorszemu Boberowi. Piwo.
Zgłoś
Avatar
lokalnywatażka 2014-11-18, 22:35 1
już się kutos na wyborczych plakatach nie będzie tak szeroko uśmiechał. Kumplowi życzę powodzenia i wolności.
Zgłoś
Avatar
jacek44 2014-11-18, 22:50 1
Link do artykułu albo opowiadaj te bajki komu innemu
Zgłoś
Avatar
crazyhavoc 2014-11-18, 22:51 4
z jakiej listy niedoszly pan prezydent startowal? jako mieszkaniec dg chcialbym wiedziec jakiego buraka trzeba olewac bardziej niz reszte
Zgłoś
Avatar
Le_Kloszard 2014-11-18, 22:57
Trochę to brzmi jak historie o Krzysztofie Krawczyku
Zgłoś
Avatar
Sys3k 2014-11-18, 23:03 3
Te pościgi.. te wybuchy !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie